PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

My v Oehling věříme, že je skvělé být prostředníkem na vaší cestě za úžasnými fotografiemi. Být vaší oporou radou, sdílením zkušeností, rádcem a konzultantem při řešení Vašich kreativních zadání. To vše je důvodem naší radosti z vašich snímků, jako bysme jim vdechli život my sami.

73 let v Německu a 20 let v ČR

1949 byl rokem, kterým se německém Mainzu započala pouť značky Oehling založeném Alfredem Oehlingem. Obchodně se společnost Foto Oehling GmbH rozrůstala v oblasti porýní, Wiesbadenu, Mainzu, Frankfurtu, Bad Kreuznachu a Wormsu. Následně svým silným zásilkovým obchodem prostřednictvím fotokatalogů do celého Německa a do Francie. Na český trh vstoupila společnost Foto Oehling GmbH pod vizionářským vedením Jörga Rossiuse roku 1999. Po krizových létech se od 2014 značka Oehling stala majetkem společnosti Fotoobchod, s.r.o., ve 100% držení českých majitelů, která dále úspěšně provozuje fotografický e-shop.

Dlouhá historie značky Oehling a důvěra se kterou přichází po více než 70 let věrní zákaznící je pro nás závazkem a především výzvou v budování úspěšného obchodu, ze kterého si svůj díl úspěchu může odnášet každý jeden zákazník.

25.000 fotografických položek

Minimálně tolik sortimentu úzce spojeného s fotografií Vám můžeme nabídnout. Denně se seznamujeme s novými trendy v technice a nejrůznějšími fotopomůcky a denodenně usilovně pracujeme na tom, aby byly dostupné i pro naše zákazníky.

Jsme tu pro vás

Vaše spokojenost je to, co nás učinilo úspěšnými, proto není důvod cokoliv měnit. Stále stačí "pouze" pracovat na vaší spokojenosti. Na tom, aby vše perfektně fungovalo pracujeme každý den. Nasloucháme vašim podnětům, zkoušíme, testujeme, učíme se ... každý den

Viktorka a staré krabice k recyklaci

Náš tým

Všichni, kdo s tebou hovoří, s kým se radíš o nákupu, kdo připravují tyto stránky jsou nadšenými fotografy. Právě proto jsme ti duší velmi blízko a víme jak ti pomoci s fotografickými problémy a zadáními.

Navíc s více než 70 letou historií značky OEHLING máme skvělé příležitosti a vyjednávací pozici s výrobci a dodavateli pro skvělé nabídky, ze které můžeš těžit každý den.


Historie společnosti

Historie společnosti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam egestas wisi a erat. Vestibulum erat nulla, ullamcorper nec, rutrum non, nonummy ac, erat. Vestibulum fermentum tortor id mi. Integer lacinia. Fusce suscipit libero eget elit. Suspendisse sagittis ultrices augue. Aliquam erat volutpat. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Nullam faucibus mi quis velit. Etiam commodo dui eget wisi.