PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Canon ST-E3-RT Speedlite Transmitter

-11%
669 bodů do věrnostního systému
Cena
6 690 Kč

Běžná cena
7 490 Kč

Ušetříte
11% (800 Kč)

Výrobce

Kód produktu
192936

Hmotnost
0.5 kg

Informovat o dostupnosti Sledovat dostupnost - Informujte mě prosím, jakmile bude zboží opět k dispozici.

Jednotka pro rádiové spouštění blesků určená pro profesionální fotografy používající blesk umístěný mimo fotoaparát. ... Přečtěte si více

Vysílač Speedlite Canon ST-E3-RT vám pomůže plně využít všech funkcí blesků Canon Speedlite 600EX-RT a 430EX III-RT. ST-E3-RT usnadňuje komplexní nastavení osvětlení tím, že umožňuje bezdrátově řízený obousměrný bezdrátový přenos až do vzdálenosti 30 metrů, až do pěti skupin nebo patnácti individuálních blesků Speedlite. Vysílač má ovládací prvky podobné blesku Speedlite 600EX-RT, včetně několika možností měření blesku a různých režimů blesku. Kompaktní design s vysoce spolehlivou konstrukcí v kombinaci s jasně uspořádaným informačním panelem a tlačítky se zadním osvětlením z něj činí nepostradatelný nástroj pro pokročilé profesionální fotografování s bleskem. ST-E3-RT představuje novou generaci bezdrátových flash systémů.

Poznámka: Protože jednotka nemá funkci optického přenosu, vysílač Speedlite ST-E3-RT není kompatibilní s dřívějšími modely Speedlite, jako je 580EX II.

Aktivujte kompatibilní záblesková zařízení Speedlite na vzdálenost až 30 m. Rádiové ovládání poskytuje spolehlivou činnost, i když není možné zajistit přímou viditelnost.

Výhody rádiové řídící zábleskové jednotky Canon ST-E3-RT Speedlite Transmitter

  • Jednotka pro dálkové rádiové spouštění blesků
  • Aktivuje vybrané blesky Speedlite ze vzdálenosti až 30 m
  • Součást systému blesků E-TTL II
  • Ovládá až 15 zábleskových zařízení
  • Dálkové spouštění fotoaparátu
  • Opatření proti povětrnostním vlivům, prachu a vlhkosti

Podrobný popis funkcí rádiové řídící zábleskové jednotky Canon ST-E3-RT Speedlite Transmitter

Spolehlivé ovládání blesků umístěných mimo fotoaparát

Ovládá kompatibilní záblesková zařízení Canon Speedlite na vzdálenost až 30 m. Rádiové spouštění s frekvencí 2,4 GHz pracuje spolehlivě, dokonce i při fotografování venku a přes překážku - není vyžadována přímá viditelnost.

Fotografování s více blesky

Vytvořte složité osvětlovací sestavy s více blesky a spouštějte až 15 blesků Speedlite pomocí jediného vysílače Speedlite ST-E3-RT připevněného na fotoaparátu. Měření blesku E-TTL II usnadňuje řízení expozice.

Dálkové ovládání fotoaparátu

Spouštějte fotoaparát EOS vybavený vysílačem Speedlite ST-E3-RT z druhé jednotky nebo z kompatibilního zábleskového zařízení Speedlite, jako je Speedlite 600EX-RT. K zajištění synchronizovaného fotografování lze současně spustit až 15 fotoaparátů.

Snadno použitelný design

Vysílač Speedlite ST-E3-RT je utěsněn proti prachu a vlhkosti stejnou měrou jako profesionální fotoaparáty EOS a objektivy řady L. Je vybaven snadno čitelnou podsvětlenou ovládací obrazovkou LCD a napájen dvěma bateriemi LR6 velikosti AA.