Brateck LDT48-C012 držák monitoru s jedním ramenem na plynové vzpěře držáku prutu
Držák na monitor, nastavitelná výška, úhel pohledu a orientace, plynová vzpěra, kompatibilní s různými typy monitorů s úhlopříčkou od 17" do 32", nosnost ramene až 9 kg. ... Přečtěte si více
Trávíte hodně času na počítači? Držák stolního monitoru Brateck vám zajistí maximální pohodlí, ať už pracujete doma nebo v kanceláři. Díky flexibilní konstrukcia plynové vzpěře držáku si můžete nastavit ideální výšku, pozorovací úhel a dokonce i orientaci monitoru. Už nebudete sedět shrbení nad obrazovkou. Snížíte tak množství bolestí zad, krku a zápěstí, které mohou být důsledkem dlouhodobé práce s počítačem.
Hlavní výhody
- Pohodlné nastavení držáku pomocí ramene s plynovou vzpěrou
- Nastavitelná výška, pozorovací úhel a orientace monitoru
- Kompatibilní s různými typy monitorů
- Odnímatelná deska VESA pro pohodlnou instalaci
- Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli pro vysokou odolnost držáku
- Průchodky a svorky pro instalaci na stůl
Bezpečný držák monitoru
Držák je kompatibilní s různými typy monitorů. snadno k němu připevníte své zařízení pomocí odnímatelné desky VESA. Je určen pro monitory s úhlopříčkou od 17" do 32". Rameno unese hmotnost až 9 kg.
Vysoce kvalitní držák
Držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, takže je velmi pevný a odolný. Držák monitoru je bezpečný a stabilní. Součástí balení jsou průchodky a svorky pro instalaci na téměř jakýkoli pracovní povrch.
Specifikace
- Značka: Stojan na držák pro mobilní telefony a tablety.
- Model: LDT48-C012
- Označení: držák
- Držák pro: monitor
- Maximální velikost monitoru: 32"
- Maximální nosnost: 9 kg
- Maximální otáčení obrazovky: 360°
- Maximální vychýlení (vpravo, vlevo): 180°
- Maximální náklon (nahoru, dolů): 35°/-35°
- Systém změny výšky monitoru: plynová vzpěra a posun táhla
- Způsob montáže: svorka, průchodka
- Ramena - počet monitorů: 1
- Připojení USB: ne
- Ergonomická zóna: Zóna 3 (předchozí bolesti krku a krční páteře)
- Barva: černá (matná)
- Materiál: ocel
- Hmotnost: 3,3 kg
- Maximální výška: 30,8 cm
- Dosah: 46,8 cm
- Rozměry (š x v x h): 538 x 715 x 114 mm
Obsah balení
- 1x držák
- 1x průchodky a svorky pro instalaci
- 1x sada svorek pro usnadnění vedení kabelů
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Úhlopříčka [palce] | 32" |
| Max. nosnost (kg) | do 10 |
| Pro úhlopříčky max. (") | 17" - 32" |
| Integrovaná vodováha | Nie |
| Náklon (±°) | +35° / -35° |
| Držáky | Držiák na stenu |
| Pre VESA standard | do 100 mm |
| Typ držiaku | Pohyblivý |









