Kapesní zařízení spolupracuje s novou aplikací Instax Mini Link společnosti Fujifilm pro bezdrátové sdílení a tisk obrázků. Fujifilm uvádí, že zařízení dokáže přenášet výtisky za asi 12 sekund a na jedno nabití baterie může vytisknout až 100 výtisků Instax.
Instax Mini Link má speciální režimy tisku, včetně tzv. „Video Print“ a „Party Print“. „Video Print“ umožňuje procházet video a zaznamenávat statické snímky k tisku pomocí zařízení, zatímco „Party Print“ umožňuje spojit fotografie až z pěti různých telefonů a tak vytvoří koláž obrázků v jediném tisku. Další „režim překvapení“ v rámci volby „Party Print“ náhodně zamíchá obrázky a zajistí, že výsledný tisk zůstane záhadou, dokud nebude odhalen.

 
Na fotografiích v aplikaci Instax Mini Link lze provádět základní úpravy a pro další přizpůsobení je k dispozici řada možností ořezu. Fotoaparáty Fujifilm X Series a GFX System mohou být také spárovány s Instax Mini Link prostřednictvím aplikace Fujifilm Camera Remote.

Tiskárna Instax Mini Link bude k dispozici v modré, růžové a bílé verzi a očekává se, že bude prodávat za 2890 Kč, k dispozici by měla být ke koupi od 4. října 2019. Další informace naleznete k tiskárnám naleznete na produktu Instax Mini Link.