Fujifilm X-E3 + XF 18-55 černý

Doprava zdarma

Fujifilm X-E3 černý 18-55

  • Fujifilm X-E3 černý 18-55
  • Fujifilm X-E3 černý
  • Fujifilm X-E3 černý zadní pohled
  • Fujifilm X-E3 boční pohled
  • Fujifilm X-E3 horní pohled

POSLEDNÍ KUS ZA TUTO CENU
obvyklá cena 32.990 Kč
Fujifilm X-E3 s rozlišením 24Mpx, 4K videosekvencemi, fázovým ostřením a dotykovým displejem v setu s vynikajícím objektivem Fujifilm Fujinon XF 18-55/2,8-4 R LM OIS je dlouho očekávaný nástupce modelu X-E2s.

Výrobce: Fujifilm

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem Fujifilm

Dostupnost: Skladem 1ks , u Vás doma do: 18.6., osobně: od 18.6.

Oehling kód: 789050

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 28 990 Kč
Cena bez DPH:
23 959,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Fujifilm X-E3 + XF 18-55 černý (138)

Dálkové spouště Dálkové spouště (3)

Polarizační filtry Polarizační filtry (10)

Neutrální šedé filtry Neutrální šedé filtry (8)

UV filtry UV filtry (9)

Přechodové filtry Přechodové filtry (2)

Ochranné filtry - Clear Ochranné filtry - Clear (5)

Dioptrické makropředsádky Dioptrické makropředsádky (1)

Sety filtrů Sety filtrů (1)

Objektivy pro systémové kompakty Objektivy pro systémové kompakty (27)

Čištění optiky Čištění optiky (13)

Blesky Blesky (10)

Ochranná pouzdra Ochranná pouzdra (2)

Akumulátory Akumulátory (3)

Nabíječky Nabíječky (1)

Secure Digital Secure Digital (33)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (2)

Čištění zrcadlovek Čištění zrcadlovek (8)

Popis produktu Fujifilm X-E3 + XF 18-55 černý

Minimalismus

 FUJIFILM X-E3, vybudovaný z podstaty minimalismu, byl zdokonalen tak, aby maximalizoval funkční výkon na nejvyšší možnou úroveň.
 Tento fotoaparát byl vytvořen ve snaze o dosažení minimalismu a stimulace smyslů svých uživatelů s cílem podnítit skutečný záměr fotografa.
 Jednoduchý a nádherný vzhled řady X-E se slučuje s inovativními funkcemi a neuvěřitelně kompaktním a lehkým designem.
 FUJIFILM X-E3 umožňuje uživatelům užít si nejvyšší kvalitu snímku, kterým se řada X vyznačuje, a zároveň si užit fotoaparát takový, jaký je.

Obsluha a rozvržení ovládání

Fujifilm upravil design tělesa fotoaparátu FUJIFILM X-E2 uvedeného na trh v listopadu 2013 tak, aby vytvořil ten nejkompaktnější a nejlehčí model řady fotoaparátů s vyměnitelným objektivem X s hledáčkem. Provedení z něj činí dokonalého společníka pro každodenní použití a fotografování na cestách.

EVF v reálném čase a dotykový LCD displej

LCD na zadní straně fotoaparátu používá statický dotykový panel, který podporuje tradiční funkce pořízení snímku dotykem, automatického ostření dotykem a výběru oblasti ostření. U FUJIFILM X-E3 bude k dispozici zcela nová dotyková funkce, která umožňuje regulaci gest ostřením „flick and pinch“ s cílem dalšího zlepšení ovládání dotykového displeje.

KONEKTIVITA

Jedná se o první fotoaparát řady X, který nabízí funkci Bluetooth®. Před fotografováním ho spárujte se svým chytrým telefonem nebo tabletem a budete tak moci snadno přenášet pořízené fotografie na chytrý telefon nebo tablet pomocí chytré aplikace "FUJIFILM Camera Remote".

Pořizování snímků

Fotoaparát FUJIFILM X-E3 se vyznačuje snímačem X-TransTM CMOS III APS-C, 24,3 megapixelů a grafickým procesorem X-Processor Pro pro vynikající kvalitu snímku a rychlou reakci.

 


 

 

Ostření

Fotoaparát FUJIFILM X-E3 má také velkou plochu fázové detekce automatického ostření a zdokonalený algoritmus pro dosažení vyšší rychlosti automatického ostření 0,06 s.

 

 

Simulace filmu

Díky využití znalostí získaných za 80 let výroby fotografického filmu vám režimy simulace filmu fotoaparátu FUJIFILM X-E3 umožní, abyste si užili různé barevné tóny a bohaté barevné odstíny jako při používání různých filmů. K dispozici je celkem 15 režimů, včetně režimů PROVIA a Velvia, které reprodukují zářivé barvy, plus režim ACROS pro černobílé snímky jemných detailů. Funkci efektu zrnitosti lze zkombinovat s režimy simulace filmu a získat tak dekorativní vzhled a dosáhnout většího rozsahu uměleckých efektů.

Funkce

Díky známým režimům simulace filmů řady X umí fotoaparát FUJIFILM X-E3 pořizovat obrazové záznamy v kvalitě Full HD i 4K. Pořízené obrazové záznamy můžete přes HDMI port vysílat na externí monitor nebo připojit nahrávání zvuku externím mikrofonem.

Systém

Naše řada objektivů XF nyní obsahuje 25 objektivů. Aktuální řada obsahuje objektivy s nejširším úhlem záběru až po objektivy se super teleobjektivem a pět vynikajících objektivů s rychlou clonou. Tyto objektivy přinášejí tu nejlepší kvalitu snímků fotoaparátů X-E3. Fotografický potenciál zvyšuje volitelné příslušenství, např. bajonetové adaptéry a makro prodlužovací trubka.

X-E3 je vybaven snímačem APS-C 24,3 MP X-Trans CMOS III a vysokorychlostním obrazovým procesorem X-Processor Pro. X-E3 je prvním modelem v řadě X, který nabízí možnosti bezdrátové komunikace s technologií Bluetooth s nízkou spotřebou energie. Fotoaparát tedy můžete spárovat se smartphonem nebo tabletem a poté na něj snadno přenášet pořízené snímky s minimální spotřebou energie. LCD displej na zadní straně fotoaparátu má statický dotykový panel, který podporuje funkce dotykového fotografování, dotykového AF a volbu oblasti zaostření. X-E3 dále nabídne zbrusu novou „dotykovou funkci, která umožňuje ovládání gesty (např. zoom dvěma prsty) a usnadňuje tak dotykové ovládání přístroje. Algoritmus automatického ostření byl upraven, aby mohl fotoaparát přesněji ostřit při sledování pohyblivého objektu. Špičkový design modelu X-E3 spolu s jeho praktičností a funkční elegancí – to vše tvoří dohromady kompaktní fotoaparát, který je „radost mít a pracovat s ním“.


Hlavní parametry fotoaparátu FUJIFILM X-E3

 
Kompaktní a lehké tělo pro snadné nošení a větší praktičnost

Společnost Fujifilm použila upravené tělo modelu FUJIFILM X-E2 (dále jen „X-E2“), který byl představen v listopadu roku 2013, a vytvořila tak nejkompaktnější a nejlehčí model v řadě X fotoaparátů s výměnným objektivem a hledáčkem. Díky svému provedení je tento fotoaparát dokonalým společníkem pro každodenní použití i na cesty. Dobře vyvážené proporce a tvar fotoaparátu umožňují pohodlné držení. Nový model dále přidává ovládací joystick, což je oblíbený prvek představený u modelu FUJIFILM X-Pro2 (dále jen „X-Pro2“), jenž umožňuje rychle změnit oblast zaostření a stále při tom sledovat hledáček.

Na horním panelu těla fotoaparátu jsou dva voliče: jeden pro dobu expozice a druhý pro korekci expozice. Voliče jsou vyrobeny z frézovaného hliníku, nabízejí kvalitní vzhled a v každé aretované poloze slyšitelně cvaknou. Volič korekce expozice má dále novou polohu C, která umožňuje korekci expozice při práci v rozsahu ±5 dílků v kroku po 1/3 a usnadňuje tak základní ovládání při fotografování. X-E3 je dále vybaven páčkou automatického režimu pro volbu plně automatického režimu Rozšířené SR Auto, v němž fotoaparát automaticky volí optimální nastavení pro danou scénu.

Vynikající kvalita snímku, rychlá odezva a přesnější automatické ostření při sledování objektu.

