Manfrotto tvrdí, že jejich stativy řady Befree GT jsou to nejlepší co aktuálně mají na trhu. Stativy jsou vyráběny s důrazem na vynikající tuhost, nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a to vše s možností rychlého použití na většině typů povrchů.  Díky použití nejmodernějších materiálů a dalších praktických vychytávek, jako je reverzní skládání stativu či otočné zámky nohou, které usnadňují vkládání stativu do pouzdra, nebo systému Easy Link, díky kterému můžete k základně stativu připevnit držáky, krky a jiná příslušenství se standardním 3/8" závitem, se podařilo Manfrotto vytvořit skvělý stativ. Takovému stativu snad chyběla jen jediná věc a to možnost vyosení středového sloupku. Funkce, kterou ocení zejména milovníci makrofotografie, ale ani krajinář či fotograf architektury touto funkcí nepohrdne.  Nicméně, Manfrotto vyslechlo požadavky fotografů a nyní představilo stativy MAnfrotto Befree GT XPRO.
Verze XPRO označuje možnost vyosení středového sloupku. Patentovaný systém umožňuje jednoduše, rychle a jen jednou rukou vyosení středového sloupku o 90°.
Jak je již obvyklé, Manfrotto představilo hned dvě provedení stativu. Obě verze jsou v setu s kulovou hlavou, která je kompatibilní se systéme Arca a Manfrotto RC2 a nohy stativu jsou buď v hliníkovém či karbonovém provedení.
Do 18.10.19 pro Vás máme akci, kdy tyto dva stativy můžete předobjednat se slevou 15%. V objednávce stačí uplatnit slevový kód (358N6X5M).

  obvyklá cena PŘEDPRODEJ -15'% do 18.10.2019
Manfrotto Befree GT XPRO set - hliníkový 7.390 Kč 6.281 Kč
Manfrotto Befree GT XPRO set - karbonový 10.890 Kč 9.256 Kč