PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Canon Macro Twin-Lite MT-26EX-RT

Akce -14%
2 449 bodů do věrnostního systému
Cena
24 490 Kč

Běžná cena
28 479 Kč

Ušetříte
14% (3 989 Kč)

Výrobce

Kód produktu
788814

Informovat o dostupnosti Sledovat dostupnost - Informujte mě prosím, jakmile bude zboží opět k dispozici.

Nasvětlete svět detailů pomocí vysoce přizpůsobitelného dvojitého makroblesku, který nabízí výkonné a kreativní osvětlení. ... Přečtěte si více

Pořizujte makrosnímky a snímky zblízka plné detailů zásluhou výkonného, přesného a vysoce flexibilního dvojitého zábleskového systému, jenž se rychle a tiše nabíjí a poskytuje kreativní osvětlení malých objektů, pro které je zásadní maximální kontrola nad světelným výkonem a směrem osvětlení.

Dvojitý blesk s rychlým nabíjením
Oba blesky lze individuálně umístit na kroužek a přizpůsobit fotografovanému subjektu. Každý blesk je odnímatelný a opatřený závitem pro připevnění na externí podpěry, jako jsou stativy nebo stojany na světla.

Vysoce jasné bílé diody LED
Zaostřovací světla lze zapnout dvojím stisknutím tlačítka spouště fotoaparátu a navíc mají nastavitelný jas, čímž je usnadněno zaostřování a modelování před emitováním záblesku.

Optické a rádiové bezdrátové ovládání
Použijte tento blesk jako hlavní jednotku a obsluhujte dálkově další blesky Speedlite pomocí optického nebo rádiového bezdrátového ovládání.

Kreativní osvětlení a uživatelské funkce
Ovládejte výraznost stínů pomocí speciálního difuzoru blesku a přiřaďte uživatelské předvolby pro ovládání různých aspektů výkonu blesku, jako je jas zaostřovacích světel nebo intenzita záblesků.

Intuitivní ovládání a optimalizované použití
Tento blesk používá stejné ovládací prvky jako další zábleskové jednotky Speedlite, což mu zajišťuje vysoký koeficient použitelnosti. Robustní kovová upevňovací patice s uzamykatelnou páčkou ovládanou jedním dotykem bezpečně a efektivně upevňuje jednotku k fotoaparátu.