Nikon Z6 tělo + 2. náhradní akumulátor

Doprava zdarma

Nikon Z6 tělo

 • Nikon Z6 tělo
 • Nikon Z6, displej
 • Nikon Z6 s adaptérem
 • Nikon Z6 s adaptérem a Nikkor objektivem
 • Nikon Z6 + 24-70 mm, displej
 • Nikon Z6 s adaptérem a Nikkor objektivem 2
 • Nikon Z6 + 24-70 mm, boční pohled
 • Nikon Z6 + 24-70 mm, boční pohled 2
 • Nikon Z6 + 24-70 mm
 • Nikon Z6 + 24-70 mm, pohled zhora

Bezzrcadlový fotoaparát s full frame snímačem s rozlišením 24,5 Mpx a pětiosou stabilizací obrazu.

Výrobce: Nikon

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Dostupnost: Na dotaz

Oehling kód: 792455

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 47 990 Kč
Cena bez DPH:
39 661,00 Kč

Kompatibilní příslušenství pro Nikon Z6 tělo + 2. náhradní akumulátor (81)

Konferenční mikrofonní systémy Konferenční mikrofonní systémy (1)

Klopové (Lavalier) mikrofony Klopové (Lavalier) mikrofony (2)

Směrové (shotgun) mikrofonní systémy Směrové (shotgun) mikrofonní systémy (3)

Bezdrátové mikrofonní systémy Bezdrátové mikrofonní systémy (1)

Ostatní příslušenství mikrofonů Ostatní příslušenství mikrofonů (1)

Bateriové gripy Bateriové gripy (1)

Dálkové spouště Dálkové spouště (7)

Objektivy pro zrcadlovky a kompakty Objektivy pro zrcadlovky a kompakty (12)

Blesky Blesky (23)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (12)

Kabelové ovládání blesků Kabelové ovládání blesků (3)

Brašny Brašny (1)

Pouzdra Pouzdra (1)

Akumulátory Akumulátory (5)

Ochranná silikonová pouzdra Ochranná silikonová pouzdra (1)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (1)

Očnice, hledáčky, matnice Očnice, hledáčky, matnice (1)

Krytky bajonetů, bleskových patek Krytky bajonetů, bleskových patek (1)

Kabely USB, AV, HDMI Kabely USB, AV, HDMI (4)

Popis produktu Nikon Z6 tělo + 2. náhradní akumulátor

Hlavní rysy:

 • Plnoformátový snímač s rozlišením 24,5 Mpx
 • Jemný (3,69 mil. pixelů) elektronický hledáček s OLED panelem
 • 5 osá stabilizace s účiností až přibližně 5 EV
 • Ergonomie podobná DSLR Nikon
 • Profesionální 10bitový logaritmický výstup videosekvencí (N-Log)
 • Výrazně kompaktnější a lehčí oproti klasické full frame zrcadlovce
 • Odolnost proti prachu a stříkající vodě

ZÁKLADEM VŠEHO JE INSPIRACE

Pokud vás něco baví, dělejte to. Pokud vás něco inspiruje, prožívejte to.

Vaše vize. Váš hlas.

Ukažte své nápady. Rychlý obrazový snímač ve formátu kinofilmu vám nabízí možnost prosadit se.

Ostrý obraz v celém obrazovém poli - Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů vybavený technologií přímého osvětlení fotodiod a automatickým zaostřováním v obrazové rovině dokáže zachytit řezavě ostré snímky.

Nadmíru vysoká rychlost - Bleskově rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 produkuje snímky s nízkou úrovní šumu a úchvatným dynamickým rozsahem při vysokých i nízkých hodnotách ISO.

Bajonet Nikon Z. Více světla. Více možností.

Hbitý fotoaparát mirrorless Z 6 má největší upevňovací bajonet na světě mezi fotoaparáty s obrazovým polem ve formátu kinofilmu a umožňuje tak zachytit více světla než kdy dříve.¹

Velký bajonet. Velké možnosti - Velký bajonet o průměru 55 mm umožňuje fotoaparátům řady Z zachytit více světla. Vzdálenost pouhých 16 mm mezi bajonetem a obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu znamená, že na obrazový snímač dopadá více světla.

Inspirace světlem - Od modrých odstínů osvětlení za soumraku až do graficky působící stíny. Skvělá optická konstrukce objektivů s bajonetem Nikon Z vám v kombinaci s bajonetem o velkém průměru umožní kouzlit se světlem.

Jeden adaptér. Nekonečná inspirace - Opatříte-li fotoaparát Z 6 adaptérem bajonetu FTZ, budete moci využívat dosud používané objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F. Nedochází k žádnému zhoršení kvality obrazu. A objektivy bez redukce vibrací získají díky fotoaparátu s vestavěnou redukcí vibrací novou úroveň ostrosti.

ISO 100–51 200. Inspirace i po setmění.

Získáváte naprostou svobodu pro zachycení všech detailů i za tmy a můžete tak fotografovat městské scenérie ve 3 hodiny ráno i pořizovat portrétní snímky za nízké hladiny osvětlení.

Obrazové pole ve formátu kinofilmu. Zachycení všech myslitelných vizí.

Automatické zaostřování s extrémně širokým pokrytím. Ostrý obraz v celém obrazovém poli.

Tvorba kompozic v širokém rozmezí - Automatické zaostřování (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole zaostří každý objekt. V kombinaci s neuvěřitelně výkonným zaostřováním objektivů s bajonetem Nikon Z to znamená i snadnou detekci objektů na okrajích obrazového pole. Fotografování na výšku je neuvěřitelně přesné.

Svoboda zaostření libovolného objektu - Systém automatického zaostřování okamžitě zpozoruje pohyb. Sledovat lze i malé nebo rychle se pohybující objekty s absolutní přesností – v libovolném světle. A pro zaostření i na ty nejmenší detaily lze použít přesná zaostřovací pole.

Využití i toho nejslabšího světla - Při fotografování s objektivy se světelností f/2 a vyšší pracuje měření expozice až do jasu −4 EV. Hledejte jemné rozdíly ve stínech. Zaostřete na detaily – i když je jediným osvětlením měsíc.

Zachycení výrazu - Inteligentní obvod detekce tváří rozpoznává a zaostřuje tváře osob. Ten pohled. Ten výraz. Zachytíte vše – i při rychlém pohybu osoby.

Načasování je vším.

Sériové snímání s frekvencí 12 sn./s. Snímky plné akční krásy.

Vysoce účinná redukce vibrací

Stabilita - Redukce vibrací (VR) ve fotoaparátu pracující v pěti osách potlačuje účinky chvění fotoaparátu v pěti směrech. Ostré snímky za všech okolností. Stabilní video.

Akce - Režim Sport poskytuje stabilnější obraz v hledáčku při fotografování výjimečně rychlých akcí i panorámování. Při záznamu videosekvencí spolupracuje redukce vibrací pohybem obrazového snímače v pěti osách s elektronickou redukcí vibrací a zajišťuje neuvěřitelně stabilní stopáž videosekvencí.

Výhoda pěti EV - Redukce vibrací v pěti osách zabudovaná ve fotoaparátu umožňuje fotografovat až o 5 EV delšími časy závěrky, než by jinak bylo možné.² Získáte brilantnější snímky při ubývajícím denním světle a zaznamenáte filmové scény bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu.

Když lze něco vidět, lze to i zachytit

Svobodná tvorba kompozice. Pokročilý elektronický hledáček Nikon s 3 686 000 pixely nabízí jemné, vysoce kvalitní zobrazení. Velmi jasný a velmi ostrý elektronický hledáček zobrazuje celé obrazové pole snímků.

Skleněné asférické optické členy a ochranné vrstvy brání vzniku závoje, reflexů a zachycování nečistot zhoršujících kvalitu vámi viděného obrazu. Při zkoumání tajemství noci i fotografování v jasném denním světle uvidíte vše jasně.

Čistý expresionismus

Videosekvence 4K s obrazovým polem ve formátu kinofilmu zachytí každou scénu v dokonalých detailech.

Dokonalé akce - Videosekvence 4K/UHD s frekvencí 30p se zaznamenají s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Videosekvence Full HD s frekvencí až 120p mají bohaté detaily a nabízejí strhující zpomalené záznamy. Během záznamu videosekvencí 4K nebo Full HD můžete rovněž snadno fotografovat.

Vysoké rozlišení - Převzorkování z 6K umožňuje pořizovat stopáž 4K s úžasnou jemností a detaily. Rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 zaručuje krásně čisté soubory, které jsou pozoruhodně prosté obrazového šumu, moaré a falešných barev.

Skvělé tvůrčí možnosti - Světelné objektivy s bajonetem Nikon Z nabízejí tiché automatické zaostřování a dokonalou reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh). Během manuálního zaostřování scény máte k dispozici pomůcku ve formě zvýraznění pro zaostřování.

Stabilní pohyb - Při pořizování videosekvencí můžete nastavovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. Skvělé zaostřování objektivů s bajonetem Nikon Z omezuje nežádoucí změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a také změny zaostření při zoomování.

STŘIH. DALŠÍ STŘIH. INSPIRACE.

To vše přímo na místě pořízení videosekvencí nebo v aplikaci pro úpravy – zvolte si pracovní postup.

 • 10bitový formát N-LOG
 • Funkce active D-lighting
 • Výstup časového kódu

Vytvářejte charakter. Videosekvence můžete zaznamenávat v kvalitní 10bitové barevné hloubce a získávat tak čtyřnásobek informací oproti standardnímu 8bitovému záznamu. Dosáhnete tak maximální kvality obrazu pro úpravy a barevné korekce. Asistent pro zobrazení vám poskytne standardní obraz s jednoduchou korekcí barevného podání.

VYSOKÁ ODOLNOST. NASTAVITELNÝ MONITOR. KVALITNÍ ERGONOMIE.

Vysoká odolnost - Odolné a lehké tělo z hořčíkové slitiny a důkladné těsnění proti povětrnostním vlivům umožňují brát si tento fotoaparát kamkoli. Odolná a přesná závěrka byla testována na 200 000 pracovních cyklů.

Nastavitelný monitor - Výklopný monitor LCD umožňuje ovládat automatické zaostřování a spouštění závěrky dotykem. A monitor s vysokým rozlišením znamená, že lze snadno kontrolovat pořízené snímky při libovolném osvětlení.

Komfortní držení - Hluboký a bezpečný grip tohoto fotoaparátu vám dodá pocit, že je fotoaparát prodloužením vaší ruky. Už ho nebudete chtít odložit.

Konstrukce pro praxi - Tlačítka a ovládací prvky jsou přesně tam, kde je chcete mít. Ovládání je naprosto přirozené. Nemáte čas nastavovat expozici nebo čas závěrky? Vždy máte k dispozici rovněž automatický režim.

SPOLUPRÁCE

Připojení k chytrému zařízení - Pomocí vestavěných připojení Wi-Fi a Bluetooth se můžete prostřednictvím aplikace SnapBridge rychle připojit k libovolnému chytrému zařízení. Okamžitě můžete sdílet snímky ve formátu JPEG. A dálkově fotografovat a zaznamenávat videosekvence.

Propojení s počítačem - Můžete snadno bezdrátově přenášet snímky ve formátech JPEG a RAW v režimu stanice nebo přístupového bodu. Bezdrátové síťové rozhraní WT-7A slouží ke kabelovému i bezdrátovému připojení k domácím sítím na větší vzdálenost.

TVORBA

Zapůsobte - Fotoaparát umožňuje vytvářet úchvatné časosběrné videosekvence 4K/UHD. Během několika sekund můžete snadno urazit hodinovou cestu.

Otevřete oči - Získejte ostré a brilantní snímky a videosekvence z vašich nočních cest. Ať už se jedná o statické snímky nebo videosekvence, získáte při slabém osvětlení maximální detaily.

Pracujte jednoduše - K dispozici máte 20 kreativních efektů pro statické snímky i videosekvence, a všechny si můžete navíc přizpůsobit a uložit pro další použití.

Parametry k produktu Nikon Z6 tělo + 2. náhradní akumulátor

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2018/09
Typ akumulátoru: EN-EL15b
Hmotnost bez aku a karty: 585 g
Hmotnost: 675 g
Konektor exter. mikrofonu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 51200 ISO
Rozlišení videa: 3840x2160 px (4K)
Koeficient prodloužení: 1
Typ bajonetu: Nikon Z
Stabilizátor obrazu: Ano
Rozměr senzoru: 35,9 mm × 23,9 mm
Rozlišení : 24.5 Mpx
Šířka: 134 mm
Výška: 100.5 mm
Hloubka: 67.5 mm
Kompatibilita pam. karet: XQD
Wi-Fi: Ano
Typ hledáčku: elektronický

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Obsah balení

 • Nikon Z6 tělo
 • krytka těla BF-N1
 • gumová očnice DK-29 (nasazená na fotoaparátu)
 • dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b s krytkou kontaktů
 • nabíječka baterií MH-25a (dodává se včetně zásuvkového adaptéru nebo síťového kabelu v typu a provedení podle země či regionu prodeje)
 • popruh AN-DC19
 • síťový zdroj/nabíječka EH-7P
 • spona kabelu HDMI/USB
 • kabel USB UC-E24
 • krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1

Nikon Z6 tělo + 2. náhradní akumulátor mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Nikon Z6 tělo + 2. náhradní akumulátor

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat