Když jsme viděli tuto nabídku od Panasonicu napadlo nás slovo "ŠÍLENOST" a nakonec jsme tuto akci i tak pojmenovali "PANASONIC ŠÍLENSTVÍ"
Dá se říct, že kdo váhal s nákupem Panasonicu GH5 a jeho hlavní tvůrčí záměr je pořizování videosekvencí, tak na své váhavosti vydělal, protože nyní přichází opravdu ŠÍLENÁ nabídka.
V období od 15.10 do 30.11. obdržíte k fotoaparátu GH5 špičkový stabilizátor DJI Ronin-SC, originální batoh Panasonic a POZOR... 5 letou záruku.
Celková hodnota bonusů a dárků u GH5 vychází na neuvěřitelných 18.500 Kč.
Prodlouženou záruku je nutné registrovat po nákupu fotoaparáty na stránkách Panasonicu, ale ostatní dárky obdržíte rovnou při nákupu GH5tky.

Nabídkou setu GH5 to nekončí, ještě k několika dalším Panasonic bezzrcadlovým fotoaparátům, získáte 5 letou záruku a k tomu základní objektiv Panasonic 25mm f/1,7 v hodnotě ca 6.000 Kč.
Tato akce se týká modelů Panasonic DC-G9, DC-GX9 a DC-G90.

I když vidíte lákavou nabídku 9. řady Lumixů výše, můžete namítat, že pro vstup do digitální fotografie, je to pořád velká investice. Řešení... máme, legenda GX80 v setu se základním objektivem 12-32 mm s cenou pod 10 tis Kč. Do konce listopadu ušetříte na tomto setu 4.000 Kč. Set je ideální pro začínající fotografy, vlogery, youtebery, stejně tak si své místo najde v každé rodinně, která chce mít vzpomínky ze společných událostí, dokonale zdokumentované. Základní objektiv v tomto setu postačí pro drtivou většinu životaběžných situací, nicméně, objektiv s větším rozsahem zoomu 12-60, jenž je druhým ze setových objektivů Panasonicu, můžete zakoupit ve zvýhodněném setu s tělem DMC-G80.

Nakonec dvojice chytrých kompaktů, které potěší jak amatérského fotografa, tak pokročilého uživatele.

  • Panasonic TZ100 černý/stříbrný s 1" snímačem a rozsahem zoomu 25-250 mm je ideální pro rodinné focení. Velký rozsah zoomu s optikou Leica, rychlé automatické ostření a větší snímač, poskytují dokonale odladěný optický výkon při zachování maximální kompaktnosti.
  • Panasonic LX100 černý/stříbrný je na tom se snímačem ještě lépe. V jeho těle je ukryt 4/3 snímač doplnění vysoce světelným objektivem Leica s rozsahem zoomu 24-75 mm. Tento kompakt je určený pro náročné uživatele, pro ty, kteří fotí i za horších světelných podmínek a požadují max. kvalitu obrazu.

Věříme, že i Vám se nabídka od Panasonicu líbí stejně jako nám a že si každý z Vás vybere svého favorita.