3 Legged Thing Pro 2.0 Leo, oranžový

652 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce Odesíláme během 2-3 pracovních dnů

Výrobce

Kód produktu
799225

Hmotnost balení
1.52 kg

5sekční karbonový stativ s nosností 30 kg a maximální pracovní výškou 138 cm. ... Přečtěte si více

  • 8 vrstvý karbon
  • části z pevného leteckého hliníku
  • Twist zámky nohou
  • 5sekční nohy stativu
  • integrovaný monopod
  • teleskopický středový sloupek
  • maximální výška 138 cm
  • transportní délka 37,5 cm

3 Legging Thing Leo 2.0 je karbonový 5 sekční stativ s nosností 30 kg a max. pracovní výškou s vysunutým středovým sloupkem 138 cm.

Leo 2.0 umožňuje každou nohu použít jako samostatný monood s výškou 101 cm, nebo v kombinaci se středovým sloupkem dosáhnete výšky monopodu až 141 cm.
Nohy stativu se skládají z 5 sekcí, jsou vyrobeny z 8 vrstvého karbonu a doplňují je Twist otočné zámky z pevného leteckého hliníku. Použité nejmodernější materiály tak nabízejí konečnou nízkou hmotnost tohoto tripodu a to jen 1540 g, při nosnosti 30 kg.
Nohy stativu lze polohovat do 3 přednastavených úhlů 22°, 55° a 80°, to umožňuje použít stativ při fotografování ve svahu, nebo můžete se stativem, po vyjmutí středového sloupku velmi nízko k zemi.
Gumové patky na koncích nohou stativu jsou zaměnitelné za volitelné ocelové hroty, hroty na led či písek atd., výrobce 3LT nabízí opravdu širokou škálu tohoto příslušenství.

Teleskopický středový sloupek lze otočit o 180°, to umožňuje umístění fotoaparátu mezi nohy stativu a pořizovat záběry kolmo k zemi, nebo těsně od země. Na konci středového sloupku je D očko, slouží k připevnění zátěže, čímž zvyšujete celkovou stabilitu stativu.
Základna stativu jenž pojí všechny nohy je vyrobena z leteckého hliníku a je vybavena vodováhou pro vizuální kontrolu roviny.
Tvarovaná základna stativu pro hlavu Tri-Mount obsahuje 3 duté ostrohy pro připojení popruhu, karabiny či nástroje 3LT Toolz. Pro montáž hlavy je základna vybavena 3/8" závitem a pro možnost připojení různého typu příslušenství je v základně šest 1/4" závitů.

Ministativ
3 Legging Thing Leo 2.0 umožňuje vyšroubování všech tří nohou, které lze nahradit delšími hroty (volitelné příslušenství), a tím získáte velmi pevný ministativ.

Součástí stativu je popruh s brašnou a praktický nástroj 3LT Toolz.

Postup jak z tripodu udělat monopod.

Vybrané parametry
Hmotnost 1520 g
Průměr nohy maximální 23 mm
Maximální výška (vytažený středový sloupek) 142 cm
Nosnost 30 kg
Maximální výška (zatažený stř. sloupek) 103 cm
Min. výška 12,5 cm
Konverze na monopod Ano
Vodorovný sloupek Ne
Transportní délka 37,4 cm
Materiál Uhlíkové vlákno
Počet sekcí nohou 5
Typ zámku nohou Twist
3 Legged Thing Pro 2.0 Leo, oranžový