Fujifilm X-T20 tělo černý

Doprava zdarma

Fujifilm X-T20 tělo černý

 • Fujifilm X-T20 tělo černý
 • Fujifilm X-T20 tělo černý, displej
 • Fujifilm X-T20 tělo černý, pohled zhora
 • Fujifilm X-T20 + 16-50mm

Fujifilm X-T20 s unikátní technologií zobrazování barev, novým rychlým AF systémem, elektronickým real-time hledáčkem s 0,62× zvětšením, HD displejem s rozlišením 2,36 milionů bodů, toto vše a ještě mnohem více je uloženo v malém a lehkém těle.

Výrobce: Fujifilm

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem Fujifilm

Dostupnost: Skladem 1ks , u Vás doma do: 18.8., osobně: od 17.8.

Oehling kód: 787886

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 12 990 Kč
Cena bez DPH:
10 736,00 Kč

Kompatibilní příslušenství pro Fujifilm X-T20 tělo černý (114)

Dálkové spouště Dálkové spouště (4)

Objektivy pro zrcadlovky a kompakty Objektivy pro zrcadlovky a kompakty (54)

Blesky Blesky (12)

Brašny Brašny (1)

Akumulátory Akumulátory (3)

Nabíječky Nabíječky (2)

Secure Digital Secure Digital (36)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (2)

Popis produktu Fujifilm X-T20 tělo černý

Kvalita je vidět na každém snímku

Nastavte ovládací kolečka. Podívejte se skrz hledáček. Pořiďte snímek s neuvěřitelnými barvami. Zachyťte ten správný okamžik. Krásně navržené, kompaktní a lehké tělo fotoaparátu FUJIFILM X-T20 v sobě skrývá nejnovější technologie, které umožňují dosažení nejlepších výsledků bez ohledu na to, co fotografujete.

Režim ovládání a automatický režim

Je jedno, zda se rozhodnete použít ovládací kolečka a nejrůznější expoziční režimy, nebo zda zapnete inteligentní a plně automatizovaný Pokročilý režim SR AUTO, vybraný záběr zaznamenáte přesně tak, jak jej vidíte.

Osvoboďte svou kreativitu

Díky ovládacím kolečkům a různým expozičním režimům můžete zachytit každý záběr přesně tak, jak jej vidíte. Kompaktní a lehké tělo fotoaparátu sedí pohodlně v ruce, snadno se ovládá a práce s ním je potěšení. FUJIFILM X-T20 umožňuje plné manuální ovládání s použitím ovládacího kolečka expoziční doby, kolečka kompenzace expozice, kolečka volby režimu a dalších ovládacích prvků známých z řady X. Při odpovídajícím nastavení ovládacího kolečka expoziční doby a kroužku clony na objektivu můžete nakonfigurovat různé expoziční režimy, včetně programovatelné automatické expozice, předvolby expoziční doby, předvolby clony a manuální expozice, také tehdy, když je fotoaparát vypnutý. Ovládací kolečko kompenzace expozice umožňuje dosáhnout kompenzaci do hodnoty ±3 EV v krocích po 1/3. Nastavení kolečka do polohy C umožňuje vybrat hodnotu do ±5 EV pomocí předního ovládacího kolečka. Expoziční dobu můžete nastavit velmi přesně, protože výsledek vidíte v elektronickém hledáčku.

Ukažte, co cítíte

Pokročilý režim SR AUTO znamená inteligentní fotografování plně automatickým způsobem. Pro vybrání Pokročilého režimu SR AUTO nastavte přepínač automatického režimu umístěný na horní destičce do polohy AUTO. Fotoaparát pak automaticky zvolí optimální parametry autofokusu a expozice s využitím 58 naprogramovaných nastavení, jako např. Krajina, Noční krajina, Pláž, Západ slunce, Modré nebe, Portrét a Pohyblivý objekt. Vám zbývá pouze stisknout spoušť. Tento režim se ideálně osvědčuje v situaci, když máte problém s volbou správného nastavení expozice nebo prostě potřebujete rychle udělat snímek. Můžete si také sami zvolit, které z naprogramovaných nastavení má být použito.

Elektronický hledáček a výklopný dotykový displej

Velký a rychlý hledáček fotoaparátu FUJIFILM X-T20 nabízí zvětšení 0,62x*** a zpoždění řádově pouhých 0,005 s. 3,0“ výklopný displej TFT LCD s rozlišením ,04 milionu bodů je praktický jak při pořizování snímků nad hlavami lidí, stejně jako těsně nad zemí. Spojení výklopného LCD displeje a funkce dotykové spouště závěrky dává uživatelům možnost ještě větší kreativity.

Elektronický hledáček - Precizní elektronický hledáček s velkým zvětšením

Fotoaparát FUJIFILM X-T20 je vybaven elektronickým hledáčkem s organickým panelem EL s rozlišením 2,36 milionu bodů. Využívá čtyři dedikované čočky, které poskytují výrazný obraz ve vysokém rozlišení, na kterém vidíme 100% záběru i v jasném slunci. Displej elektronického hledáčku pracuje plynule rychlostí 54,54 fps s opožděním řádově 0,005 s. Kromě toho zobrazuje v reálném čase výsledek použití režimu simulace filmu a nastavení expozice, takže vždy víte, jak bude připravovaný snímek skutečně vypadat. Tento náhled lze zapnout nebo vypnout. Po vypnutí této volby hledáček zobrazuje přirozené odstíny přesně tak, jak je vidí lidské oko.

Automatická kontrola jasu a přizpůsobení elektronického hledáčku

Jas elektronického hledáčku je automaticky přizpůsoben do převládajícím podmínkám fotografování, aby byl zaručen maximálně pohodlný náhled. Všechny prvky zobrazené v hledáčku můžete zapnout nebo vypnout a přizpůsobit tak zobrazení svým potřebám.

LCD displej s rozlišením 1,04 milionu bodů

FUJIFILM X-T20 je vybaven 3,0“ výklopným barevným displejem TFT LCD s rozlišením 1,04 milionu bodů a součinitelem tvaru 3:2. Počtem bodů se vyrovná LCD displejům používaným ve vlajkových modelech. Obraz je dobře zřetelný také v plném slunci, což zvyšuje pohodlí nejen při fotografování, ale také při natáčení videí. Možnost vyklopení displeje nahoru a dolů umožňuje používat fotoaparát ve výši pasu a také ve velkém nebo malém úhlu. Chcete-li objektu v hledáčku věnovat celou pozornost, můžete veškerá fotografická data zobrazená na LCD displeji vypnout. Není-li displej používaný, přiléhá přímo k tělu a ladí se štíhlými liniemi fotoaparátu FUJIFILM X-T20.

Intuitivní dotykové ovládání

Při fotografování můžete díky dotykovému displeji fotoaparátu FUJIFILM X-T20 používat dotykové nastavení zaostření, volbu zaostřovacího pole a dotykovou spoušť závěrky. V režimu přehrávání jsou dostupné intuitivní funkce, jako např. přetáčení videa prstem nebo přiblížení a oddálení obrazu dvojitým dotykem.

Snímač a procesor

Snímky pořízené tímto fotoaparátem se vyznačují výjimečnou kvalitou díky nejvyššímu rozlišení obrazu z výrobků řady X, rychlé práci obrazového procesoru X-Processor Pro, a také díky technologii reprodukce barev založené na více než 80-letých zkušenostech společnosti Fujifilm s vývojem fotografických filmů.
 

