Nikon Coolpix P1000

Doprava zdarma

Nikon Coolpix P1000 , čelní pohled

  • Nikon Coolpix P1000 , čelní pohled
  • Nikon Coolpix P1000, detail
  • Nikon Coolpix P1000, detail 2
  • Nikon Coolpix P1000

Měsíční krajiny. Divoká zvířata. Vzdálená letadla. 125× optický zoom je světovým rekordem. S jeho ohniskovou vzdáleností 24–3 000 mm dosáhnete na vše úžasné.

Výrobce: Nikon

Kategorie: Digitální kompakty Nikon

Dostupnost: Na dotaz

Oehling kód: 792105

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 28 490 Kč
Cena bez DPH:
23 545,00 Kč

Kompatibilní příslušenství pro Nikon Coolpix P1000 (156)

Konferenční mikrofonní systémy Konferenční mikrofonní systémy (1)

Klopové (Lavalier) mikrofony Klopové (Lavalier) mikrofony (2)

Směrové (shotgun) mikrofonní systémy Směrové (shotgun) mikrofonní systémy (3)

Bezdrátové mikrofonní systémy Bezdrátové mikrofonní systémy (1)

Ostatní příslušenství mikrofonů Ostatní příslušenství mikrofonů (1)

Dálkové spouště Dálkové spouště (7)

Polarizační filtry Polarizační filtry (8)

Neutrální šedé filtry Neutrální šedé filtry (19)

UV filtry UV filtry (9)

Přechodové filtry Přechodové filtry (2)

Infrafiltry Infrafiltry (3)

Ochranné filtry - Clear Ochranné filtry - Clear (6)

Barevné filtry Barevné filtry (3)

Star filtry Star filtry (3)

Dioptrické makropředsádky Dioptrické makropředsádky (4)

Sety filtrů Sety filtrů (1)

Přední krytky objektivů Přední krytky objektivů (1)

Maskovací a ochranné návleky Maskovací a ochranné návleky (1)

Blesky Blesky (23)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (12)

Kabelové ovládání blesků Kabelové ovládání blesků (3)

Brašny Brašny (3)

Pistolová pouzdra Pistolová pouzdra (1)

Akumulátory Akumulátory (3)

Nabíječky Nabíječky (1)

Secure Digital Secure Digital (33)

Očnice, hledáčky, matnice Očnice, hledáčky, matnice (1)

Krytky bajonetů, bleskových patek Krytky bajonetů, bleskových patek (1)

Popis produktu Nikon Coolpix P1000

Jakýkoli úhel

Komponujte úchvatné snímky vestavěným elektronickým hledáčkem s vysokým rozlišením a rozměrným výklopným a otočným monitorem.

Elektronický hledáček s extrémně vysokým rozlišením (cca 2 360 000 pixelů) nabízí brilantní a detailní pohled na scénu i při fotografování za velmi jasného světla. A jasný monitor LCD s úhlopříčkou 3,2 palce a 921 000 pixely lze natočit skoro všemi směry. Když k fotoaparátu přiblížíte obličej, přepne snímač pohledu do hledáčku zobrazení automaticky z monitoru na elektronický hledáček.

Videosekvence 4K pořízené superteleobjektivem

Pořizujte úchvatnou stopáž v rozlišení 4K/UHD se stereofonním zvukem. Buďte blízko startu rakety. Nafilmujte první let orlího mláděte ze vzdáleného úkrytu.

Zaznamenávejte snadno video v rozlišení 4K/UHD se snímací frekvencí 30p nebo Full HD (1 080p) se snímací frekvencí až 60p. Fotoaparát podporuje čistý výstup HDMI, takže video je možné sledovat na externím monitoru již během záznamu. Vestavěný konektor fotoaparátu pak umožňuje použít externí mikrofon pro kvalitnější záznam zvuku. Fotoaparát obsahuje rovněž vestavěnou funkci superčasosběrné videosekvence, která umožňuje vytvořit zrychlený záznam měnící se krajiny a dosáhnout působivých perspektiv. Klasické časosběrné snímání je pak ideální pro záznam oblohy, stop hvězd nebo putování Měsíce po noční obloze.

