Plně manuální, vysoce světelný objektiv pro fotoaparáty s APS-C snímačem, kde nabízí ideální portrétní ohnisku ca 75 mm. ... Přečtěte si více
7Artisans 50mm f/1.8 pro Sony E (APS-C)
V kombinaci s APS-C fotoaparátem je tento 50mm objektiv ideální pro portréty. Odpovídá ohnisku 80 mm (full-frame ekvivalent) – klasický úhel záběru pro přirozené portréty, poloportréty i celé postavy. Při cloně f/1.8 vytváří příjemný, jemně rozostřený background i při nízkém světle.
Optická sestava se skládá ze 6 členů v 5 skupinách. Objektiv je kompaktní, kovový, lehký a vybavený 52mm filtrovým závitem. Ostření i clona jsou manuální, clona nastavitelná plynule.
Vlastnosti:
-
50 mm APS-C (80 mm FF eq.)
-
světelnost f/1.8
-
nádherný portrétní bokeh
-
manuální ostření a nastavení clony
-
kovové tělo
-
52 mm filtr
-
lehká a kompaktní konstrukce
Technické parametry:
-
-
Ohnisko: 50 mm
-
Úhel záběru: 32°
-
Clona: f/1.8
-
Konstrukce: 6 členů, 5 skupin
-
Lamely clony: 12
-
Min. zaostření: 50 cm
-
Materiál: kov
-
Rozměry: 40 × 55 mm
-
Hmotnost: 167 g
-
Filtr: 52 mm
-
Bajonet: Sony E (APS-C)
-
| Hmotnost | 167 g |
|---|---|
| Bajonet objektivu | Sony E |
| Délka | 40 mm |
| Průměr | 55 mm |
| Objektivy pro téma | Portréty, Svatby, Cestování, Halový sport, Video, Produktová fotografie |
| Typ objektivu | Pevný |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Maximální clona | f/1,8 |
| Minimální clona | f/1,8 |
| Maximální clona (max. zoom) | f/16 |
| Optická konstrukce (prvků/skupin) | 6/5 |
| Obrazová stabilizace | Ne |
| Počet lamel clony | 12 |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Typ snímače | APS-C (DX) |
| Závit filtru | 52 mm |
| Automatické ostření (AF) | Ne |
| Automatické / manuální ostření (AF/MF) | Ruční ostření |


