3 Legged Thing Pro 2.0 Albert & AirHed Pro, oranžový

932 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Odesíláme během 2-3 pracovních dnů

Výrobce

Kód produktu
799231

Hmotnost balení
2.19 kg

5sekční karbonový set stativu s kulovou hlavou. Nosnost sestavy 30 kg, maximální výška 191 cm, hmotnost 2180 g a transportní délka jen 43 cm. ... Přečtěte si více

 • 8vrstvý karbon
 • Nosnost 30 kg
 • Maximální výška 191 cm
 • Transportní délka 43 cm
 • 5 sekční
 • Integrovaný monopod
 • Kulová hlava Arca kompatibilní
 • Pogumované Twist zámky nohou
 • Otočný teleskopický středový sloupek

Set karbonového stativu Pro 2.0 Albert & AirHed Pro.
Stativ a kulová hlava tvoří set vybavený 3 odjímatelnými nohami a středovým sloupkem. Každá z noh může být využita jako samostatný monopod s výškou 134 cm, nebo v kombinaci se středovým sloupkem s celkovou výškou 198 cm.

Profesionální a vysoce flexibilní tripod 3 Legged Thing Pro 2.0 Albert je perfektní volbou pro ambiciózní fotografy, kteří si potrpí na kvalitu řemeslného zpracování i použitého materiálu. Tento model je součástí nové řady Pro Range, ta je zejména vhodná pro snímání krajiny, architektury, lidí, zvířat i sportu a to ve všech různorodých prostředích. Stativ je dodáván v setu s kulovou hlavou AirHed Pro s rychloupínací deskou QR-Octa, která je kompatibilní se systéme Arca.

Tvarovaná základna stativu pro hlavu Tri-Mount obsahuje 3 duté ostrohy pro připojení popruhu, karabiny či nástroje 3LT Toolz. Pevná a zcela vyvážená konstrukce nohou stativu z 8 vrstev uhlíkových vláken a z letecké hořčíkové slitiny zajistí stativu potřebnou stabilitu za každé situace. Použité materiály dodávají tripodu působivý poměr zatížení k hmotnosti 16 : 1 díky jeho neuvěřitelné nosnosti 30 kg s nasazenou hlavou, takže se hodí i pro výrazně těžší DSLR fotoaparáty s teleobjektivy.

Nohy stativu se skládají z 5 sekcí a umožňují náklon nohou ve 3 stupních, lze tak se stativem fotografovat nízko u země nebo ve svahu.
Twist zámky nohou stativu jsou pogumované, chod je velmi příjemný a přesný a v zimě nepřenáší chlad z hliníkových částí zámků do vašich prstů.
Teleskopický středový sloupek lze vyjmout, se stativem se tak dostanete velmi nízko k zemi, kde můžete pořizovat makrofotografie nebo fotografie z podhledu, stejně, jako když středový sloupek otočíte a fotoaparát umístíte mezi nohy stativu. Středový sloupek je vybaven D očkem pro připevnění zátěže, která výrazně podpoří stabilitu stativu.
Koncovky karbonových nohou stativu jsou odjímatelné a dodávané gumové hroty můžete zaměnit za volitelné ocelové hroty či jiné typy od tohoto výrobce 3LT.

Set stativu Ray a kulové hlavy Airhed Pro se skládá reverzně, tedy přetočením nohou stativu směrem k vysunutému středovému sloupku. Díky tomu je stativ velmi skladný, složíte jej do délky pouhých 43 cm.

Pokud odejmete všechny nohy stativu, můžete je nahradit dlouhými hroty (volitelné příslušenství) a použít základnu s hroty jako ministativ.

Součástí setu je pouzdro na hlavu, transportní brašna s popruhem a klíč 3LT Toolz.

3 Legged Thing AirHed Pro, kulová hlava

 • Nosnost 40 kg
 • Samostatná aretace panoramatické osy
 • Boční náklon až 90°
 • Kompatibilní Arca
 • Integrovaná vodováha
 • Vyrobena ze slitiny hořčíku
 • Včetně rychloupínací destičky QR-OCTA

Kulová hlava s nosností až 40 kg a standardním montážním závitem 3/8" pro připevnění k různým zařízením.
Rychloupínací destička kompatibilní se systéme Arca je upevněna v základně otočným ovladačem. Na spodní straně rychloupínací destičky jsou dva nerezové šrouby, které při pohybu destičky v základně, zabraňují jejímu vyklouznutí. Destička je na horní straně pogumována, díky čemuž dobře drží na fotoaparátu a fotoaparát nemá tendence se stáčet ani při fotografování na výšku.
V základně rychloupínací destičky je integrovaná vodováha pro rychlou orientaci nastavení roviny.

Hlavní otočný ovladač hlavu aretuje do požadované polohy, stejně tak funguje i samostatný ovladač panoramatické osy.
Ocejchovaná základna hlavy po 5°je vynikající pomocník při pořizování panoramatických fotografií.

3 Legged Thing Pro 2.0 Albert & AirHed Pro, oranžový