X-E3 je vybaven snímačem 24,3 MP APS-C X-Trans CMOS III a obrazovým procesorem X-Processor Pro pro vynikající kvalitu snímků a velmi rychlou odezvu. X-E3 nabízí velkou oblast detekce fáze pro automatické ostření a nově upravený algoritmus zaručující nejrychlejší automatické ostření 0,06 s. X-E3 dále umožňuje fotografování s frekvencí 5,0 sn./s, krátkou dobu náběhu 0,4 s, prodlevu závěrky 0,05 s a interval fotografování 0,25 s.

Nově vyvinutý algoritmus rozpoznávání obrazu umožňuje X-E3 sledovat objekty, které se pohybují až dvojnásobnou rychlostí oproti předchozím modelům. Přístroj kromě toho umožňuje sledování pohyblivých objektů poloviční velikosti než dříve.

Rozšířené možnosti připojení – bezdrátová komunikace přes Bluetooth

Jde o první model řady X, který nabízí možnost připojení přes Bluetooth. Stačí jej před fotografováním spárovat se smartphonem nebo tabletem a poté můžete pomocí aplikace „FUJIFILM Camera Remote“ snadno přenášet pořízené snímky do mobilního zařízení.

 Vylepšené intuitivní dotykové ovládání

LCD displej je vybaven statickým dotykovým 3“ panelem o 1,04 milionu bodů. Se zapnutou funkcí „Nastavení dotykového displeje“ lze v režimu fotografování a přehrávání provádět následující operace:

Režimy fotografování
Volba oblasti zaostření: dotykem LCD displeje můžete přesunout bod zaostření na požadované místo.
Dotykové fotografování: dotykem lze zaostřit na určitý bod a pořídit snímek.

Režimy přehrávání
 Přejetí: přejetím prstem přes displej lze postupně listovat jednotlivými snímky.
Zvětšení poklepáním: dvojím kliknutím na displej lze zvětšit snímek se středem v bodu zaostření, který byl aktivní při pořízení snímku.
Přetažení: posunem prstu po displeji lze pohybovat zvětšeným snímkem.
Roztažení: přiložením dvou prstů na displej a jejich roztažením od sebe lze snímek zvětšit.
Stažení: přiložením dvou prstů na displej a jejich stažením k sobě lze zmenšit zvětšený snímek a zobrazit si posledních 9 snímků.
Je-li funkce „Nastavení dotykového displeje“ vypnutá, jsou vypnuty všechny funkce dotykového ovládání.

Fotoaparát dále nabízí „dotykovou funkci“, která umožňuje aktivovat předem přiřazené funkce přejetím prstem nahoru/dolů nebo doleva/doprava. Při změně oblasti zaostření přetažením na dotykovém displeji můžete stále sledovat elektronický hledáček. V nastavení oblasti dotykového displeje elektronického hledáčku můžete aktivovat dotykové ovládání pro všechny pohyby nebo pro pohyb doprava nebo doleva, anebo můžete funkci zcela vypnout.

 Vysoké rozlišení a natáčení videa v rozlišení 4K

X-E3 umožňuje záznam videa v rozlišení Full HD a 4K s použitím dobře známých efektů simulace filmu nabízených řadou X. Natočené video si můžete přehrát na externím monitoru prostřednictvím portu HDMI a pro audio vstup lze použít externí mikrofon.

Parametry k produktu Fujifilm X-E3 + XF 18-55 černý

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Set s objektivem
Datum uvedení na trh: 2017/09
Typ akumulátoru: NP-W126S
Hmotnost bez aku a karty: 287 g
Hmotnost: 337 g
Konektor exter. mikrofonu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ne
Patka pro externí blesk : Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 51200 ISO
Rozlišení videa: 4096 x 2160 px (4K)
Koeficient prodloužení: 1.5
Typ bajonetu: Fujifilm X
Stabilizátor obrazu: Ne
Rozměr senzoru: 23.5 x 15.6 mm
Rozlišení : 24.3 Mpx
Šířka: 121.3 mm
Výška: 73.9 mm
Hloubka: 42.7 mm
Kompatibilita pam. karet: SD , SDXC , SDHC
Wi-Fi: Ano
Typ hledáčku: elektronický

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Fujifilm X-E3 + XF 18-55 černý mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Fujifilm X-E3 + XF 18-55 černý

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat