PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Silikonový ochranný obal na fotoaparát je vynikajícím prostředkem ochrany, který dokáže zmírnit nárazy a chránit před drobným povrchovým poškozením. Pokud fotoaparát používáte na místech, kde je velká pravděpodobnost poškození, jsou silikonové kryty fotoaparátů naprosto perfektní prevencí před poškozením. Jako první si tyto pouzdra oblíbili návštěvníci ferát a horolezci, kteří mají příležitost vidět neskutečné výhledy, které jsou běžným smrtelníkům nepřístupné. Proto je touha fotografovat a přiblížit tyto scény je o to větší. Silikonová pouzdra tak daly určitou jistotu před nárazy, odřením či jiným poškozením.

Další z výhod silikonových ochran je že umožňují pevné a pohodlné uchopení přístroje zabraňující vyklouznutí fotoaparátu z ruky. Konstrukce ochran e designována tak aby nebránila ovládání fotoaparátu, protože všechna tlačítka a ovládací panely jsou volně přístupné. Pouzdra jsou designována i v různých barvách a vyhledávanou je vzor kamufláž, která plní i funkci maskování. Pouzdra jsou navržena přesně na konkrétní modely zrcadlovky nebo bezzrcadlovky, takže fotoaparátu perfektně sedí a nelze je mezi modely zaměňovat.

Rychlé info -11% Novinky
easyCover Canon EOS R3 černéeasyCover Canon EOS R3 černé

easyCover Canon EOS R3 černé

Obvyklá dostupnost 8 dnů
890 Kč 999 Kč
Ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Canon R3 chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu.
Rychlé info
easyCover Sony A1easyCover Sony A1

easyCover Sony A1

Obvyklá dostupnost 8 dnů
799 Kč
Ochranné silikonové pouzdro EasyCover pro Sony A1 chrání proti prachu, škrábancům a minimalizuje riziko zničení fotoaparátu.