Vysoká kvalita obrazu zásluhou snímače X-Trans CMOS III

FUJIFILM X-T20 je vybaven snímačem Fujifilm X-Trans CMOS III APS-C 24,3 MPx, který je proslulý tím, že ve spolupráci s vysoce výkonnými objektivy XF zaručuje výjimečnou kvalitu obrazu. Díky náhodnému uspořádání pixelů snímač odstraňuje proužky moaré a chybně reprodukované barvy bez použití optického antialiasingového filtru, kromě toho výborně redukuje šumy při citlivosti ISO 12800. Navíc nabízí výjimečnou rychlost načítání, což příznivě ovlivňuje reakční dobu fotoaparátu v režimu sériového snímání, přesnost autofokusu se sledováním, rychlost obnovování náhledu v reálném čase a výkonnost při nahrávání videí.

Pokročilý obrazový procesor X-Processor Pro

Obrazový procesor X-Processor Pro použitý ve fotoaparátu FUJIFILM X-T20 pracuje téměř čtyřikrát rychleji než předcházející modely. Zvýšením kapacity vyrovnávací paměti bylo umožněno dosažení vyššího výkonu a plné využití možností snímače X-Trans CMOS III. V souvislosti s tím byla k nabídce populárních režimů simulace filmu, které můžeme používat jak při fotografování, tak při natáčení videí v 4K kvalitě, přidána také volba ACROS. X-Processor Pro pozitivně ovlivňuje celkový výkon fotoaparátu, zkracuje intervaly při pořizování snímků, opoždění závěrky a dobu ztmavnutí, zvyšuje přesnost autofokusu a počet snímků pořízených v režimu sériového snímání.

Autofokus

Počet ostřících bodů ve srovnání s předcházejícím modelem významně vzrostl, a to ze 49 na 91 (maximálně 325). Asi 40% zorného pole (jehož středová část zahrnuje 49 ostřících bodů) je pokryto pixely autofokusu s fázovou detekcí, což umožňuje rychlé a přesné dosažení pole autofokusu s fázovou detekcí vhodné pro různé scény.

Různé režimy autofokusu

91 nebo 325 zaostřovacích bodů na výběr. Rychlejší a přesnější pixely fázové detekce pokrývají 50% záběru ve vodorovném směru a 75% záběru ve svislém směru. Fotoaparát nabízí jednotlivý autofokus pro přesné zaostření na zvoleném zaostřovacím bodě, zónový autofokus určený pro pohyblivé objekty a široký autofokus se sledováním. Tyto režimy doplňuje autofokus s detekcí obličeje / oka a režim manuálního zaostřování, vidíme tedy, že škála možností je opravdu pestrá.Sériové snímání rychlostí 8,0 fps s kratší dobou ztmavnutí

FUJIFILM X-T20 umožňuje sériové snímání rychlostí 8,0 fps s mechanickou závěrkou a 5,0 fps v režimu náhledu v reálném čase. Ve srovnání s předcházejícími modely došlo ke značnému zkrácení doby ztmavnutí a díky tomu můžete déle pořizovat sériové snímky objektu sledovaného v hledáčku. V režimu sériového snímání CH můžete pořídit maximálně 62 snímků ve formátu JPEG.

Různé funkce

FUJIFILM X-T20 nahrává videa ve Full HD a 4K kvalitě s využitím efektů simulace filmu, kterými je řada X proslulá. Nahrané video lze zobrazit na externím monitoru pomocí HDMI portu, zatímco audio vstup umožňuje používání externího mikrofonu.

Simulace filmu

Režimy simulace filmu jsou výsledkem více než 80 let zkušeností společnosti Fujifilm se zdokonalováním výroby fotografických filmů. Umožňují dosažení bohatých barev a odstínů ideálně přizpůsobených danému objektu, panujícím podmínkám a kreativitě fotografa úplně stejně jako při používání různých fotografických filmů. Snímky jsou ukládány v maximální kvalitě JPEG. Máme k dispozici celkem 15 režimů simulace filmu, včetně režimu PROVIA, který věrně reprodukuje barvy dané scény přesně tak, jak si je pamatujete, dále režimy Velvia, ASTIA a CLASSIC CHROME, kde se důraz klade na umělecký efekt, režimy PRO Neg.Hi a PRO Neg.Std, jež dokonale reprodukují přirozené odstíny kůže, a také nový režim ACROS, který snímkům propůjčuje tradiční, monochromatický vzhled.

PROVIA (standardní) - Standardní režim pro obecnou fotografii, který reprodukuje zářivé odstíny kůže a živé barvy způsobem, jakým si je zapamatujete.

Velvia (živé) - Kombinace vysokého nasycení a přesné reprodukce barev za účelem získání živých záběrů. Ideální režim pro fotografování krajiny a přírody a díky hluboké černi také pro noční fotografii.

ASTIA (měkké) - Měkké odstíny a vysoké nasycení, které se projevuje v zářívých odstínech kůže a plynulé gradaci. Ideální režim pro portréty pořizované ve venkovním prostředí, který umožňuje zatraktivnit pozadí.

CLASSIC CHROME - Subtilní barvy a krásně tlumené odstíny, které především umožňují dosažení efektu připomínajícího tradiční diafilmy.

ACROS s filtrem Ye (žlutý), R (červený) nebo G (zelený) - Nový monochromatický režim vyvinutý pro zobrazení jemných povrchových struktur, hluboké černě a plynulé gradace. Zaručuje výjimečnou úroveň detailů při nízké citlivosti ISO a zrnitost při vysoké citlivosti ISO.

PRO Neg.Hi - Režim, který umožňuje zachování vysokého kontrastu portrétů také při zatažené obloze nebo při plochém světle v místnosti. To, co odlišuje tuto volbu od jiných režimů simulace filmu, je přirozená reprodukce odstínů kůže.

PRO Neg.Std - Režim, který věrně reprodukuje odstíny kůže na portrétech pořizovaných v kontrolovaném světle. Díky jemnějšímu nasycení je tato volba praktická při obecném fotografování z ruky.

MONO s filtrem Ye (žlutý), R (červený) nebo G (zelený) - Tento standardní monochromatický režim nabízí podobně jako ACROS také volbu ze tří filtrů (žlutý, červený a zelený). Dodává snímkům elegantní, monochromatický vzhled.

SÉPIE - V tomto režimu je celý záběr pokryt teplým hnědým odstínem, díky kterému dosahujeme nostalgický sépiový efekt. Nejlépe se osvědčí při fotografování objektů ve stylu retro.

Videa - Neobvyklá 4K kvalita

FUJIFILM X-T20 dokáže nahrávat videa nejenom v tradičním rozlišení Full HD, ale také v mimořádné kvalitě 4K se zachováním minimální úrovně proužků moaré a dalších artefaktů. Možnost připojení monitoru prostřednictvím portu HDMI a externího mikrofonu umožňuje zahájit výrobu videí ve velkém měřítku.

Videa s použitím režimů simulace filmu

Režimy simulace filmu jsou dostupné také během nahrávání videí v 4K kvalitě. Díky tomu můžete využít různé efekty video, například v režimu ACROS změnit nahrávku na monochromatický film a v režimu CLASSIC CHROME přidat odstíny známé z dokumentárních filmů. Kromě toho můžete během nahrávání měnit nastavení, jako např. hodnotu clony a kompenzace expozice.

Vícenásobná expozice

FUJIFILM X-T20 umožňuje poskládání a prolnutí dvou snímků za účelem dosažení uměleckého efektu. První snímek je viditelný na LCD displeji, což umožňuje jeho ideální přizpůsobení během kompozice druhého snímku.

Panorama

Posunováním fotoaparátu podél pomocných rámečků můžete pořídit několik snímků a fotoaparát FUJIFILM X-T20 je pak spojí v jeden nádherný panoramatický snímek. K dispozici máme volby: L (záběr 180°) a M (záběr 120°).

Pokročilé filtry

Použitím různých filtrů můžete vytvořit unikátní snímky. Dostupných je 8 efektů, Hračkový fotoaparát, který snímkům dodává styl retro, Miniatura, která přidává efekt dioramy, Pop Color zvyšující kontrast a nasycení, dále High key, Low key, Dynamické odstíny, Měkké zaostření a Částečná barva (červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová). Všechny efekty si můžete během pořizování snímku prohlédnout na LCD displeji.

Hračkový fotoaparát

Měkké zaostření

Dynamické odstíny

Pop Color

Miniatura

Low key

High key

Částečná barva

Intervalové snímání

Můžete fotografovat vybraný objekt z jednoho stálého místa nebo si vyzkoušet své síly v sekvenční fotografii a zvolit si takové nastavení, jako je interval při pořizování snímků (od 1 s do 24 h), celkový počet snímků (od 1 do nekonečna) a samospoušť sériového snímání (zpoždění od 1 min do 24 h).

Bracketing

V režimu bracketingu fotoaparát po jednom stisknutí spouště pořídí tři snímky s různým nastavením. Bracketing je dostupný nejen pro populární režim automatické expozice, ale také pro vyvážení bílé, dynamický rozsah, režim simulace filmu a citlivost ISO.

Super Intelligent Flash

Fotoaparát FUJIFILM X-T20 je vybaven vyskakovacím bleskem s autorskou technologií ovládání blesku TTL společnosti Fujifilm (Super Intelligent Flash), která automaticky volí intenzitu světla podle světelných podmínek fotografování. Fotoaparát podporuje také volitelné blesky TTL.

Bezdrátové spojení

Po nainstalování bezplatné aplikace FUJIFILM Camera Remote na chytrém telefonu nebo tabletu můžete ovládat fotoaparát na dálku a také prohlížet a přenášet snímky v něm uložené.

Objektivy s bajonetem X

Objektivy s bajonetem X vznikly na základě nejnovějších digitálních technologií a přesné optiky, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita obrazu. Mezi aktuálně dostupnými modely najdeme ultraširokoúhlé objektivy, superteleobjektivy a pět objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností a rychlou clonou. Jejich používání umožňuje vytěžit z fotoaparátu X-T20 maximální kvalitu obrazu.

Objektiv s bajonetem X je výsledek spojení integrovaného vývoje objektivů a snímačů s originální digitální technologií. Další nové modely z této řady jsou výjimečnými ukázkami optické dokonalosti.

Každá etapa vývoje a projektování originální řady produktů společnosti Fujifilm s bajonetem X pro nás byla novým počátkem. Výsledkem je spojení přesné optiky s nejnovější digitální technologií. Všechny naše objektivy, jak vysoce ceněné modely XF s vysokým rozlišením, tak kompaktní modely řady XC plně využívají dokonalé možnosti bajonetu X.

Parametry k produktu Fujifilm X-T20 tělo černý

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2017/02
Typ akumulátoru: NP-W126S
Hmotnost bez aku a karty: 333 g
Hmotnost: 383 g
Konektor exter. mikrofonu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ne
Patka pro externí blesk : Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 51200 ISO
Rozlišení videa: 3840x2160 px (4K)
Koeficient prodloužení: 1.5
Typ bajonetu: Fujifilm X
Stabilizátor obrazu: Ne
Rozměr senzoru: 23.6mm x 15.7mm
Rozlišení : 24.3 Mpx
Šířka: 118.4 mm
Výška: 82.8 mm
Hloubka: 41.4 mm
Kompatibilita pam. karet: SD , SDXC , SDHC
Wi-Fi: Ano
Typ hledáčku: elektronický

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Obsah balení

 • Fujifilm X-T20 tělo černý
 • baterie Li-ion NP-W126S
 • nabíječka baterií BC-W126
 • krytka těla
 • popruh přes rameno
 • kovová spona na popruh
 • ochranný kryt
 • nástroj na nasazení klipsny
 • uživatelská příručka

Fujifilm X-T20 tělo černý mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Fujifilm X-T20 tělo černý

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat