Nikon D5 - tělo

Doprava zdarma

Nikon D5 s objektivem

 • Nikon D5 s objektivem
 • Nikon D5, zadní strana
 • Nikon D5, s objektivem
 • Nikon D5, pohled na horní ovládací prvky a displej
 • Nikon D5, pohled do nitra
 • Nikon D5, ostřící body
 • Nikon D5, čelní pohled
 • Nikon D5, boční pohled
 • Nikon D5, boční pohled s objektivem
 • Nikon D5 + 24-70VR

Zachyťte více než uvidíte vlastním zrakem s fotoaparátem Nikon D5 – výkonným a přesným přístrojem, který vyhoví jakýmkoli nárokům.

Výrobce: Nikon

Kategorie: Digitální zrcadlovky Nikon

Dostupnost: Na dotaz

Oehling kód: 785174

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 168 990 Kč
Cena bez DPH:
139 661,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Nikon D5 - tělo (135)

Externí mikrofony Externí mikrofony (2)

Dálkové spouště Dálkové spouště (1)

Objektivy pro zrcadlovky Objektivy pro zrcadlovky (92)

Držáky objektivů Držáky objektivů (3)

Blesky Blesky (30)

Ochranná pouzdra Ochranná pouzdra (1)

Očnice, hledáčky, matnice Očnice, hledáčky, matnice (1)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (4)

Kabely USB, AV, HDMI Kabely USB, AV, HDMI (1)

Popis produktu Nikon D5 - tělo

Zachyťte více než uvidíte vlastním zrakem s fotoaparátem Nikon D5 - výkonným a přesným přístrojem, který vyhoví jakýmkoli nárokům.

Systém automatického zaostřování Nikon nové generace se 153 zaostřovacími poli umožňuje fotoaparátu Nikon D5 zaostřit každý objekt, ať již budete fotografovat automobilové závody nebo celebrity na červeném koberci. Automatické zaostřování nabízí výjimečně široké pokrytí obrazového pole a nová vyrovnávací paměť umožňuje pořídit až 200 snímků NEF (RAW) v jedné rychlé sérii. Nový obrazový snímač a snímač měření expozice zajišťují fenomenálně přesné rozpoznání objektu a detailní zachycení obrazu. Nejvyšší rozšiřitelná citlivost k působení světla v historii výrobků Nikon poskytuje naprostou svobodu fotografování za všech podmínek od jasného slunečního světla až po astronomický soumrak. A filmovým tvůrcům jdoucím do extrémů umožňuje funkce D-Movie zaznamenávat videosekvence s vysokým rozlišením 4K/UHD přímo ve fotoaparátu.

Zůstaňte na vrcholu s automatickým zaostřováním nové generace se 153 zaostřovacími poli a vyrovnávací pamětí pro 200 snímků NEF (RAW)

Překonejte konkurenci s novým fenomenálním systémem automatického zaostřování Nikon. Fotoaparát Nikon D5 s působivými 153 zaostřovacími poli včetně 99 křížových snímačů nabízí automatické zaostřování ve výjimečně široké oblasti obrazového pole. Ať již budete fotografovat sportovní utkání nebo celebrity na červeném koberci, zachytíte každou situaci. Malé objekty, které se pohybují vysokou rychlostí, lze nyní sledovat s novou úrovní přesnosti. Objekty na okrajích obrazového pole jsou snáze detekovány a bylo výrazně vylepšeno fotografování na výšku. Citlivost automatického zaostřování začíná hodnotou jasu -4 EV (ISO 100, 20 °C) pro lepší výkonnost za nízké hladiny osvětlení a byly vylepšeny všechny režimy automatického zaostřování. Systém umožňuje v režimu kontinuálního zaostřování využívat 153, 72 nebo 25 zaostřovacích polí. Všech 153 zaostřovacích polí podporuje objektivy AF NIKKOR se světelností f/5,6 nebo vyšší a 15 zaostřovacích polí uprostřed obrazu pracuje při efektivní světelnosti f/8. Výkonná vyrovnávací paměť fotoaparátu umožňuje pořídit až 200 snímků NEF (RAW) nebo velkých snímků JPEG v jedné rychlé sérii: dostatečný počet na zachycení kompletního finále ve sprintu na 100 m bez uvolnění tlačítka spouště.
D5

Překonejte veškeré nástrahy s vítěznou kombinací výkonnosti a přesnosti

D5Fenomenální výkonnost fotoaparátu Nikon D5 je vše, co potřebujete pro pořízení snímků, které zvládnou veškeré myslitelné snímací podmínky. Nový obvod ASIC automatického zaostřování poskytuje za všech okolností maximální výpočetní výkon výhradně automatickému zaostřování. Tento fotoaparát nezná bez ohledu na rychlost akce žádný kompromis. Přístroj umožňuje pracovat frekvencí až 12 sn./s s využitím měření expozice a AF sledování, resp. frekvencí až 14 sn./s se zrcadlem fixovaným v horní poloze. AF sledování a viditelnost obrazu v hledáčku jsou nyní značně lepší při fotografování rychlých sportů a libovolných scén s objekty, které často náhle mění směr svého pohybu. Rychlejší sekvenční mechanismy závěrky a zrcadla výrazně zkracují dobu ztemnění hledáčku během rychlého sériového snímání. Pro maximální přesnost je ideální zkombinovat fotoaparát Nikon D5 s profesionálními objektivy NIKKOR, které jsou vybaveny režimem redukce vibrací SPORT, jako jsou například objektivy AF-S NIKKOR 600 mm f/4E a AF-S NIKKOR 500 mm f/4E. Režim redukce vibrací SPORT rovněž poskytuje stabilní obraz v hledáčku při sledování rychlých pohybů. Stačí jen zkombinovat fotoaparát D5 s některým z těchto objektivů a budete schopni zachycovat rychle se pohybující, nepředvídatelné objekty s nedostižnou plynulostí.

Překonejte konkurenci díky novému snímači měření expozice a obrazovému snímači

D5Obrazový výkon fotoaparátu Nikon D5 je osvobozujícím zážitkem. Nový obrazový snímač CMOS formátu FX s 20,8 milionu pixelů a nový RGB snímač měření expozice 180K (180 000 pixelů) společně zajišťují fenomenálně přesné rozpoznání objektu a detailní zachycení obrazu. Fotoaparát umožní pořídit perfektní snímky i v případě fotografování rychlých sportů v interiérech. A ne ledajaké snímky: tonální gradace snímků jsou bohatší a přesnější než dříve. Fotoaparát Nikon D5 je vybaven rovněž novým 8cm (3,2") monitorem LCD s 2 360 000 pixely, který nabízí v režimu přehrávání dotykové ovládání. Tento monitor s vysokým rozlišením a reakcí na obdobné úrovni, jakou nabízejí chytré telefony, umožňuje snadnou kontrolu a výběr klíčových snímků přímo na místě jejich pořízení. Při fotografování v režimu živého náhledu můžete využívat dotykové ovládání pro změnu zaostřovacích polí nebo měření dat bodového vyvážení bílé barvy pro manuální nastavení ve zvoleném místě obrazového pole. Pro ještě vyšší míru kontroly jsou k dispozici předvolby Picture Control 2.0 pro snadné definování parametrů obrazu při pořizování statických snímků i videosekvencí. Předvolba Ploché usnadňuje postprodukci a získání maximálního dynamického rozsahu a umožňuje jemné vyvážení úrovně detailů s využitím parametru Zřetelnost.

Od jasného slunečního světla až po astronomický soumrak: Vyfotografujte více, než můžete spatřit vlastním zrakem

D5Fotoaparát Nikon D5 prakticky odstraňuje hranice při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Se standardním rozsahem citlivostí ISO 100 až 102 400 a nejvyšší rozšiřitelnou citlivostí v historii výrobků Nikon určujete hranice pouze vy. Nový systém zpracování obrazu EXPEED 5 fotoaparátu zaručuje nedostižně vysokou kvalitu obrazu v rámci celého standardního rozsahu citlivostí ISO. Výjimečný výkon a brilance výsledků jsou možné díky systému zpracování signálu, který je optimalizován pro o 25 % vyšší počet pixelů nového obrazového snímače. Jemný šum je dramaticky redukován a svou vysokou kvalitu si uchovávají i oříznuté snímky pořízené při vysokých citlivostech ISO. Rozsah citlivostí ISO lze nyní rozšířit při použití nastavení Hi 5 až na hodnotu ekvivalentní citlivosti ISO 3 280 000, což představuje neuvěřitelný výkon konstruktérů. Možnosti fotoaparátu jsou přizpůsobeny specializovanému využití, jako je sledování nebo bezpečnostní aplikace, a neuvěřitelně vysoké hodnoty ISO umožňují pořizovat barevné snímky bez blesku za astronomického soumraku, který je ekvivalentní výjimečně nízké úrovni osvětlení 0,001 lx.

Jděte do extrému: Videosekvence D-Movie v rozlišení 4K

D5Fotoaparát Nikon D5 je jako první z digitálních jednookých zrcadlovek Nikon schopen zaznamenávat videosekvence ve vysokém rozlišení 4K/UHD a naprosto přesahuje filmařskou všestrannost přístroje Nikon D4S. Videosekvence 4K (3 840 × 2 160 pixelů) lze zaznamenávat frekvencemi 30p/25p/24p s využitím nativního výřezu z obrazového snímače, což zaručuje nejvyšší možnou kvalitu obrazu. Při záznamu Full HD videosekvencí (1 080p) lze využít snímací frekvence až 50p/60p v kombinaci s různými formáty obrazového pole, rovněž včetně volitelného nativního výřezu s rozlišením Full HD. Při filmování v expozičním režimu M lze nastavovat citlivost pro veškerá volitelná rozlišení a formáty obrazového pole od hodnoty ISO 100 až do maximální hodnoty Hi 5. Automatická regulace citlivosti ISO umožňuje využívat citlivosti v rozmezí ISO 200 až Hi 5 a dovoluje předvolit maximální hodnotu ISO, se kterou budete chtít pracovat. Fotoaparát nabízí čistý výstup HDMI: videosekvence včetně režimu 4K lze zaznamenávat na paměťovou kartu ve fotoaparátu nebo posílat v nekomprimované formě na výstup v 8bitovém formátu 4:2:2 YCbCr. Výstup HDMI je k dispozici při dálkovém snímání pro všechna rozlišení videosekvencí.

Urychlete svůj pracovní postup na maximum: Rychlé pořizování snímků a 4× rychlejší přenos dat

Vyšší rychlost, ostrost a snazší ovládání - vše u fotoaparátu Nikon D5 je směrováno k větší hladkosti a plynulosti. Přístroj zahrnuje vylepšení požadovaná agenturními fotografy, kteří tráví fotografováním celý pracovní den, a snižuje stresové faktory spojené s nároky profesionální fotografie. Z ergonomického hlediska byl upraven tvar tlačítek, která nabízejí lépe definované vrcholky a křivky, což umožňuje intuitivnější ovládání zejména při fotografování s využitím hledáčku. Dva nové sloty pro karty XQD snadno zvládají neuvěřitelnou kapacitu fotoaparátu Nikon D5 pořídit až 200 snímků NEF (RAW) v jedné sérii a zaručují okamžité vyprázdnění vyrovnávací paměti pro další sérii. Nový port USB 3.0 umožňuje rychlý přenos velkých množství dat a bezdrátové připojení a připojení Ethernet jsou nyní 2× rychlejší. Kromě těla fotoaparátu byl posílen rovněž systém kreativního osvětlení Nikon, a to prostřednictvím nového blesku Nikon SB-5000. Tento nový blesk využívá rádiovou komunikaci a zlepšuje výkonnost zábleskového systému Nikon v náročných podmínkách.D5Parametry k produktu Nikon D5 - tělo

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2016/01
Kompatibilita pam. karet: CF, XQD
Stativový závit: 1/4
Typ akumulátoru: EN-EL18a
Hmotnost bez aku a karty: 1240 g
České menu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ano
Konektor exter. mikrofonu: Ano
HDMI: Ano
USB : Ano
USB 3.0: Ano
Wi-Fi: Ne
Vestavěný GPS: Ne
Synchronizace blesku: 1/250
Synchrokontakt PC: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Vestavěný blesk : Ne
Otočný displej: Ne
Výklopný displej: Ne
LiveView: Ano
Rozlišení displeje: 2359000 px
Velikost displeje (cm): 8 cm
Velikost displeje: 3.2 "
Zvětšení obrazu v hledáčku: 100 %
Dioptrická korekce plus: 1 + D
Dioptrická korekce mínus: 3 - D
Pokrytí hledáčku: 100 %
Typ hledáčku: optický
Počet ostřících bodů: 153
Minimální ISO : 50 ISO
Maximální ISO : 3280000 ISO
Sériové snímání: 14 sn./s
Samospoušť: Ano
Bulb (trvalá expozice): Ano
Nejdelší expoziční čas: 30 s
Nejkratší expoziční čas (s): 1/8000
scénicke režimy (sport, makro ...: Ne
P/A/S/M: Ano
Rozlišení videa: 3840x2160 px (4K)
Snímkování videa: 60 fps
Ozvučené video: Ano
Videosekvence: Ano
Ukládání RAW + JPEG: Ano
JPEG (JPG): Ano
RAW (NEFF, DNG): Ano
Max. rozlišení fotografie : 5 568 × 3 712
Koeficient prodloužení: 1
Typ bajonetu: Nikon F
Stabilizátor obrazu: Ne
Poměr stran snímače: 3:2
Čištění senzoru: Ano
Formát senzoru: Full Frame
Rozměr senzoru: 35,9 × 23,9
Typ senzoru: CMOS
Rozlišení : 21 Mpx
Vhodné pro využití: Profesionální
Barevná hloubka: 14 bity
Odolný pronikající vodě a prachu: Ano
Šířka: 160 mm
Hloubka: 92 mm
Délka: 158.5 mm
Hmotnost: 1405 g

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Obsah balení

 • tělo Nikon D5
 • krytka těla Nikon BF-1B
 • krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-3
 • dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL18a s krytkou kontaktů
 • nabíječka baterií MH-26a včetně síťového kabelu a dvou krytek kontaktů (provedení síťového kabelu závisí na zemi prodeje)
 • spona kabelu USB
 • spona kabelu HDMI
 • kabel USB Nikon UC-E22
 • popruh AN-DC15

Nikon D5 - tělo mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Nikon D5 - tělo

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat