Canon Binocular 15x50 IS WP

2 879 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
184562

Vysoce kvalitní 15× dalekohled pro každé počasí s precizní optikou Canon a optickým stabilizátorem obrazu pro mimořádně ostrý, ustálený a komfortní obraz v drsných podmínkách nebo v mořském prostředí. ... Přečtěte si více

  • Přibližte se 15× s mimořádnou kvalitou Canon
  • Konstrukce odolá drsným povětrnostním podmínkám
  • Báječně ustálené zorné pole s velkým zvětšením
  • Zaměřte snadno objekt pomocí širokého zorného pole
  • Pohodlná a kvalitní robustní konstrukce

Přibližte se 15× s mimořádnou kvalitou Canon
Mimořádně kvalitní a vysoce výkonný dalekohled s 15× zvětšením a precizní optikou Canon, která se vyznačuje prvky čoček s ultranízkým rozptylem (UD) pro omezení chromatické vady a povrchovou úpravou čoček Super Spectra zajišťující živý, vysoce kontrastní obraz s přesnými barvami.

Konstrukce odolá drsným povětrnostním podmínkám
Užijte si skvělé pozorování v drsných povětrnostních podmínkách zásluhou odolnosti proti povětrnostním vlivům podle specifikace JIS 4. Kvalitní robustní konstrukce je opatřena pryžovým povrchem, jenž odolá nejdrsnějším podmínkám, takže dalekohled je ideální pro použití v náročných prostředích.

Báječně ustálené zorné pole s velkým zvětšením
Užijte si pozoruhodně ustálený obraz zásluhou technologie stabilizátoru obrazu (IS) Canon potlačující vliv široké řady různých typů otřesů a pohybů při sledování z ruky či z pohybujících se vozidel a lodí. Dalekohled s vysokou světelností je vybaven přední optikou s průměrem 50 mm pro jasné zorné pole.

Zaměřte snadno objekt pomocí úžasného širokého zorného pole
Zaměřte snadno objekt a zažijte nádherné 61° zdánlivé zorné pole se zřetelným a plochým obrazem s nízkým zkreslením až k okrajům zásluhou optiky se systémem Porro II Prism a prvků typu Doublet Field Flattener.

Robustní, ale jednoduchý a pohodlný
Dalekohled je navržen pro pohodlné dlouhodobé použití, i když nosíte sluneční nebo dioptrické brýle, zásluhou nastavitelných okulárů s velkou vzdáleností výstupní pupily 15,0 mm, která minimalizuje tunelový efekt.