PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Celestron 1,25" Barlowova čočka X-Cel LX 3x

Novinky
369 bodů do věrnostního systému
Cena
3 690 Kč

Výrobce

Kód produktu
801566

Obvyklá dostupnost 3 dny - Externí sklad Oehling Group
ks
(2 ks na skladě)

• Kvalitní X-Cel LX 3x Barlow ztrojnásobuje zvětšení jakéhokoli 1,25" okuláru, ideální pro majitele rychlých dalekohledů s krátkou ohniskovou vzdáleností.
• Tříprvková apochromatická, plně vícevrstvá optika nabízí jasný, ostrý obraz s vynikající barevnou korekcí
• Gumová rukojeť pomáhá zabránit náhodným pádům
• Tubus má závit pro standardní 1,25" filtry
• Mosazný přítlačný kroužek drží okulár pevně na místě
• Ideální pro majitele dalekohledů s krátkou ohniskovou vzdáleností, kteří chtějí dosáhnout většího zvětšení pro pozorování Měsíce a planet. ... Přečtěte si více

Tato prémiová 3x Barlowova čočka po vložení mezi okulár a dalekohled ztrojnásobí zvětšení všech vašich 1,25" okulárů. Jedná se o dokonalé příslušenství pro majitele krátkých a rychlých dalekohledů, které je obzvláště užitečné pro zvýšení zvětšení při pozorování Měsíce nebo planet za dobrých pozorovacích podmínek. Apochromatická, plně vícevrstvá optika nabízí skvělou barevnou korekci a kontrast.

Černé eloxované pouzdro s oranžovým zvýrazněním ladí s okuláry řady Celestron X-Cel LX. Centrální gumová rukojeť pomáhá udržet ruce bezpečně na tubusu, i když máte studené prsty nebo používáte rukavice. Mosazný přítlačný kroužek těsně uvnitř horní části barlowu X-Cel jemně, ale pevně uchopí okulár, když otočíte šroubem s palcem. Jakmile je šroub s palcem zajištěn na místě, mosazný kroužek udrží váš okulár v Barlowovi, místo aby se spoléhal na samotný hrot šroubu s palcem, což nabízí lepší a lepší ochranu tubusu před poškrábáním.

Těleso okuláru Celestron X-Cel LX 3X Barlow má závit pro filtry o průměru 1,25", což vám umožní měnit okuláry, aniž byste museli z každého tělesa okuláru vyjmout a znovu nasadit filtr.

Specifikace

Zvětšení: 3x
Optické povlaky: Plně vícenásobný povlak