Extrémně světelný plně manuální objektiv vhodný jako základní sklo pro fotoaparáty s APS-C snímačem a bajonetem Canon EOS-M. ... Přečtěte si více
7Artisans 35mm f/0.95 pro Canon EF‑M (APS‑C)
S extrémní světelností f/0.95 je tato 35mm pevná ohnisková vzdálenost od 7Artisans ideální pro focení při dostupném světle. Nabízí jemný, krémový bokeh s působivým obrazovým efektem, skvělé řešení pro kreativce a portrétní fotografii. Díky plynulému clonovému kroužku se výborně hodí i pro video.
Tělo objektivu je celokovové a robustní. Ostření i clona jsou plně manuální. Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 37 cm.
Hlavní rysy:
-
světelný objektiv f/0.95
-
pevná ohnisková vzdálenost 35 mm
-
určen pro APS‑C fotoaparáty Canon EF‑M
-
12 lamel clony – jemné rozostření pozadí
-
manuální ostření i nastavení clony
-
kovové, odolné tělo
-
plynulý clonový kroužek – ideální pro video
Technické parametry:
-
Ohnisko: 35 mm
-
Úhel záběru: 43° (APS‑C)
-
Clona: f/0.95 – 16
-
Lamely: 12
-
Konstrukce: 11 členů / 8 skupin
-
Ostření: manuální
-
Nejkratší ostření: 37 cm
-
Filtr: 52 mm
-
Rozměry: 62 × 63,2 mm
-
Hmotnost: 369 g
-
Bajonet: Canon EF‑M (APS‑C)
| Hmotnost | 369 g |
|---|---|
| Bajonet objektivu | Canon EF-M |
| Délka | 63 mm |
| Průměr | 62 mm |
| Objektivy pro téma | Svatby, Všeobecné využití, Produktová fotografie, Reportáž, street foto |
| Typ objektivu | Pevný |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální clona | f/0,95 |
| Minimální clona | f/0,95 |
| Maximální clona (max. zoom) | f/16 |
| Optická konstrukce (prvků/skupin) | 8/11 |
| Obrazová stabilizace | Ne |
| Sluneční clona součástí | Ne |
| Počet lamel clony | 12 |
| Otočný přední člen | Ne |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 37 cm |
| Typ snímače | APS-C (DX) |
| Závit filtru | 52 mm |
| Automatické ostření (AF) | Ne |
| Datum uvedení na trh | 2020/11 |
| Automatické / manuální ostření (AF/MF) | Ruční ostření |





