PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Celestron T-adaptér SC pro připojení fotoaparátu k teleskopům Schmidt Cassegrain

Novinky
65 bodů do věrnostního systému
Cena
650 Kč

Výrobce

Kód produktu
801631

Obvyklá dostupnost 3 dny - Externí sklad Oehling Group
ks
(7 ks na skladě)

• Pro všechny přístroje Schmidt-Cassegrains. Šroubuje se na zadní stranu dalekohledu.
• S adaptéry Celestron T - Adapters lze v primárním ohnisku dalekohledu připojit 35mm zrcadlovky. Tímto způsobem můžete pořizovat pozemské fotografie, ale také snímky Měsíce a planet. Pro fotografování hluboké oblohy potřebujete další naváděcí dalekohled.
• Kromě T-adaptérů je pro příslušnou kameru nutný T-kroužek. ... Přečtěte si více


Tento robustní kovový T-adaptér je vhodným příslušenstvím, pokud chcete připojit zrcadlovku nebo digitální zrcadlovku k zadnímu závitu buňky dalekohledu Schmidt-Cassegrain pro fotografování s hlavním zaostřením.

Abyste mohli začít, budete potřebovat příslušný T-kroužek pro tělo fotoaparátu (#93402 pro Nikon a #93419 pro Canon EOS). Vyjměte objektiv z fotoaparátu a na jeho místo nasaďte T-kroužek. Vzhledem k tomu, že T-kroužek je určen pro konkrétní značku fotoaparátu, nacvakne se stejně jako objektiv. Poté vyjměte úhlopříčku a vizuální zadní část ze zadní komory dalekohledu. Našroubujte adaptér Celestron T-Adapter na závity zadní buňky, dokud nebude zajištěn. Nyní navlékněte T-kroužek a kameru na T-adaptér. To je vše. Fotoaparát nyní používá váš dalekohled jako obří teleobjektiv. Zvětšení bude záviset na ohniskové vzdálenosti dalekohledu. Například 300mm objektiv fotoaparátu je považován za docela silný, že? No, pokud používáte 8" SCT s hlavním ohniskem, máte objektiv o průměru 2000 mm s velkou schopností sbírat světlo!

Fotografování se základním ohniskem je oblíbené pro snímky pozemských objektů s krátkou expozicí i nebeských objektů, jako je Měsíc. Pokud chcete touto metodou pořizovat delší expozice objektů hluboké oblohy, doporučujeme použít samostatný vodicí dalekohled nebo mimoosý vodicí přístroj a rovníkovou montáž.