PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  💰 B+W VÝPRODEJ 💰 VÝPRODEJ 💰

Celestron TrailSeeker 100 22-67x100mm pozorovací dalekohled lomený

Novinky
1 639 bodů do věrnostního systému
Cena
16 390 Kč

Výrobce

Kód produktu
801632

Obvyklá dostupnost 3 dny - Externí sklad Oehling Group
ks
(3 ks na skladě)

• Patentovaný objektiv XLT společnosti Celestron s plně vícenásobnou vrstvou zvyšuje propustnost světla a poskytuje jasný, vysoce kontrastní obraz.
• Hrubé a jemné ostření pro rychlé a přesné zaostření
• Vždy perfektní výhled: Dalekohled lze v tubusové objímce otáčet o 360°, takže si vždy můžete najít pohodlnou polohu pro okulár.
• 22násobné zvětšení pro přehled a až 67násobné zvětšení pro detailnější zobrazení
• Ideální pro ty, kteří hledají co nejvýkonnější dalekohled: 100mm objektiv shromažďuje velké množství světla, což je ideální pro slabé světelné podmínky ... Přečtěte si více

Řada dalekohledů TrailSeeker nabízí úžasný pozorovací zážitek v robustním a odolném pryžovém pancéřovém pouzdře, které je plně vodotěsné a plněné dusíkem. Optický systém s patentovanými vícevrstvými povlaky XLT vykresluje obraz s vysokým rozlišením a vynikajícím kontrastem, zatímco mechanismus dvojitého zaostřování umožňuje rychle zaostřit na objekty a poté obraz jemně doladit.

Vylepšete si výhled

Modely s velkými objektivy 80 mm a 100 mm jsou v terénu mimořádně užitečné jak pro všechno dodatečné světlo, které propouštějí do optické soustavy, tak při maximálním využití brzkého svítání nebo slábnoucího světla za soumraku.

Funkce

Model TrailSeeker nabízí řadu funkcí, které se obvykle vyskytují pouze u mnohem dražších modelů dalekohledů, včetně posuvné sluneční clony, otočné montáže na stativ a výměnného okuláru. TrailSeeker je dokonalým společníkem pro každého, kdo má rád přírodu.

Outdoorová dobrodružství

Ať už se jedná o pozorování ptáků, turistiku, kempování nebo jen pozorování krajiny, řada zaměřovacích dalekohledů TrailSeeker je na outdoorová dobrodružství připravena! Robustní, plně pancéřovaná konstrukce těchto dalekohledů je chrání při pobytu v terénu a poskytuje další jistotu, že budou připraveny, až je budete potřebovat.