Stabilní snímky

Redukce vibrací Nikon koriguje chvění fotoaparátu. Získejte stabilní snímky a stopáž i při fotografování z ruky dlouhou ohniskovou vzdáleností.

Systém optické redukce vibrací (VR) Nikon s dvojí detekcí umožňuje exponovat s využitím časů závěrky až o 5 EV delších, než by bylo možné bez redukce vibrací.⁴ Účinky chvění fotoaparátu jsou minimalizovány i při nízké hladině osvětlení a také můžete pořizovat ostřejší snímky a videosekvence bez rizika podexpozice. Aktivní režim redukce vibrací poskytuje stabilnější obraz v hledáčku a na monitoru, což je ideální za pohybu. Ať už fotografujete kondora za jízdy na korbě jeepu nebo velrybu vyskakující nad hladinu a pozorovanou z paluby lodi – jste to vy, kdo tvoří kompozici dokonalého snímku.

Sdílejte své nadšení. Trvalé spojení pomocí technologie SnapBridge.

Udržujte svůj fotoaparát trvale připojený k chytrému zařízení, abyste mohli své skvělé snímky synchronizovat během fotografování a okamžitě je sdílet. Použijte své chytré zařízení pro dálkově ovládané fotografování.

Aplikace Nikon SnapBridge udržuje trvalé propojení fotoaparátu s chytrým zařízením prostřednictvím technologie Bluetooth® Low Energy.⁵ Můžete tak synchronizovat snímky během fotografování bez nutnosti opakovaného připojování. Videosekvence můžete přenášet manuálně v libovolném okamžiku pomocí připojení Wi-Fi fotoaparátu.⁶ Funkce SnapBridge prostřednictvím GPS v chytrém zařízení aktualizuje informace o poloze a datu ve fotoaparátu, což usnadňuje sledování vašich fotografických dobrodružství s teleobjektivem. Aplikace navíc umožňuje využívat chytré zařízení k ovládání zoomu fotoaparátu nebo ke spouštění závěrky.


Buďte kreativní s vestavěnými provozními režimy. Skvělý snímek ze superteleobjektivu nevznikne jen přiblížením objektu.

Fotografujte Měsíc ve všech fázích s režimem Měsíc, který optimalizuje nastavení fotoaparátu tak, abyste zachytili brilantní astronomické snímky. Přibližte se k plachým a rychle se pohybujícím tvorům v režimu Sledování ptáků. V provozních režimech Bulb a Time můžete nechat závěrku otevřenou až 60 sekund – ideální pro noční fotografování. Pomocí Vícenásobné expozice můžete také prolnout až tři snímky a tak dát vzniknout jedinečným kombinovaným snímkům.

Nikdy neminete cíl

Velký grip a prakticky rozmístěné ovládací prvky umožňují snadnou a plynulou úpravu nastavení zoomu. Budete připraveni, ať se na obloze objeví cokoli.

Velkorysý grip fotoaparátu zajišťuje jeho stabilní držení a boční ovladač zoomu umožňuje palcem vysouvat objektiv. Pouhé stisknutí tlačítka zoomu se skokovým vrácením rychle vrátí objektiv na širokoúhlejší záběr, takže lze snadno najít objekty, které zmizely ze záběru. Tento COOLPIX zároveň váží sotva čtvrtinu oproti jednooké zrcadlovce s nasazeným superteleobjektivem. S hmotností pouhých 1,4 kg se vyznačuje mnohem snazší manipulací při fotografování z ruky.

Buďte připraveni

Fotografujte se světlem. Natáčejte se zvukem. Nikon nabízí příslušenství pro každou situaci.

Standardní sáňky fotoaparátu umožňují nasadit osvědčené blesky Nikon: pokud chcete dosáhnout vyváženějších snímků v náročných světelných podmínkách, vyzkoušejte kompaktní SB-700. Krystalicky čistý zvuk umožňuje zaznamenávat stereofonní mikrofon ME-1 nebo bezdrátový mikrofon ME-W1.

 

S tímto výjimečným fotoaparátem s 16 miliony pixelů je pořizování úžasných fotografií a videosekvencí snadné. 125násobné optické přiblížení nabízí největší rozsah ohniskových vzdáleností na světě - 24-3000 mm.1,2 A 250násobné přiblížení Dynamic Fine Zoom digitálně prodlužuje horní limit přiblížení na 6000 mm.2,3 To je dostatečně výkonné přiblížení k zachycení kráterů na povrchu Měsíce.

Objektiv NIKKOR s vysokou světelností f/2,8 poskytuje vynikající výsledky i za špatných osvětelných podmínek. Pokročilé technologie objektivů společnosti Nikon minimalizují zkreslení s cílem dosáhnout pozoruhodně ostrých snímků i při fotografování s extrémně dlouhými ohniskovými vzdálenostmi. Podpora formátu RAW umožňuje fotografům ukládat a exportovat nekomprimované snímky do programů na další zpracování nebo úpravy fotografií. A milovníci videa mohou nahrávat videosekvence v rozlišení 4K/UHD s využitím přiblížení teleobjektivu, což je ideální při natáčení divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí na velkou vzdálenost.

Ines Bernardes, product manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Pokud chcete pořídit snímky superměsíce nebo natáčet ptáčata opouštějí hnízdo, COOLPIX P1000 je ten pravý fotoaparát pro vás. Díky neuvěřitelnému rozsahu zoomu, můžete snímat širokoúhlé záběry nebo si přiblížit vzdálené drobné detaily. Tento kompaktní megazoom váží čtvrtinu ve srovnání s digitální jednookou zrcadlovkou s nasazeným superteleobjektivem, takže je skvělý pro pěší turistiku nebo cestování.“

Souhrn klíčových vlastností

Zoom s extrémně velkým rozsahem. Nebe již není limitem. Foťte se 125× optickým zoomem (24–3000 mm) a 250× zoomem Dynamic Fine Zoom (6000 mm).2,3

Dechberoucí snímky. Kombinace objektivu NIKKOR s vysokou světelností f/2,8, snímače s 16 miliony pixelů, systému zpracování obrazu EXPEED a podpory formátu RAW zaručuje ostré výsledky.

Videosekvence 4K natočené superteleobjektivem. Snadno nahrávejte video v rozlišení 4K/UHD s frekvencí snímků 30p nebo Full HD (1080p) s frekvencí snímků až 60p. Zaznamenávejte stereofonní zvuk a využijte čistý výstup HDMI.

Stabilní snímky. Systém optické redukce vibrací (VR) s dvojí detekcí potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro dosažení ostřejších snímků a videosekvencí. Aktivní režim redukce vibrací poskytuje stabilnější obraz v hledáčku a na monitoru.

Jakýkoli úhel. Jasný monitor LCD s úhlopříčkou 3,2 palce a rozlišením 921 000 pixelů lze natočit téměř všemi směry.

Plynulé ovládání zoomu. Rozměrný grip a boční ovladač zoomu usnadňují manipulaci. Tlačítko zoomu se skokovým vrácením v okamžiku změní ohnisko ze superdlouhého na širokoúhlejší záběr, takže lze snadno najít objekty, které ze záběru zmizely.

Dokonalé výsledky. Podpora formátu RAW umožňuje uživatelům uložit a exportovat nekomprimované snímky do programů k dalšímu zpracování nebo dalším úpravám.

Sdílejte své nadšení. Připojení pomocí aplikace SnapBridge umožňuje uživatelům během fotografování synchronizovat snímky s chytrým zařízením. SnapBridge také umožňuje použít chytré zařízení k dálkovému ovládání snímání.

Poznámky
1 K 10. červenci 2018
2 35mm ekvivalent kinofilmu
3 Zvětšení pomocí funkce Dynamic Fine Zoom se počítá od nejkratší ohniskové vzdálenosti optického zoomu.

Kompatibilita s aplikací SnapBridge

Před použitím aplikace SnapBridge s tímto fotoaparátem je nutné tuto aplikaci nainstalovat do kompatibilního chytrého zařízení.

Parametry k produktu Nikon Coolpix P1000

Název parametrů Hodnoty parametrů
Barva: Černá
Rozlišení : 16 Mpx
Minimální zoom: 24 mm
Maximální zoom: 3000 mm
Typ kompaktu: Ultra zoomy
Datum uvedení na trh: 2018/07

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Recenze Nikon Coolpix P1000

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat