Nikon D750 - tělo, DÁREK - fotopláštěnka Vanguard

Doprava zdarma

Nikon D750 tělo

 • Nikon D750 tělo
 • Nikon D750 + AF-S 24-120 a bleskem
 • Nikon D750 + AF-S 24-120
 • Nikon D750 konektory
 • Nikon D750 slot SD
 • Nikon D750 tělo boční pohled
 • Nikon D750 tělo horní pohled
 • Nikon D750 tělo pravý boční pohled
 • Nikon D750 tělo zadní pohled s vyklopeným displejem
 • Nikon D750 tělo zadní pohled
 • Nikon D750 tělo s gripem
 • Nikon D750, přehled originálního příslušenství

DÁREK - fotopláštěnka Vanguard
Plnoformátová zrcadlovaka s rozlišením 24,3 MPx

Výrobce: Nikon

Kategorie: Digitální zrcadlovky Nikon

Dostupnost: Skladem 5ks , u Vás doma do: 12.6., osobně: od 11.6.

Oehling kód: 778885

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 35 490 Kč
Cena bez DPH:
29 331,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Nikon D750 - tělo, DÁREK - fotopláštěnka Vanguard (309)

Konferenční mikrofonní systémy Konferenční mikrofonní systémy (1)

Klopové (Lavalier) mikrofony Klopové (Lavalier) mikrofony (2)

Směrové (shotgun) mikrofonní systémy Směrové (shotgun) mikrofonní systémy (3)

Bezdrátové mikrofonní systémy Bezdrátové mikrofonní systémy (1)

Ostatní příslušenství mikrofonů Ostatní příslušenství mikrofonů (1)

Bateriové gripy Bateriové gripy (1)

Dálkové spouště Dálkové spouště (10)

Objektivy pro zrcadlovky a kompakty Objektivy pro zrcadlovky a kompakty (106)

Držáky krytek objektivů Držáky krytek objektivů (2)

Držáky objektivů Držáky objektivů (2)

Čištění optiky Čištění optiky (2)

Výukové filmy, video workshopy, tutorialy Výukové filmy, video workshopy, tutorialy (1)

Blesky Blesky (17)

Modelace a směrování světla Modelace a směrování světla (2)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (12)

Kabelové ovládání blesků Kabelové ovládání blesků (4)

Držáky a gripy pro blesky Držáky a gripy pro blesky (2)

Ochranná pouzdra Ochranná pouzdra (1)

Akumulátory Akumulátory (4)

Síťové zdroje Síťové zdroje (1)

Secure Digital Secure Digital (35)

Závěsné systémy Závěsné systémy (5)

Očnice, hledáčky, matnice Očnice, hledáčky, matnice (10)

Řemeny a zápěstní poutka Řemeny a zápěstní poutka (23)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (5)

Čištění zrcadlovek Čištění zrcadlovek (23)

Krytky bajonetů, bleskových patek Krytky bajonetů, bleskových patek (1)

Kabely USB, AV, HDMI Kabely USB, AV, HDMI (3)

Pláštěnky Pláštěnky (11)

Odborná literatura, knihy Odborná literatura, knihy (17)

Reflektory, klapky, filtry, voštiny Reflektory, klapky, filtry, voštiny (1)

Popis produktu Nikon D750 - tělo, DÁREK - fotopláštěnka Vanguard

Osvoboďte své tvůrčí vize s pomocí rychlého, všestranného a agilního fotoaparátu D750. Ve světě neomezených možností poskytuje tento výkonný přístroj s obrazovým snímačem formátu FX a 24,3 milionu pixelů svobodu, o jaké jste snili.

Fotoaparát je nabitý profesionálními technologiemi pro práci s obrazem, vyznačuje se optimalizovaným kompaktním provedením a je vždy v popředí každé akce.

Nově zkonstruovaný obrazový snímač formátu FX nabízí výjimečnou kvalitu obrazu a brilantnější výsledky při použití vysokých citlivostí ISO než předchozí modely. Automatické zaostřování s fenomenální citlivostí, sériové snímání s frekvencí až 6,5 sn./s a záznam Full HD videosekvencí ve formátu 1 080/60p umožňují společně s výklopným monitorem fotografovi zcela svobodnou tvorbu. Vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje okamžité sdílení všech působivých snímků.

Hlavní rysy fotoaparátu Nikon D750

Obrazový snímač formátu FX s 24,3 milionu pixelůObrazový snímač formátu FX s 24,3 milionu pixelů
Maximální úroveň detailů, maximální svoboda. Nový obrazový snímač nabízí široký dynamický rozsah s brilantní výkonností při všech citlivostech a poskytuje snímky s působivou ostrostí a bohatou tonalitou.

Špičková citlivost ISOŠpičková citlivost ISO
Při použití vysokých citlivostí ISO pořídíte ostřejší a brilantnější snímky s vyšším rozlišením. Základní rozsah citlivostí ISO 100-12 800 lze navíc dále rozšířit až na hodnoty ISO 50-51 200 (ekvivalentní hodnoty).

Automatické zaostřování profesionální úrovněAutomatické zaostřování profesionální úrovně
Fotoaparát D750 je vybaven automatickým zaostřováním s citlivostí až do −3 EV a režimem skupinové volby zaostřovacích polí Nikon, takže zaostřuje na objekt s vynikající přesností i za nízké hladiny osvětlení.

Odolný výklopný monitorOdolný výklopný monitor
Monitor fotoaparátu umožňuje pořizovat snímky a videosekvence z jedinečných perspektiv. Lze jej vyklápět směrem nahoru v úhlu až 90 º a směrem dolů v úhlu až 75º.

Vestavěné připojení Wi-FiVestavěné připojení Wi-Fi
Sdílejte své tvůrčí vize. Díky připojení Wi-Fi můžete přenášet působivé snímky s obrazovým polem ve formátu kinofilmu na kompatibilní chytré telefony nebo tablety. Stačí jen stáhnout zdarma dostupný software Wireless Mobile Utility do chytrého zařízení.

 

Sériové snímání s frekvencí až 6,5 sn./sSériové snímání s frekvencí až 6,5 sn./s
Sériové snímání umožňuje velmi všestranně zachycovat rychle se pohybující objekty. Umožňuje pořizovat nekompromisní snímky v plném rozlišení frekvencí až 6,5 sn./s ve formátu FX i DX.

 

Svoboda tvorby videosekvencíSvoboda tvorby videosekvencí
Fotoaparát zaznamenává videosekvence Full HD (1 080p) při frekvenci 50p/60p. Během filmování je k dispozici rovněž rozsah citlivostí ISO v rozmezí ISO 100 až ISO 51 200 (ekvivalentní hodnoty) a volba času závěrky, clony a úrovně záznamu zvuku. Samostatné menu videosekvencí umožňuje ukládat nastavení pro videosekvence na jediném místě.

 

EXPEED 4EXPEED 4
Systém zpracování obrazu EXPEED 4 zvyšuje celkovou úroveň výkonnosti fotoaparátu pro dosažení výjimečných výsledků. Nabízí vynikající reprodukci snímků a špičkovou výkonnost ISO a poskytuje vysoké snímací frekvence při záznamu videosekvencí.

 

Systém Picture Control 2.0: poskytuje plnou kontrolu nad doostřením, kontrastem, jasem, odstínem a sytostí barev při pořizování statických snímků a videosekvencí. Předvolba Ploché umožňuje snazší postprodukci a zaručuje získání maximálního dynamického rozsahu; parametr Zřetelnost zajišťuje jemné vyvážení úrovně detailů. Nastavení lze vizuálně kontrolovat během fotografování a celý fotografický proces lze zjednodušit uložením různých možností pro videosekvence a statické snímky prostřednictvím speciálního menu.

Monitor s nastavitelným barevným podáním: umožňuje upravovat vyvážení barev a jas v libovolném směru podle potřeb pracovního postupu fotografa. Antireflexní 8cm (3,2") výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely umožňuje všestranné a ničím nerušené používání fotoaparátu za všech okolností.

Energeticky úsporná konstrukce: poskytuje delší dobu provozu na jedno nabití baterie. Fotoaparát je schopen pořídit až 1 230 statických snímků a až 55 minut stopáže videosekvencí² na jedno nabití extrémně kompaktní a lehké dobíjecí lithium-iontové baterie EN-EL15.

Snadno přenosný fotoaparát ve formátu kinofilmu: vynikající ergonomie a lehké monolitické tělo přístroje nabízejí skutečnou svobodu ve formátu kinofilmu. Hluboký grip umožňuje bezpečné uchopení fotoaparátu bez ohledu na velikost rukou a usnadňuje komfortní dlouhodobé držení fotoaparátu bez známek únavy.

Kompaktní a odolné provedení: přístroj D750 je díky odolnému tělu, které je utěsněno proti působení klimatických vlivů, připraven na jakékoli podmínky. Závěrka z kompozitu Kevlaru a uhlíkových vláken je testována na 150 000 pracovních cyklů a robustní monolitická struktura těla přístroje zprostředkovává jeho lehké a současně odolné provedení.

51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX: nabízí vynikající přesnost ve formátu kinofilmu. Systém umožňuje použití 9, 21 nebo 51 zaostřovacích polí a je citlivý až do hodnoty −3 EV (ISO 100, 20 °C). Zaostřování zajišťuje rychlé zachycení objektu a poskytuje rozšířené možnosti uložení zaostřovacích polí podle orientace. Patnáct křížových snímačů uprostřed obrazového pole je kompatibilních s objektivy AF NIKKOR se světelností f/5,6 a vyšší, 11 zaostřovacích polí pracuje již od světelnosti f/8.

Skupinová volba zaostřovacích polí: nabízí vylepšené rozpoznání a sledování objektu. Skupinová volba zaostřovacích polí trvale monitoruje pět různých zaostřovacích polí a nabízí zlepšené zachycení objektu a oddělení pozadí při fotografování objektů, které jsou velmi malé a umístěné blízko vysoce kontrastního nebo rušivého pozadí. Skupinu těchto 5 zaostřovacích polí lze na základě požadavků kompozice posouvat v rámci 51 dostupných zaostřovacích polí.

Funkce D-Movie s více formáty obrazu: funkce D-Movie nabízí záznam videosekvencí ve více formátech obrazu se studiovou kvalitou pro filmování v různých podmínkách. Fotoaparát D750 zaznamenává videosekvence Full HD (1 080p) ve formátech FX a DX při snímací frekvenci 50p/60p se silně potlačeným výskytem obrazového šumu, moaré a falešných barev. Během záznamu lze využívat motorické nastavení clony a fotoaparát nabízí čistý výstup HDMI plus současný záznam stopáže v plném rozlišení ve fotoaparátu a na externím záznamovém zařízení.

Svoboda tvorby videosekvencí: nabízí úplnou kontrolu nad stopáží během filmování. Pro záznam lze volit nastavení citlivosti ISO v hodnotách ISO 100 až ISO 51 200 (ekvivalentní hodnoty) a v expozičním režimu M lze použít funkci automatické regulace citlivosti ISO s pevně stanoveným rozmezím využitelných citlivostí počínaje hodnotou ISO 200. Systém 3D redukce šumu Nikon potlačuje náhodný šum, zkreslení a blikavý šum při filmování s nastavením vysokých citlivostí ISO. Režim Zebra (zobrazení nejvyšších jasů) zobrazuje na monitoru fotoaparátu přesnou polohu míst se ztrátou kresby ve světlech.

Ovládání zvuku na úrovni Hi-Fi: vylepšené možnosti ovládání zvuku zaručují kvalitnější záznam zvuku a nabízejí větší celkovou všestrannost. Vstup pro stereofonní mikrofon a zvukový výstup dovolují jemně vyvažovat nastavení úrovně zvuku před zahájením záznamu i v jeho průběhu. K dispozici je volitelný frekvenční rozsah (široký rozsah frekvencí/lidský hlas) a funkce redukce hluku větru při záznamu zvuku pomocí vestavěného mikrofonu.

Vysoký dynamický rozsah (HDR): kombinuje dvě expozice na jediném snímku pro získání snímků kontrastních motivů s vysokou úrovní detailů.

Vestavěná funkce časosběrného snímání: umožňuje pomocí jednoduchých úkonů v menu fotoaparátu provádět časosběrné snímání s plynulými expozičními přechody. Pomocí intervalového snímání lze spouštět závěrku v předvolených intervalech. Funkce časosběrného snímání ukládá snímky jako soubory videosekvencí a umožňuje zrychlené přehrávání pomalu probíhajících dějů frekvencí 24× až 36 000× rychlejší v porovnání s normálním přehráváním.

Speciální efekty: řada speciálních efektů nabízí mnoho zábavy a k dispozici jsou rovněž motivové programy pro specifické situace a motivy. Speciální efekty, mezi které patří například Selektivní barva, Barevná skica, Efekt miniatury a Noční vidění, lze aplikovat na statické snímky i videosekvence. Náhled vybraného efektu lze zobrazit na fotoaparátu a upravit jeho intenzitu přímo během fotografování.

Neomezené sériové snímání: umožňuje pořizovat bezpočty snímků a produkovat špičkové snímky světelných stop. Při použití sériového snímání můžete fotografovat časy závěrky v délce 4 s a delšími, a získat tolik vysoce kvalitních snímků JPEG nebo RAW, kolik vám umožní vaše paměťové karty a výdrž baterie. Díky extrémně malému časovému úseku mezi jednotlivými expozicemi můžete pomocí softwaru třetích stran plynule spojovat snímky světelných stop hvězd nebo koncových světel automobilů pro dosažení krásných efektů.

Systém Total Digital Imaging: odhalte skutečný potenciál obrazového snímače fotoaparátu D750 s 24,3 milionu pixelů za pomoci široké nabídky objektivů NIKKOR. Objektivy NIKKOR se svým výjimečně vysokým rozlišením splňují nároky fotografů ve všech oblastech fotografie. Fotoaparát D750 je rovněž plně kompatibilní se systémem kreativního osvětlení Nikon, který tvoří vrchol možností v této oblasti: spolupracuje s řadou všestranných blesků Nikon a umožňuje tvůrčí zábleskovou fotografii při použití blesku na fotoaparátu i mimo fotoaparát.

Dálkové ovládání: podpořte svůj pracovní postup prostřednictvím speciálního příslušenství pro profesionální bezdrátové dálkové ovládání a přenos snímků. Fotoaparát můžete dálkově ovládat s využitím vestavěného připojení Wi-Fi fotoaparátu a chytrého zařízení se speciální aplikací WMU.¹ Pro získání více možností při bezdrátovém fotografování použijte bezdrátový vysílač/přijímač WR-R10 a bezdrátový vysílač WR-T10 nebo ovládejte nastavení fotoaparátu pomocí bezdrátového dálkového ovládání WR-1. Chcete-li se připojovat ke kabelovým sítím Ethernet a bezdrátovým sítím LAN, použijte volitelnou komunikační jednotku UT-1 v kombinaci s bezdrátovým síťovým rozhraním WT-5.

Paměťová média: dva sloty pro kartu SD zaručují plynulé fotografování. Oba sloty jsou kompatibilní s paměťovými kartami s vysokou kapacitou SDXC a s technologií UHS-I.

 

Parametry k produktu Nikon D750 - tělo, DÁREK - fotopláštěnka Vanguard

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2014/09
Kompatibilita pam. karet: SD , SDXC , SDHC
Stativový závit: 1/4
Typ akumulátoru: EN-EL15
Hmotnost bez aku a karty: 750 g
Materiál: Hořčíková slitina, polykarbonát
České menu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ano
Konektor exter. mikrofonu: Ano
HDMI: Ano
USB : Ano
USB 3.0: Ne
Wi-Fi: Ano
Vestavěný GPS: Ne
Synchronizace blesku: 1/200
Synchrokontakt PC: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Směrné číslo: 12
Vestavěný blesk : Ano
Otočný displej: Ne
Výklopný displej: Ano
LiveView: Ano
Rozlišení displeje: 1.229 px
Velikost displeje (cm): 8 cm
Velikost displeje: 3.2 "
Zvětšení obrazu v hledáčku: 0.7 %
Dioptrická korekce plus: 3 + D
Dioptrická korekce mínus: -1 - D
Pokrytí hledáčku: 97 %
Typ hledáčku: optický
Počet ostřících bodů: 51
Max. počet snímků v bracketingu: 9
Bracketing expoziční: Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 51200 ISO
Sériové snímání: 6.5 sn./s
Samospoušť: Ano
Bulb (trvalá expozice): Ano
Nejdelší expoziční čas: 30 s
Nejkratší expoziční čas (s): 1/4000
scénicke režimy (sport, makro ...: Ano
P/A/S/M: Ano
Rozlišení videa: 1920 x 1080 px (HD)
Snímkování videa: 60 fps
Ozvučené video: Ano
Videosekvence: Ano
DPOF (přímý tisk): Ano
Ukládání RAW + JPEG: Ano
JPEG (JPG): Ano
RAW (NEFF, DNG): Ano
Max. rozlišení fotografie : 6.016 × 4.016
Koeficient prodloužení: 1
Typ bajonetu: Nikon F
Stabilizátor obrazu: Ne
Poměr stran snímače: 4:3
Čištění senzoru: Ano
Formát senzoru: Full Frame
Rozměr senzoru: 35,9 × 24
Typ senzoru: CMOS
Rozlišení : 24.93 Mpx
Vhodné pro využití: Profesionální
Odolný pronikající vodě a prachu: Ano
Šířka: 140.5 mm
Hloubka: 78 mm
Délka: 113 mm
Hmotnost: 840 g

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Firmware Nikon D750 - tělo, DÁREK - fotopláštěnka Vanguard

 • Aktualizace firmware fotoaparátu D750, 21.5.2015

  + Ovládání fotoaparátu je nyní spolehlivější

  Stáhnout firmware z webu výrobce

 • Aktualizace firmwaru C fotoaparátu D750 na verzi 1.01, 17.12.2014

  + Při fotografování s použitím volitelného blesku, povolené funkci automatické vysoce rychlé FP synchronizace blesku a použití možnosti Zapnuto v položce Nastavení citlivosti ISO > Automat. regulace citl. ISO v menu fotografování byly snímky v některých případech přeexponované. Tento problém byl odstraněn. (Povolení automatické vysoce rychlé synchronizace blesku: Vyberte možnost 1/200 s (Auto FP) nebo 1/250 s (Auto FP) v uživatelské funkci e1: Synchroniz. čas pro blesk).
  + Pokud byla zobrazena menu fotoaparátem propojeným pomocí HDMI s kompatibilním televizorem 4K, zobrazení na monitoru fotoaparátu ani na televizoru nebylo správné. Tento problém byl odstraněn.
  + Zvuk slyšitelný v některých případech při nastavení uživatelské funkce d1: Pípnutí na jinou možnost než Vypnuto byl potlačen.

  - nebyly zjištěny

  Stáhnout firmware z webu výrobce

Máte tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když bude nová verze firmware.


Recenze Nikon D750 - tělo, DÁREK - fotopláštěnka Vanguard

 • Nikon D750 – první dojmy po přechodu z DX na FX (full-frame), 8.6.2015 cz

  Krásně světlo Jsem zastáncem velmi opatrného přístupu při zvažování nákupu FX zrcadlovek. Myslím, že až příliš mnoho fotografů (a marketérů) vytváří iluzi, že full-frame vede k jiným, lepším fotografiím. Jenže ono jak kde, jak kdy. Jiným slovy to má mnoho ale, o kterých se často nemluví.

  Ačkoliv se principiálně vyhýbám internetovým diskuzím, na některé blogy občas nějakým komentářem přispěji, a jsem tak rád, že moje teorie ohledně FX a DX už nebudou jen domněnky, ale bnudou postavené na mé každodenní zkušenosti.

  Já sám jsem si D750 kupoval až skoro rok poté, co jsem o něm zhltnul recenze a byl nadšený z jeho specifikací. Nákup i rozbalení proběhlo bez větších emocí a střízlivě se o výhodách i nevýhodách velkých plnoformátových zrcadlovek chystám psát i zde na blogu.

  Přejít na recenzi

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat