BOYA Walimex pro VG380 Smartphone Video Kit

243 bodů do věrnostního systému
Cena
2 434 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
800955

Hmotnost balení
0.76 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 24.06.2024
ks

• set mikrofonu, stativu a unikátního držáku • kompatibilní s mobilními telefony a fotoaparáty • snadná manipulace • profesionální výsledky ... Přečtěte si více

  • Univerzální video sada pro chytré telefony, která se skládá z:
  • Video souprava s integrovaným univerzálním držákem pro chytrý telefon a čtyřmi paticemi pro blesk.
  • Mikrofon 35 Hz - 18 kHz s kardioidní charakteristikou pro křišťálově čistý zvuk, s větrnou clonou a 2 propojovacími kabely.
  • Držák mikrofonu Rycote Lyre pro eliminaci provozního hluku
  • Mini stativ s kulovou hlavou pro rychlé a univerzální nastavení
  • Univerzální držák pro širokou škálu chytrých telefonů

Video zařízení pro plynulé pohyby kamery

Díky tomuto videozařízení jsou roztřesené snímky minulostí: Díky dvěma rukojetím lze kameru smartphonu vést oboustranně, a tím i klidně a stabilně. Obraz se snáze nastavuje a zařízení lze během natáčení předat další osobě, aby bylo možné provádět fascinující pohyby kamery. Vaší kreativitě se meze nekladou! Držák chytrého telefonu ve výbavě spolehlivě upne chytré telefony o šířce 56 až 88 mm. Na čtyři hot shoe patice (patice pro příslušenství) můžete připevnit příslušenství, například dodávaný mikrofon, nebo videosvětlo atp.

Výkonný zvuk pro váš smartphone

Externí mikrofon poskytuje mnohem vyšší kvalitu zvuku než interní mikrofon. Při natáčení navíc můžete externí mikrofon umístit nezávisle na objektivu fotoaparátu ve směru zdroje zvuku. Mikrofon s klipem v této sadě má superkardioidní charakteristiku. To znamená, že se zaznamenává především zvuk přicházející zepředu a hluk v zadní části mikrofonu se nezaznamenává vůbec nebo jen v malé míře. Dodávaný držák mikrofonu Rycote pro montážní zařízení je odpružený a umožňuje použití kamery jako ruční kamery bez záznamu provozního hluku. Přiložená ochrana proti větru zabraňuje hluku způsobenému větrem a průvanem, ale také šumění při hlasitém hovoru přímo do mikrofonu.

Mini stativ s kulovou hlavou a držákem na smartphone pro rozhovory a moderování

Přiložený mini stativ s kulovou hlavou umožňuje upevnit videokameru spolu se smartphonem, mikrofonem a dalším připojeným příslušenstvím pro natáčení, streamování nebo fotografování v mnoha různých polohách. Kameru lze namontovat na výšku nebo na šířku, což umožňuje pořizovat svislé nebo vodorovné videozáznamy.
Hliníkový stativ bezpečně a spolehlivě podepře celou sestavu. Po sklopení nožiček je lze použít také jako rukojeť, takže lze video soupravu vést i jednou rukou, například při chůzi. Stativ s kulovou hlavou unese až 2 kg a je vhodný i pro použití s fotoaparáty i kamerami.

Velká flexibilita při nastavení

Na videozařízení jsou čtyři patky pro blesk, určené k připojení příslušenství, jako je mikrofon, a natočit je směrem ke zdroji zvuku. Nabízí celkem tři 1/4palcové závity pro stativ a příslušenství. K závitům a paticím blesku můžete připevnit například světlo LED, akční kameru nebo jiné příslušenství (není součástí balení) a samotnou sestavu můžete upevnit na kulovou hlavu.

Profesionální kvalita zvuku

Mikrofon Walimex pro Boya MM1 Shotgun zachycuje frekvence od 35 Hz do 18 kHz, a proto je vhodný pro všechny hlasy a téměř všechny přirozené zvuky a většinu hudebních nástrojů. Citlivost mikrofonu 42dB +/- 1dB, odstup signálu od šumu je 76 dB a disponuje 3,5mm jack konektorem. Nepotřebuje vlastní baterii. Zvukové nahrávky všeho druhu se stanou brilantními a lze je použít i v profesionálních aplikacích. Mikrofon lze použít také s digitálními zrcadlovkami, digitálními fotoaparáty DSLR, CSC nebo videokamerami.

BOYA Walimex pro VG380 Smartphone Video Kit