Nikon D7500 + 16-80VR

Doprava zdarma

Nikon D7500 + 16-80VR

  • Nikon D7500 + 16-80VR
  • Nikon D7500 + 18-140 VR, displej 2
  • Nikon D7500 set boční pohled
  • Nikon D7500 + 18-140 VR, boční pohled 2
  • Nikon D7500 + 18-140 VR, boční pohled
  • Nikon D7500 + 18-140 VR, horní pohled
  • Nikon D7500 + 18-140 VR, displej
  • Nikon D7500 tělo
  • Nikon D7500 set

Nikon D7500 v setu se základním zoomovým stabilizovaným objektivem 16-80 mm. Hledání perfektního snímku vás může přivést na libovolné místo. Dostaňte se tam s výkonným, hbitým a plně propojeným fotoaparátem D7500. Zachyťte nalezenou krásu v kvalitě obrazu vlajkové lodi formátu DX, fotoaparátu Nikon D500.
Poukázka na čištění čipu v hodnotě 2.000,-Kč

Výrobce: Nikon

Kategorie: Digitální zrcadlovky Nikon

Dostupnost: Na dotaz

Oehling kód: 788424

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 53 490 Kč
Cena bez DPH:
44 207,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Nikon D7500 + 16-80VR (296)

Externí mikrofony Externí mikrofony (2)

Dálkové spouště Dálkové spouště (13)

Objektivy pro zrcadlovky a kompakty Objektivy pro zrcadlovky a kompakty (120)

Držáky krytek objektivů Držáky krytek objektivů (2)

Držáky objektivů Držáky objektivů (2)

Čištění optiky Čištění optiky (2)

Blesky Blesky (22)

Modelace a směrování světla Modelace a směrování světla (2)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (12)

Kabelové ovládání blesků Kabelové ovládání blesků (5)

Držáky a gripy pro blesky Držáky a gripy pro blesky (2)

Brašny Brašny (1)

Ochranná pouzdra Ochranná pouzdra (1)

Akumulátory Akumulátory (1)

Nabíječky Nabíječky (4)

Síťové zdroje Síťové zdroje (2)

Secure Digital Secure Digital (32)

Závěsné systémy Závěsné systémy (5)

Očnice, hledáčky, matnice Očnice, hledáčky, matnice (8)

Řemeny a zápěstní poutka Řemeny a zápěstní poutka (22)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (1)

Čištění zrcadlovek Čištění zrcadlovek (23)

Pláštěnky Pláštěnky (11)

Reflektory, klapky, filtry, voštiny Reflektory, klapky, filtry, voštiny (1)

Popis produktu Nikon D7500 + 16-80VR

Hledání perfektního snímku vás může přivést na libovolné místo. Dostaňte se tam s výkonným, hbitým a plně propojeným fotoaparátem D7500. Zachyťte nalezenou krásu v kvalitě obrazu vlajkové lodi formátu DX, fotoaparátu Nikon D500.

Výkon pro všechny vaše ambice. Kvalita obrazu vlajkové lodi D500

Tady. Nebo tamhle. Ve tmě nebo na světle. Přiblíží váš životní snímek do vašeho dosahu. Obrazový snímač formátu DX s 20,9 milionu pixelů. EXPEED 5. RGB snímač měření expozice 180K (180 000 pixelů).
Fotoaparát D7500 produkuje brilantní snímky s vysokým rozlišením a bohatou tonální gradací. Zažijete fenomenálně přesné rozpoznání objektu a vynikající výkonnost v oblasti vysokých citlivostí ISO. Užasnete nad kvalitou stopáže videosekvencí 4K/UHD. A zabudovaný systém Picture Control fotoaparátu usnadňuje aplikaci vašeho vlastního tvůrčího stylu bez ohledu na to, jestli pořizujete statické snímky nebo zaznamenáváte videosekvence.

Překoná i noc. Vynikající citlivost k působení světla

Excelentní výsledky za nízké hladiny osvětlení. S rozsahem citlivostí ISO 100–51 200 rozšiřitelným dále až na hodnotu ISO 1 640 000 (ekvivalent) se fotoaparát D7500 nebojí ani tmy.
Rychlý systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 5 zaručuje vysokou kvalitu obrazu v rámci celého rozsahu citlivostí ISO. Jemný šum je dramaticky redukován a svou vysokou kvalitu si uchovávají i výřezy ze snímků pořízených při vysokých citlivostech ISO. Nastavení Hi 5 umožňuje fotografovat při působivé citlivosti ISO 1 640 000 (ekvivalent) a maximálně využít dostupného světla.

Zachytí každý detail. Fenomenální rozpoznání objektu

Zaručí přesné expozice a zachytí dynamické kompozice. RGB snímač měření expozice 180K (180 000 pixelů) a pokrokový systém detekce motivu.
RGB snímač měření expozice 180K (180 000 pixelů) fotoaparátu a pokrokový systém detekce motivu společně zaručují, že zachytíte každý objekt – i když motiv zahrnuje malé nebo rychle se pohybující objekty. V případě vysoce kontrastních motivů upřednostňuje nové měření orientované na nejvyšší jasy nejjasnější prvky v obrazovém poli a pomáhá zamezit snímkům se ztrátou kresby ve světlech.

Ostré snímky za všech okolností. Extrémně přesné automatické zaostřování

Bez ohledu na to, co fotografujete, sleduje 51bodový AF systém fotografovaný objekt, zaostří jej a udržuje jej zaostřený. I když je osvětlený pouze světlem měsíce.
Systém automatického zaostřování obsahuje 15 křížových snímačů uprostřed obrazového pole a pracuje přesně až do působivé minimální hodnoty osvětlení −3 EV. Můžete pořizovat ostré snímky v noci bez použití doplňkového osvětlení. Skupinová volba zaostřovacích polí nabízí vylepšené rozpoznání a sledování objektu při fotografování objektů, které jsou malé a nacházejí se v blízkosti kontrastního nebo rušivého pozadí.

Skvělé kinematografické zážitky. Stopáž videosekvencí 4K/UHD

Povyšte své videosekvence na novou úroveň. Zaznamenejte veškeré detaily v extrémně vysokém rozlišení frekvencí až 30 obr./s.
Pořizujte působivou stopáž 4K/UHD 30p nebo zaznamenávejte videosekvence Full HD (1 080p) snímací frekvencí až 50p/60p. Fotoaparát nabízí čistý výstup HDMI: můžete posílat nekomprimovaný výstup HDMI na externí zařízení a současně na paměťovou kartu SD ve fotoaparátu. Video lze optimalizovat pro chytrá zařízení zaznamenáním ve formátech MP4 a AAC. A elektronická redukce vibrací Nikon dramaticky potlačuje účinky chvění fotoaparátu při záznamu Full HD videosekvencí z ruky.

Zachytí veškeré změny. Časosběrné snímání

Transformujte pouliční výjevy a východy slunce do dramatických zrychlených sekvencí pomocí vestavěného intervalového spínače a funkce časosběrného snímání v kvalitě 4K/UHD.
Můžete snadno generovat časosběrné videosekvence 4K/UHD a Full HD přímo ve fotoaparátu. Funkce vyrovnání expozice potlačuje nežádoucí blikání obrazu při snímání s využitím automatického expozičního režimu, jako je například časová automatika.

Každý okamžik je váš. Sériové snímání s frekvencí 8 obr./s

Nejpůsobivější snímek naleznete i tehdy, je-li skrytý ve změti pohybů. V jediné rychlé sérii pořídíte 50 snímků NEF (RAW) nebo 100 snímků JPEG.
Nikdy nezmeškáte žádný okamžik definující událost. Můžete fotografovat snímací frekvencí až cca 8 obr./s a pořídit přibližně 50 14bitových bezeztrátově komprimovaných snímků RAW. Nebo můžete pořídit v jedné sérii až 100 snímků JPEG Jemný s velikostí obrazu Velký (L). Plná dostupnost automatického zaostřování/měření expozice během sériového snímání zaručuje, že rychlost není vykoupena ztrátou přesnosti.

Úhel pohledu. Výklopný monitor s ovládáním dotykem

Odvážné snímky čekají všude. Klepnutím na plochý výklopný dotykový monitor zaostříte a exponujete při fotografování z nadhledu a působivých úhlů.
8cm (3,2“) výklopný monitor umožňuje ovládat funkce automatického zaostřování a spuštění závěrky pomocí ovládání dotykem při fotografování v režimu živého náhledu. A optimálně umístěný příkazový a multifunkční volič usnadňují změny nastavení během fotografování.

Věrné zobrazení vašich vizí. Optický hledáček s vysokým rozlišením

Špičkový obraz bez rušivých vlivů. S optickým hledáčkem vybaveným pentagonálním hranolem se zobrazením přibližně 100 % obrazového pole – je to možné.
Optický systém hledáčku poskytuje působivě brilantní obraz aktuálního záběru objektivu. Sluneční světlo, odlesky a vnější pohyby jsou odstíněny: to co vidíte, to zachytíte na snímcích. A pokud pracujete s teleobjektivem, umožní vám hledáček zvolit takovou snímací pozici, která umožní stabilnější držení přístroje.

Podělte se o své působivé výsledky. SnapBridge

Udržujte fotoaparát trvale spojený s chytrým zařízením s pomocí funkce SnapBridge. Synchronizujte snímky ihned při jejich pořízení. Použijte své chytré zařízení pro dálkově ovládané fotografování.
Funkce Nikon SnapBridge udržujte trvalé spojení mezi fotoaparátem D7500 a chytrým zařízením prostřednictvím technologie Bluetooth® low energy¹. Synchronizujte snímky se svým zařízením během fotografování bez nutnosti opakovaného připojování. Přenášejte manuálně videosekvence v libovolném okamžiku prostřednictvím vestavěného připojení Wi-Fi®² fotoaparátu. Připojitelnost pomocí funkce SnapBridge vám rovněž umožní používat chytré zařízení k dálkově ovládanému fotografování.

Pokročte dále. Hbitost formátu DX

Hbitý, silný a vysoce energeticky účinný. Fotoaparát D7500 je připraven vyhovět vašim ambicím.
Přístroj D7500 je vybaven hlubokým gripem, se kterým získáte pocit, že je fotoaparát prodloužením vaší ruky. Na jedno nabití baterie můžete pokračovat ve fotografování po dlouhou dobu. Výkonná závěrka je testována na 150 000 pracovních cyklů. A tělo fotoaparátu je utěsněné proti klimatickým vlivům, aby se zamezilo vniknutí prachu a vodních kapek do přístroje a poškození elektroniky.

Parametry k produktu Nikon D7500 + 16-80VR

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Set s objektivem
Datum uvedení na trh: 2017/04
Kompatibilita pam. karet: SD , SDXC , SDHC
Stativový závit: ano
Výdrž akumulátoru: 950 sn.
Typ akumulátoru: EN-EL15a
České menu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ano
Konektor exter. mikrofonu: Ano
HDMI: Ano
USB : Ano
USB 3.0: Ne
Wi-Fi: Ano
Vestavěný GPS: Ne
Synchronizace blesku: 1/250
Synchrokontakt PC: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Směrné číslo: 12
Vestavěný blesk : Ano
Otočný displej: Ne
Výklopný displej: Ano
LiveView: Ano
Rozlišení displeje: 922000 px
Velikost displeje (cm): 8.1 cm
Velikost displeje: 3.2 "
Zvětšení obrazu v hledáčku: 0.94 %
Pokrytí hledáčku: 100 %
Typ hledáčku: optický
Počet ostřících bodů: 51
Max. počet snímků v bracketingu: 7
Bracketing expoziční: Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 51200 ISO
Sériové snímání: 8 sn./s
Samospoušť: Ano
Bulb (trvalá expozice): Ano
Nejdelší expoziční čas: 30 s
Nejkratší expoziční čas (s): 1/8000
scénicke režimy (sport, makro ...: Ano
P/A/S/M: Ano
Rozlišení videa: 4096 x 2160 px (4K)
Snímkování videa: 30 fps
Ozvučené video: Ano
Videosekvence: Ano
DPOF (přímý tisk): Ano
Ukládání RAW + JPEG: Ano
JPEG (JPG): Ano
RAW (NEFF, DNG): Ano
Max. rozlišení fotografie : 5568 x 3712
Koeficient prodloužení: 1.5
Typ bajonetu: Nikon F
Stabilizátor obrazu: Ne
Poměr stran snímače: 3:2
Čištění senzoru: Ano
Formát senzoru: APS-C
Rozměr senzoru: 23,5 x 15,7 mm
Rozlišení : 21 Mpx
Vhodné pro využití: Amatérské, Poloprofesionální
Šířka: 136 mm
Hloubka: 104 mm
Délka: 73 mm
Hmotnost: 640 g

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Nikon D7500 + 16-80VR mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Nikon D7500 + 16-80VR

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat