BlackDog řemen z pravé kůže přírodní + rychlospojky

458 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
798651

Hmotnost balení
0.5 kg

Kožené popruhy z kvalitní surové kůže v tloušťce 4mm a šířce 40mm. ... Přečtěte si více

Kožené popruhy z kvalitní surové kůže v tloušťce 4mm a šířce 40mm ručně ošetřená včelím voskem, se zaleštění povrchově upravenými hranami pro lepší pohyb fotoaparátu na popruzích. Peak Design úchyty s nosností 80kg.

Kožené popruhy Blackdog douple Strap, evergreen, který prošel vývojem a momentálně je nejkrásnější a nejpraktičtější verzí všech předešlých verzí. Změny se udály v tichosti, bez nějakých pompézních statusů na sociálních sítích :) V tmavé verzi se změnil materiál a popruhy jsou ještě jemnější, pohodlnější. Důležitý parametr byla podmínka, aby tmavá kůže nebarvila světlé oblečení. Kůže je pro tuto situaci certifikovaná a tak se nemusíte omezovat v barevném výběru vašeho pracovního outfitu.

Oproti předešlým verzím byly elegantně vyřešeny odstávající konce popruhů na zádech. Odstraněno poutka, které se gravitací svezly až k přezce a nahrazeny šroubovacími nýty v barvě staromosaz. Nýty slouží zároveň jako pojistka, pro nechtěné rozepnutí přezky a možný pád vašeho fotoaparátu. Šroubovací nýty ze zadní strany nastavíte velmi rychle pomocí šroubováku na vaši velikost. Šířka popruhů 40mm , univerzální nastavitelná velikost pro všechny konfekční velikosti postavy.

Součástí balení je praktická kapsa a 2ks Peak Design kotviček.

Ruční výroba. Vyrobeno na Slovensku.

Upozornění!

Doporučujeme pro ideální uchycení vašich fotoaparátů s popruhy BlackDog DoubleStraps použít originální PeakDesign Anchor Mount Plate.

BlackDog řemen z pravé kůže přírodní + rychlospojky