bez DPH

Jste plátci DPH? Zboží Vám pošleme bez DPH.

10 let záruka

až 10 let prodloužená záruka u vybraných výrobců.

1949

Ano, již 73 let znají OEHLING evropští zákazníci.

Poštovné zdarma

při nákupu nad 9000 Kč

Odměňujeme věrné zákazníky

věrnostní body, které můžete využít jako slevu na další nákup

Bezproblémová výměna nebo vrácení

Nejste spokojeni se zakoupeným produktem? Při vrácení nebo výměně poštovné platíme za Vás.

Ověřeno Zákazníky


Nejlepší dárek pro fotografa

Nejlepší dárek pro fotografa

Také vám už dochází inspirace při vymýšlení, narozeninových, vánočních nebo jiných dárků? My vám s tím pomůžeme! Tedy alespoň s výběrem dárku pro nadšeného fotografa. Vytvořili jsme pro vás seznam nejlepších dárků pro fotografy, které jsou vhodné i pro ty nejnáročnější fotografy.


7 tipů pro fotografování v zimě

7 tipů pro fotografování v zimě

Zima, s její bílou přikrývkou a magickou atmosférou, nabízí fotografům jedinečnou příležitost zachytit dechberoucí záběry. Od padajících sněhových vloček po zasněžené krajiny, každý moment je plný neopakovatelné krásy. Jak ale přeměnit tuto krásu na úchvatné fotografie?


Průvodce ND filtry pro začátečníky

Průvodce ND filtry pro začátečníky

ND filtr je zkratka od slova Neutral-Density (neutrální hustota), jinak známé také jako neutrální šedý filtr. Jsou nepostradatelným nástrojem pro fotografy, kteří chtějí ovládat expozici a dosáhnout kreativních efektů při fotografování. Pro začátečníky může být svět ND filtrů trochu záhadný, ale v tomto podrobném průvodci vám poskytneme všechny potřebné informace pro pochopení a efektivní využívání těchto filtrů.


Focení v noci - Rady a tipy

Focení v noci - Rady a tipy

Noční fotografie země může být pro začátečníky náročná záležitost. Většina fotografů považuje nedostatek přirozeného světla za negativní faktor. Stačí vám ale vědět pár věcí a rychle se dostanete do tempa. Čtěte dále pro všechny tipy a triky, které potřebujete k ovládnutí noční fotografie země.

Pro každého z nás, kdo Vám poskytuje technickou podporu, připravuje novinky, pracuje v marketingu a nebo vychystává zboží, je práce srdeční záležitostí a obor koníčkem. Skutečně pro každého. Proto víme, že nákup u nás bude stejným potěšením, jako je potěšením pro nás poskytovat vám bezvadný prodejní servis.

Oehling, váš spolehlivý partner na cestě k fotografii