3 Legged Thing Pro 2.0 Leo & AirHed Pro LV

811 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Odesíláme během 2-3 pracovních dnů

Výrobce

Kód produktu
799236

Hmotnost balení
1.85 kg

Skladný 5sekční karbonový stativ v setu s kulovou hlavou. Nosnost až 30 kg a maximální pracovní výška 146,6 cm. ... Přečtěte si více

  • 8vrstvý karbon
  • Nosnost 30 kg
  • Transportní délka 37,5 cm
  • 5 sekční
  • Integrovaný monopod
  • Kulová hlava Arca kompatibilní
  • Pogumované Twist zámky nohou
  • Otočný teleskopický středový sloupek

Set stativu Leo 2.0 s kulovou hlavou AirHead Pro.
Stativ a kulová hlava tvoří set vybavený 3 odjímatelnými nohami a středovým sloupkem. Každá z noh může být využita jako samostatný monopod s výškou 110 cm, nebo v kombinaci se středovým sloupkem s celkovou výškou 150 cm.

Kulová hlava AirHead Pro v kombinaci s tripodem Leo 2.0 nabízí nosnost až 30 kg.
Nohy stativu se skládají z 5 sekcí a umožňují náklon nohou ve 3 stupních.
Zámky nohou stativu jsou pogumované, chod je velmi příjemný a přesný.
Teleskopický středový sloupek lze vyjmout a se stativem se tak dostanete velmi nízko k zemi, kde můžete pořizovat makrofotografie nebo fotografie z podhledu, stejně, jako když středový sloupek otočíte a fotoaparát umístíte mezi nohy stativu. Středový sloupek je vybaven D očkem pro připevnění zátěže, která ještě více podpoří stabilitu stativu.
Koncovky karbonových nohou stativu jsou odjímatelné a dodávané gumové hroty můžete zaměnit za volitelné ocelové hroty či jiné typy od tohoto výrobce 3LT.

Set stativu Leo 2.0 s kulovou hlavou AirHead Pro se skládá reverzně, tedy přetočením nohou stativu směrem k vysunutému středovému sloupku. Díky tomu je stativ velmi skladný, složíte jej do délky pouhých 37,5 cm.

Pokud odejmete všechny nohy stativu, můžete je nahradit dlouhými hroty (volitelné příslušenství) a použít základnu s hroty jako ministativ.

Kulová hlava AirHead Pro je konstruována pro zatížení až 40 kg. Její rychloupínací destička je kompatibilní se systémem Arca. U základny destičky, stejně jako u základny stativu je integrovaná vodováha díky kterým nastavíte stativ rychle do požadované roviny. Destička je v základně aretována páčkou, které je chráněna pojistkou proti nechtěnému uvolnění. Hlavní otočný ovladač slouží k aretaci náklonu, druhý, menší ovladač, pak aretuje panoramatickou osu. Ve spodní části je hlava označeny stupnicí pro snazší pořizování panoramatických fotografií.

Součástí setu je pouzdro na hlavu, transportní brašna s popruhem a klíč 3LT Toolz.

3 Legged Thing Pro 2.0 Leo & AirHed Pro LV