Nikon Coolpix P900

Doprava zdarma

Nikon Coolpix P900

 • Nikon Coolpix P900
 • Nikon Coolpix P900, čelní pohled
 • Nikon Coolpix P900, pohled na displej
 • Nikon Coolpix P900, pohled zhora
 • Nikon Coolpix P900, výklopný displej
 • Nikon Coolpix P900

Optický zoom s výjimečně velkým rozsahem nabízí ohniskové vzdálenosti 24-2.000 mm!

Výrobce: Nikon

Kategorie: Digitální kompakty Nikon

Dostupnost: Na dotaz

Oehling kód: 780007

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 13 990 Kč
Cena bez DPH:
11 562,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Nikon Coolpix P900 (103)

Dálkové spouště Dálkové spouště (2)

Polarizační filtry Polarizační filtry (9)

Neutrální šedé filtry Neutrální šedé filtry (14)

UV filtry UV filtry (10)

Přechodové filtry Přechodové filtry (2)

Infrafiltry Infrafiltry (3)

Ochranné filtry - Clear Ochranné filtry - Clear (7)

Barevné filtry Barevné filtry (5)

Star filtry Star filtry (3)

Dioptrické makropředsádky Dioptrické makropředsádky (5)

Sety filtrů Sety filtrů (1)

Přední krytky objektivů Přední krytky objektivů (1)

Maskovací a ochranné návleky Maskovací a ochranné návleky (1)

Brašny Brašny (1)

Akumulátory Akumulátory (3)

Síťové zdroje Síťové zdroje (1)

Secure Digital Secure Digital (34)

Kabely USB, AV, HDMI Kabely USB, AV, HDMI (1)

Popis produktu Nikon Coolpix P900

Pokud rádi fotografujete zvířata v přírodě nebo noční oblohu, umožní vám COOLPIX P900 s 16 miliony pixelů a extrémním 83násobným optickým zoomem zachytit i detaily, které při fotografování neuvidíte vlastním zrakem. Přístroj umožňuje okamžité fotografování s rychlým automatickým zaostřováním a zkráceným zpožděním závěrky, zatímco optická redukce vibrací s dvojí detekcí a účinností 5 EV výrazně potlačuje rozmazání snímků.

Výklopný a otočný monitor a vestavěný elektronický hledáček poskytují naprostou svobodu při tvorbě tvůrčích kompozic a zaručují získání detailních snímků superteleobjektivem a Full HD videosekvencí. Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS poskytuje přesné informace o zeměpisné poloze a připojení Wi-Fi a podpora NFC umožňují okamžité sdílení snímků.

Fotoaparát COOLPIX P900 s vysokým uživatelským komfortem vám přiblíží krásy přírody v nedostižných detailech více než jakýkoli přístroj před ním.

 

Objektiv s extrémně velkým rozsahem zoomu

Objektiv s extrémně velkým rozsahem zoomuS objektivem NIKKOR, který je vybaven působivým 83násobným optickým zoomem - který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 166násobný - a rozsahem ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu 24 mm až po superteleobjektiv 2 000 mm (ekvivalent u kinofilmu) zachytíte působivé detaily, které během fotografování ani nemůžete spatřit vlastním zrakem.

 

Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR) a účinností 5 EV

Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR) a účinností 5 EVDíky systému redukce vibrací, který současně detekuje pohyby pomocí objektivu (snímač úhlové rychlosti) a obrazového snímače (informace o vektoru pohybu) a lépe absorbuje vibrace, je fotografování teleobjektivem z ruky zcela stabilní.

 

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod Obrazový snímač umožňuje snadno dosáhnout ostrých snímků s bohatými detaily i za velmi nízké hladiny osvětlení. Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí vynikající výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu.

 

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS s podporou bodů zájmu (POI)

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS s podporou bodů zájmu (POI)Mezinárodní systémy satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS poskytují vysokou rychlostí a bez ohledu na místo podrobné údaje o zeměpisné poloze pro velmi přesné sledování vašich cest.


 

 

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFCSdílejte své oblíbené snímky zvířat v přírodě a dalších přírodních krás přímo během cestování - jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi®² nebo prostřednictvím technologie NFC³, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení3.

 

 

Propracovaná rychlá odezva

Propracovaná rychlá odezvaDíky rychlejšímu automatickému zaostřování a zkrácenému zpoždění závěrky (cca 0,12 s při použití širokoúhlého objektivu) nikdy nezmeškáte žádný rozhodující okamžik při fotografování zvířat v přírodě nebo rychle se měnící oblohy.

Velký výklopný a otočný monitor LCD: 7,5cm/3˝ výklopný a otočný monitor LCD (RGBW) s cca 921 000 pixely a technologií Clear Color Display umožňuje snadno využívat zajímavé úhly pohledu a zachytit rychle se měnící akce. Antireflexní vrstva zaručuje optimální viditelnost v libovolných světelných podmínkách.

Full HD videosekvence: Velmi plynulé videosekvence (1 080/60p) doplňuje vysoce kvalitní zvuk zprostředkovaný mikrofonem se směrovou charakteristikou proměnnou v závislosti na nastavení zoomu. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje rychlé přepnutí ze statických snímků na záznam videosekvencí.

Časosběrné snímání: Přístroj umožňuje snadno pořizovat působivé časosběrné videosekvence. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se vytvoří 10 sekund dlouhé časosběrné videosekvence.

Zoom pro mikrofon: Díky zoomu pro mikrofon, který mění směrovou charakteristiku mikrofonu fotoaparátu v souladu s nastavením zoomu, lze zaznamenávat Full HD videosekvence včetně vysoce kvalitního směrového zvuku.

Optický člen ze skel Super ED: Díky využití optického členu ze skel Super ED, který umožňuje kompaktní konstrukci tubusu objektivu a zajišťuje lepší korekci barevné vady, lze zachytit každý objekt ve velkém přiblížení a s bohatými detaily pomocí extrémně výkonného zoomu.

Režim Měsíc a režim Sledování ptáků: Při použití automatické volby motivových programů snadno pořídíte vynikající snímky měsíce nebo ptáků a můžete se přitom omezit pouze na zaměření těchto obtížně fotografovatelných objektů.

Široký pozorovací úhel: Monitor LCD s širokým pozorovacím úhlem usnadňuje tvůrčí kompozice a dovoluje využití neobvyklých úhlů pohledu. Fotografujte z podhledu nad překážkami nebo z podhledu pro zachycení perspektivy z výše očí zvířat.

Přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn): Přizpůsobte si fotoaparát vlastnímu fotografickému stylu přiřazením často používaných funkcí tlačítku Fn. Následně budete moci měnit požadované nastavení jedním stisknutím.

Volič expozičních režimů: Volič expozičních režimů poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením, jako jsou manuální expoziční režimy (P/S/A/M), a je pro snadné ovládání fotoaparátu jednou rukou situován na horní straně přístroje.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Šetřete svou pozornost na tvůrčí kompozici obrazu, zatímco zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně rozpozná objekt a automaticky na něj zaostří.

Předvolby COOLPIX Picture Control: Systém Picture Control umožňuje snadno přizpůsobit výsledný vzhled snímků pomocí předvoleb, jako je Neutrální pro získání přirozeně působících snímků, Živý pro získání sytě zbarvených snímků, Monochromatický pro získání černobílých snímků a Vlastní pro uživatelské nastavení až dvou parametrů, jako je například kontrast nebo sytost barev.

Vestavěný elektronický hledáček: Díky snímači pohledu do hledáčku, který automaticky přepíná z monitoru na elektronický hledáček v okamžiku přiblížení oka k hledáčku, je tvorba kompozice snímků hračkou - bez ohledu na váš styl fotografování.

Tlačítko zoomu se skokovým vrácením: Pokud fotografujete extrémně dlouhou ohniskovou vzdáleností objektivu a fotografovaný objekt se dočasně pohne mimo záběr, můžete jej snadno znovu zaměřit stisknutím tlačítka vedle ovladače zoomu, které skokově nastaví širokoúhlou ohniskovou vzdálenost.

Boční ovladač zoomu: Boční ovladač zoomu umožňuje ovládat zoom levou rukou, aby se zamezilo chvění fotoaparátu a uchovala vysoká stabilita obrazu. Výsledkem jsou ostré snímky a plynulé videosekvence za všech okolností.

Baterie s dlouhou výdrží: Baterie s vyšší kapacitou a energeticky úsporná konstrukce fotoaparátu umožňují pokračovat v případě potřeby déle ve fotografování a dosáhnout většího počtu statických snímků i Full HD videosekvencí.

Korekce zábleskové expozice: Korekce zábleskové expozice (v rozmezí −2 až +2 EV) umožňuje dosáhnout přirozeně působících snímků s vyváženou expozicí pozadí a objektu osvětleného zábleskem.

19 motivových programů: Fotoaparát za vás může zvolit nejvhodnější nastavení všech parametrů podle vaší snímací situace. Stačí jen vybrat motivový program nejlépe odpovídající fotografovanému objektu a podmínkám, a fotoaparát provede automatickou optimalizaci potřebných nastavení.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon s okamžitou odezvou a vysokou citlivostí ISO zaručuje snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

1 Zvětšení s využitím funkce Dynamic Fine Zoom je počítáno od nejkratší ohniskové vzdálenosti optického zoomu.
2 Před použitím této funkce je nutné do chytrého zařízení nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility (kompatibilní s operačními systémy iOS a Android™).
3 Technologie Near Field Communication (NFC) spolupracuje s kompatibilními chytrými telefony a tablety s operačním systémem Android™ (Android 4.0 nebo novější). Před použitím této funkce je třeba nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility a nastavit přenos snímků.
4 Podle standardů CIPA, při širokoúhlé pozici zoomu, jasu objektu EV 10, programové automatice a zaostřovacím režimu Jednorázové zaostření.

Optický zoom s výjimečně velkým rozsahem nabízí ohniskové vzdálenosti 24 mm až 2 000 mm a je s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšiřitelný až na 4 000 mm pro doposud největší přiblížení světa přírody a záznam jemných detailů na statických snímcích a Full HD videosekvencích. Objektiv se světelností f/2,8-6,5 produkuje brilantní snímky s vysokým rozlišením i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti 2 000 mm (ekvivalent kinofilmu).

Fotoaparát nabízí rychlou odezvu, rychlé automatické zaostřování, zkrácenou dobu zpoždění závěrky a možnost fotografování z ruky teleobjektivem, které je díky vysoce rozvinuté optické redukci vibrací s dvojí detekcí (VR) a extrémně účinnou redukcí rozmazání obrazu (ekvivalentní fotografování o 5 EV kratším časem závěrky2) výjimečně stabilní. Nová úroveň výkonnosti redukce vibrací zlepšuje potlačení účinků vibrací za pomoci současné detekce pohybů v objektivu (snímač úhlové rychlosti) a v obrazovém snímači (informace o vektoru pohybu) a umožňuje tak přesnější kalkulaci úrovně rozmazání obrazu a dosažení výrazně vyšší účinnosti.
Velký 7,5cm/3˝ výklopný a otočný monitor LCD (RGBW) s 921 000 pixely a vestavěný elektronický hledáček, které umožňují snadno střídat styly fotografování (snímač pohledu do hledáčku přitom automaticky přepíná mezi monitorem a hledáčkem v okamžiku přiblížení oka k hledáčku), poskytují všestranné možnosti tvorby kompozice u rychle se měnících objektů.
Vestavěné mezinárodní systémy satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS umožňují zcela přesně sledovat místa pořízení snímků a poskytují rychle podrobné informace bez ohledu na to, kde na světě se právě na svých cestách nacházíte.

Vestavěné připojení Wi-Fi3 a podpora technologie NFC 4 usnadňují okamžité sdílení snímků tlačítkem Wi-Fi3 nebo jednoduchým klepnutím fotoaparátem s povolenou funkcí NFC 4 do stejně vybaveného chytrého zařízení4. Inês Bernardesová, produktová manažerka pro fotoaparáty COOLPIX u společnosti Nikon Europe, říká k dnešnímu uvedení extrémně výkonného fotoaparátu COOLPIX P900 následující:
„COOLPIX P900 přináší do řady našich kompaktních fotoaparátů zcela novou úroveň výkonnosti: jemnější detaily, extrémně výkonný zoom, zvýšenou stabilitu obrazu, všestranné možnosti kompozice a působivé časosběrné videosekvence (časosběrné snímání). Optický zoom objektivu nabízí nejdelší ohniskovou vzdálenost 2 000 mm2, kterou lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom dále prodloužit až na 4 000 mm1, a přibližuje přímo k vám i ty nejvzdálenější objekty. Díky rychlé odezvě přístroje nezmeškáte při fotografování rychle se pohybujících objektů žádnou akci a optická redukce vibrací s dvojí detekcí a účinností 5 EV poskytuje dostatečnou stabilitu pro perfektně ostré detaily i při fotografování extrémně dlouhými ohniskovými vzdálenostmi z ruky."

Výjimečná úroveň detailů a skvělé možnosti

S 83násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 166násobný, a rychlou odezvou zprostředkovanou rychlým automatickým zaostřováním a zkrácenou dobou zpoždění závěrky pořídíte snímky s úrovní detailů, jakou jste až doposud považovali za nedosažitelnou. Tlačítko zoomu se skokovým vrácením vedle ovladače zoomu vám umožní ihned znovu zaměřit v záběru ztracený objekt dočasným nastavením širokoúhlé ohniskové vzdálenosti a zajistí, že vám neuniknou rychle se pohybující objekty v přírodě. Velký výklopný a otočný 7,5cm/3˝ monitor s všestrannými možnostmi kompozice - a vestavěný elektronický hledáček - vám pomohou přizpůsobit se náročným snímacím podmínkám, zatímco optická redukce vibrací s dvojí detekcí a účinností 5 EV koriguje chvění fotoaparátu i při použití extrémně dlouhé maximální ohniskové vzdálenosti objektivu a zaručuje snadné pořizování kvalitních statických snímků a Full HD videosekvencí (1 080/60p) z ruky. Full HD videosekvence lze díky zoomu pro mikrofon, který mění směrovou charakteristiku mikrofonu fotoaparátu v souladu s nastavením zoomu, zaznamenávat včetně vysoce kvalitního směrového zvuku.

Záznam míst pořízení snímků a okamžité sdílení

Veškerá data potřebná pro zaznamenání polohy míst pořízení snímků jsou okamžitě a přesně získávána pomocí vestavěného zařízení GPS/GLONASS/QZSS bez ohledu na to, kde na světě právě cestujete. Snímky, které pořídíte na svých cestách, můžete ihned sdílet díky vestavěnému připojení Wi-Fi®3 a podpoře NFC 4, a zůstat tak v trvalém kontaktu se sociálními médii - stačí jen stisknout tlačítko Wi-Fi®3 nebo klepnout fotoaparátem s povolenou funkcí NFC4 do stejně vybaveného chytrého zařízení4.


Souhrn klíčových vlastností Nikon Coolpix P900

 • Objektiv s extrémně velkým rozsahem zoomu: S objektivem NIKKOR vybaveným 83násobným optickým zoomem - který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 166násobný - zachytíte i detaily, které nemůžete vidět vlastním zrakem.
 • Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR) a účinností 5 EV: Systém redukce vibrací rozpoznává pohyby a lépe potlačuje účinky vibrací pro stabilní fotografování teleobjektivem z ruky.
 • Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: Obrazový snímač umožňuje snadno dosáhnout ostrých snímků s bohatými detaily i za velmi nízké hladiny osvětlení. Můžete právem očekávat špičkový výkon.
 • Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS s podporou bodů zájmu (POI): Mezinárodní systémy satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS umožňují rychle získat podrobné informace o poloze pro sledování vaší cesty.
 • Vestavěné připojení Wi-Fi® a podpora NFC: Stisknutím tlačítka Wi-Fi®3 nebo klepnutím fotoaparátem s povolenou funkcí NFC4 do stejně vybaveného chytrého zařízení4 můžete sdílet snímky na libovolném místě.
 • Propracovaná rychlá odezva: Díky rychlejšímu automatickému zaostřování a zkrácenému zpoždění závěrky (cca 0,12 s při použití širokoúhlého objektivu) nikdy nezmeškáte žádný rozhodující okamžik.
 • Velký výklopný a otočný monitor LCD: 7,5cm/3˝ výklopný a otočný monitor (RGBW) s cca 921 000 pixely a technologií Clear Color Display nabízí všestranné úhly pohledu pro zkoumání zajímavých tvůrčích kompozic.
 • Full HD videosekvence: Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje zaznamenávat perfektně plynulé videosekvence (1 080/60p) s vysoce kvalitním zvukem, který zajišťuje mikrofon se směrovou charakteristikou proměnnou v závislosti na nastavení zoomu.
 • Časosběrné snímání: Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se vytvoří 10 sekund dlouhé časosběrné videosekvence.
 • Zoom pro mikrofon: Full HD videosekvence lze díky zoomu pro mikrofon, který mění směrovou charakteristiku mikrofonu fotoaparátu v souladu s nastavením zoomu, zaznamenávat včetně vysoce kvalitního směrového zvuku.
 • Optický člen ze skel Super ED: Zaručuje zachování kompaktních rozměrů tubusu objektivu i při extrémním rozsahu zoomu a poskytuje lepší korekci barevné vady.
 • Režimy Měsíc a Sledování ptáků: Automatická volba motivových programů zjednodušuje pořizování snímků obtížných objektů, jako jsou snímky měsíce nebo ptáků, na zaostření a zaměření objektu.
 • Široký pozorovací úhel: Monitor LCD s širokým pozorovacím úhlem usnadňuje využití neobvyklých úhlů pohledu. Dovoluje tak fotografovat například z nadhledu nebo z podhledu.
 • Přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn): Často používané funkce lze pro rychlou změnu nastavení jedním stisknutím přiřadit tlačítku Fn.
 • Volič expozičních režimů: Volič expozičních režimů poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením, jako jsou manuální expoziční režimy (P/S/A/M), a dovoluje snadno ovládat fotoaparát jednou rukou.
 • Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně lokalizuje objekt a automaticky jej zaostří pro získání brilantních snímků za všech okolností.
 • Předvolby COOLPIX Picture Control: Za pomoci předvoleb Picture Control, jako je předvolba Živý pro snímky se sytými barvami nebo Monochromatický pro černobílé snímky, můžete jednoduchým způsobem přizpůsobovat výsledný vzhled snímků.
 • Vestavěný elektronický hledáček: Snímač pohledu do hledáčku automaticky přepíná z monitoru na elektronický hledáček v okamžiku přiblížení oka k hledáčku.
 • Tlačítko zoomu se skokovým vrácením: Toto tlačítko umístěné vedle ovladače zoomu umožňuje okamžité nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti pro rychlé vyhledání a zaměření objektu ztraceného mimo záběr.
 • Boční ovladač zoomu: Boční ovladač zoomu umožňuje ovládat zoom levou rukou pro eliminaci chvění fotoaparátu a dosažení ostrých snímků za všech okolností.
 • Baterie s dlouhou výdrží: Baterie s vyšší kapacitou a energeticky úsporná konstrukce fotoaparátu umožňují pokračovat déle ve fotografování a dosáhnout většího počtu statických snímků i Full HD videosekvencí.
 • Korekce zábleskové expozice: Korekce zábleskové expozice (v rozmezí −2 až +2 EV) umožňuje dosáhnout perfektně vyvážených expozic a pomáhá se správným dávkováním zábleskového světla na objekt.
 • 19 motivových programů: Fotoaparát za vás může provést nejvhodnější nastavení všech parametrů podle snímací situace. Stačí jen vybrat motivový program nejlépe odpovídající fotografovanému motivu.
 • EXPEED C2: Výkonný systém zpracování obrazu Nikon zaručuje vysokou kvalitu obrazu, rychlý provoz a vysokou citlivost ISO.
 • NIKON IMAGE SPACE: Při použití cloudové služby Nikon pro ukládání a sdílení snímků máte k dispozici zdarma úložný prostor online o kapacitě 20 GB na serveru www.nikonimagespace.com.
 1. Zvětšení s využitím funkce Dynamic Fine Zoom je počítáno od nejkratší ohniskové vzdálenosti optického zoomu.
 2. Podle standardů CIPA, měřeno přibližně při ohniskové vzdálenosti 350 mm (ekvivalent u kinofilmu).
 3. Před použitím této funkce je nutné do chytrého zařízení nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility (kompatibilní s operačními systémy iOS a AndroidTM).
 4. Technologie Near Field Communication (NFC) pracuje s kompatibilními chytrými telefony a tablety s operačním systémem AndroidTM (Android 4.0 nebo novější). Před použitím této funkce je třeba nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility a nastavit přenos snímků.

 

Parametry k produktu Nikon Coolpix P900

Název parametrů Hodnoty parametrů
Barva: Černá
Rozlišení : 16 Mpx
Minimální zoom: 24 mm
Maximální zoom: 2000 mm
Typ kompaktu: Ultra zoomy
Datum uvedení na trh: 2015/04

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Obsah balení

Firmware Nikon Coolpix P900

 • Aktualizace Firmware fotoaparátu COOLPIX P900, 12.5.2015

  Změny oproti firmwaru verze 1.0
  + Byly vyřešeny následující problémy, které se mohly objevit v ojedinělých případech, kdy byl snímač pohledu do hledáčku použit pro přepnutí mezi zobrazením monitoru a elektronického hledáčku:
  - Mohlo dojít k nesprávnému zobrazení nebo uložení snímků
  - Fotoaparát se mohl zablokovat nebo přestat pracovat

  Stáhnout firmware z webu výrobce

Máte tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když bude nová verze firmware.


Recenze Nikon Coolpix P900

 • Nikon Coolpix P900 - výkonnější než dalekohled, 24. 8. 2015 sk

  ephoto.sk Závody ve zbrojení stále neskončily a Coolpix P900 v nich hraje přední úlohu. Stále si myslím, že ekvivalent 400 - 600 mm teleobjektivu je rozumnější. Nevyžaduje tolik technických kompromisů. Hlavně však neklade na fotografa takové požadavky, jako několikanásobně delší teleobjektiv. Majitelé takových přístrojů si většinou neuvědomují, co je s jejich obsluhou spojené. Myslí si, že konstruktéři navrhli technický zázrak, při kterém nemusí nic vědět a i tak dokáží z balkonu vyfotit dokonale ostrý lunární modul na Měsíci.

  + Plně otočný displej
  + Vysoko umístěný blesk
  + Video Full HD 60p
  + WiFi s NFC
  + GPS
  + Pomocná mřížka, histogram, virtuální horizont
  + Závit pro filtr
  + Programy pro focení ptáků a Měsíce

  - Nemá RAW
  - Nejde vypnout redukce šumu
  - Kvalita EVF hledáčku
  - Rozměry a hmotnost
  - Aplikace pro chytré zařízení
  - Nemá samostatný režim videa
  - cena
  - Nabíjení jen přes USB, pokud si nedokoupite nabíječku MH-67P
  - Během nabíjení se fotoaparát nedá používat
  - Chybí zobrazení ohniskové délky v hledáčku nebo na tubusu objektivu

  Přejít na recenzi

 • RECENZE Nikon COOLPIX P900 - monstrum s 83x zoomem!, 24. 4. 2015 sk

  techbox.dennikn.sk Nejzajímavější je tak focení Měsíce, příp. Slunce. Venuši s P900 neodfotíte. Co se týče běžného focení, novinka patří k lepšímu průměru. Škoda nevyřešených drobností jako časosběrné video či podprůměrná mobilní aplikace. Přesto se mi ale s P900-kou fotilo dobře, vyhrál jsem se se zoomováním vzdálených předmětů. Abych nezapomněl. Video na tom podobně, jako statické snímky. Problémem je však slyšitelný motorek zoomu v tichých situacích.

  + Micro USB nabíjení
  + extrémní zoom
  + výklopný displej
  + Wi-Fi s NFC
  + GPS

  - Velké tělo a vyšší hmotnost
  - nepoužitelné fotografie při plném zoomu
  - pomalé zoomavnie
  - chybí RAW formát

  Přejít na recenzi

 • Nikon Coolpix P900 – Když potřebujete velké přiblížení, 20. 7. 2015 cz

  DIGIarena.cz Pro koho je tedy fotoaparát vhodný a kdo jej využije? Vzhledem k obrovskému rozsahu ohnisek a relativně dobré světelnosti je aparát ideálním nástrojem pro milovníky divoké přírody a zvířat. Za relativně nízkou částku mohou získat perfektní pracovní nástroj, který při doplnění o stativ a s mírnou úpravou snímků v počítači bude podávat skvělé výsledky. Nepříliš vhodný je fotoaparát naopak pro sportovně zaměřené fotografy, kteří sice získají velké přiblížení ale rychlost autofokusu a zoomu je bude silně limitovat. Jestliže potřebujete všestranný rodinný fotoaparát, spíše bych doporučoval některý z modelů s menším rozsahem zoomu, který bude bohatě dostačovat.

  Přejít na recenzi

 • Test fotoaparátu Nikon Coolpix P900, 15. 6. 2015 cz

  Fotoaparát.cz Nikon Coolpix P900 mě překvapil a to veskrze pozitivně. Drobnou nevýhodou je absence RAWu (NEFu). Dá se mu vytknout při delším ohnisku jisté slévání kresby, ale to je z pohledu kvality snímků asi tak všechno. Lze říci, že kvalita obrazu je i při použití ohnisek nad 1 metr velmi dobrá, obraz je dobře kontrastní a celková kvalita závisí především na druhu scény. Když bude dobré světlo, bude výborná. Ovšem na velké vzdálenosti se projeví především míhání atmosféry, jakékoliv další chvění (ruky) atp. Takže vyfotit při použití maximálního zoomu kvalitně scénu vzdálenou 10 km nepůjde.

  + Extrémní dosah zoomu
  + Výkonná stabilizace
  + Propracované ovládání
  + Dostatečná obrazová kvalita

  - Absence RAW
  - Přílišný postproces JPG
  - Šum při vyšších citlivostech
  - Bodové měření jen ve středu obrazu

  Přejít na recenzi

 • Recenze Nikon Coolpix P900, 10. 05. 2015 de

  dkamera.de Na závěr je třeba poznamenat: Fotoaparát COOLPIX P900 s jeho rozsahem ohniskových vzdáleností nastavuje nové standardy a nemá žádné skutečné slabiny. Kdo potřebuje velmi dlouhé ohniskové vzdálenosti nebo jej prostě chce může s tímto kompaktem dosáhnout dobrých výsledků obrazu.

  + Obvyklá kvalita obrazu
  + 83 násobná zoom s působivým rozsahem
  + Veľmi užitečný 24mm širokouhlý záběr
  + I přes velký rozsah ohniskových vzdáleností je kvalita obrazu lepší než průměr
  + Velmi účinný optický stabilizátor obrazu
  + .....

  - Nemá sáňky pro externí blesk
  - Nepodporuje formát RAW
  - Baterie se musí nabíjet ve fotoaparátu

  Přejít na recenzi

 • Nikon Coolpix P900 ukázkové fotografie, 14. 4. 2015 en

  PhotographyBlog.com Před našim plným hodnocením přidáváme 40 ukázkových snímků pořízených novým kompaktním fotoaparátem Nikonem Coolpix P900.

  Přejít na recenzi

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat