PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Canon Pixma iP100 přenosná včetně baterie

769 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
196202

Přenosná tiskárna pro tisk dokumentů a fotografií s baterií pro tisk dokumentů rychlostí 9 obr./min v černobílém režimu a 5,9 obr./min v barevném režimu pomocí rozhraní IrDA IR a volitelného rozhraní Bluetooth. ... Přečtěte si více

Canon PIXMA iP100 s baterií

Přesný tisk fotografií a dokumentů, ať jste kdekoli.

Díky dobíjecí baterii a vylepšené možnosti připojení poskytuje tiskárna PIXMA iP100 ty nejlepší možnosti tisku fotografií a dokumentů. Získejte rychlé fotografie v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, a dokumenty, ať již jste kdekoli.

Výhody tiskárny Canon Pixma iP100

  • Přenosná tiskárna pro tisk dokumentů a fotografií
  • Tisková hlava FINE 9600 × 2400 dpi
  • Systém 5 inkoustů
  • Tisk fotografií 50 s
  • Systém ChromaLife100
  • Tisk dokumentů rychlostí 9,0 obr./min v černobílém režimu a 5,9 obr./min v barevném režimu
  • Tisk pomocí rozhraní IrDA IR a volitelné rozhraní Bluetooth
  • Dodáváno s dobíjecí baterií

Podrobný popis funkcí tiskárny Canon Pixma iP100

Výjimečná přenosná kvalita
Dokonale přenosná tiskárna PIXMA iP100 s baterií využívá technologii tiskových hlav FINE společnosti Canon, čímž dosahuje neuvěřitelně kvalitních výtisků fotografií a dokumentů, ať jste kdekoli. Mikrotrysky vystřikující malé inkoustové 1pl kapičky umožňují vysoké rozlišení 9600 × 2400 dpi a vytvářejí nejkvalitnější výtisky ve své třídě.

Zvláštní inkoustová technologie
Systém 5 zásobníků inkoustu umožňuje vytvářet vysoce kvalitní výtisky fotografií a dokumentů. Černý inkoust pro tisk fotografií zajišťuje bohatý barevný kontrast a hluboké odstíny černé na fotografiích a oddělený pigmentový černý inkoust se využívá při tisku jasných ostrých textů pro dokumenty třídy Business.

Vysoká rychlost tisku
Tiskárna PIXMA iP100 s baterií umožňuje tisk fotografií ve formátu 10 × 15 cm bez okrajů v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře za pouhých 50 sekund. Dokumenty lze tisknout rychlostí 9,0 obr./min v černobílém režimu a 5,9 obr./min v barevném.

Krásné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100 od společnosti Canon umožňuje tisk krásných fotografií se zvýšenou trvanlivostí až 100 let. Díky využití kazet FINE, originálních inkoustů a fotografických papírů od společnosti Canon umožňuje systém tisk krásných fotografií s dlouhou životností.

Volnost tisku
Tiskárna PIXMA iP100 s baterií nabízí připojení IrDA IR jako standardní vybavení a volitelný adaptér Bluetooth (Canon BU-30) pro pohodlný tisk bez použití kabelu. Možnost bezdrátového tisku z kompatibilních telefonů s fotoaparátem, počítačů a zařízení PDA dodává tiskárně univerzální možnosti využití.