PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Benro TMA37AL série 3, MACH3 hliníkový stativ

519 bodů do věrnostního systému
Cena
5 190 Kč

Výrobce
Benro

Kód produktu
784854

Obvyklá dostupnost 8 dnů - Externí sklad Oehling Group
ks
(26 ks na skladě)

Benro MACH3 vysoký hliníkový stativ série 3 s 3-sekčními nohami. ... Přečtěte si více

BBenro stativy série MACH3 jsou uživatelsky nejžádanější stativy. Benro MACH3 série kombinuje klasický design s pokročilými materiály, stativy jsou vhodné pro použití v exteriéru i interiéru.

BenroHliníkové trubky stativů Benro jsou vyrobeny z vysokopevnostní hliníkové slitiny. Tato lehká slitina je speciálně upravena s cílem zajistit její vysokou pevnost a tuhost. Naše hliníkové díly jsou navíc chráněny kombinací eloxování a vysokoteplotního práškového lakování, která zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a korozi.

BenroU vybraných modelů stativů řady MACH3 je možné sejmout jednu nohu stativu a použít ji jako monopod. Noha stativu jenž umožňuje tuto funkci je označena modrým proužkem u základny stativu. Možnost vytvoření monopodu je u stativů MACH3 řady 1 a 2.

BJednoduché a spolehlivé otočné Twist zámky nohou umožňují rychlé a přesné nastavení výšky stativu.


BGumové patky nohou stativu jsou zaměnitelné za kovové hroty, tak aby bylo možné stativ použít i na tvrdých površích jako je led či měkkých jako je koberec či na travnaté ploše, (kovové hroty jsou součástí stativu).

BStředový sloupek je vybaven háčkem na který lze zavěsit závaží (fotografický batoh, brašnu, PET lahev s pitím apod.). Přidáním zátěže na středový sloupek zvýšíte stabilitu stativu a lze jej tak použít i při horších povětrnostních podmínkách.

BStředový sloupek je zaměnitelný za kratší, jenž je součástí balení. Díky záměně středového sloupku a možnosti změny úhlu nohou stativu ve třech krocích docílíte min, výšky stativu okolo 20cm.

BZákladna stativu je vyrobena z magnézia, v základně je v ní umístěna vodováha a ze strany základny je očko pro přichycení popruhu, který je součástí balení.

B


Základna středového sloupku pro uchycení hlavy je vybavena otočným čepem se závity 3/8" a 1/4", na základnu tak lze připevnit jakoukoli hlavu, fotoaparát či příslušenství disponující jedním z těchto dvou závitů. Hlavu na základně stativu lze zaaretovat třemi "červíky" a zamezit tak jejímu povolování při horizontálním směru.

BStativy jsou dodávány včetně transportního polstrovaného pouzdra a měkkého vaku. Pouzdro má z jedné strany zipem uzavíratelné kapsy z nichž jedna slouží pro uložení hrotů a krátkého středového sloupku, druhá z kapes slouží pro uložení osobních věcí či jiného drobného příslušenství.

 

Kódový systém značení stativů Benro:

Benro

 

 

 

Vybrané parametry
Hmotnost 2360 g
Maximální výška (vytažený středový sloupek) 179 cm
Nosnost 16 kg
Maximální výška (zatažený stř. sloupek) 149,5 cm
Min. výška 41 cm
Transportní délka 68 cm
Materiál Hliník
Počet sekcí nohou 3
Typ zámku nohou Twist