K úspěšnému základnímu objektivu Tamron 28-75/2,8 pro Sony E se nyní přidávají další 3 skla, které tak rozšiřují nabídků objektivů výrobce Tamron pro fotoaparáty Sony E s full frame snímačem. Tentokrát jde o objektivy s pevným ohniskem 20 mm, 24 mm a 35 mm a všechny modely disponují shodně slušnou světelností f/2,8.
Tamron při vývoji těchto objektivů kladl hlavní důraz na maximální kvalitu obrazu při zachování kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti, tak aby objektivy, drobná těla Sony, zbytečně netížily.
Dle uvedené hmotnosti všech tří objektivů v rozmezí od 210 g do 220 g se dá říci, že Tamron splnil požadavky po nízké hmotnosti a co do rozměrů se zdá být požadavek na kompaktnost také splněn.
Maximální optický výkon zajišťuje nová konstrukce doplněna LD a GM optickými prvky. Dle Tamronu je výsledná ostrost brilantní od středu až k rohům obrazu.
Ostření zajišťují OSD DC ostřící motorky, které jsou velmi tiché a rychlé, objektivy se tak skvěle hodí i pro natáčení vidosekvencí bez rušivých zvuků ostřících motorků.
Konstrukce objektivu je odolná proti vlhkosti, není vhodné s objektivy řádit při průtrži mračen, ale snesou použití ve vlhčím prostředí.
Všechny 3 objektivy nabízí velmi krátkou ostřící vzdálenost ca 15 cm a poměr zobrazení 1:2. výsledné fotografie tak mohou být velmi zajímavé, kdy je v popředí detail, doplněný širokým záběrem v pozadí.

Vnímáme tyto tři objektivy jako dobrý krok ze strany Tamronu, cena se zdá velmi příjemná a pokud si Tamron i u těchto modelů zachová svou optickou kvalitu, na kterou jsme si již zvykli, myslíme si, že se máme opravdu na co těšit.
Dostupnost již v průběhu listopadu 2019.