Comica TraxShot Víceúhlý stereofonní mikrofon

-13%
509 bodů do věrnostního systému
Cena
5 096 Kč s DPH

Běžná cena
5 860 Kč s DPH

Ušetříte
13% (764 Kč)

Výrobce

Kód produktu
801100

Hmotnost balení
0.4 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 23.04.2024
ks

Super kardioidní transformovatelný mikrofon typu vše v jednom ... Přečtěte si více

 • Vhodné pro mobilní novináře, vlogera, kameramana
 • Dvojitý směrový mikrofon
 • TRS & TRRS pro fotoaparáty nebo chytré telefony
 • Integrovaný nárazový držák a větrná clona
 • Mono, stereo a přední/zadní režimy snímání
 • Ovládání zesílení
 • 20 hodinová výdrž baterie
 • Dobíjení baterie přes USB

Nahrávejte selfie na sociálních sítích, mobilní videa v režimu run-and-gun, rozhovory pro dvě osoby, stereofonní koncerty a mnoho dalšího pomocí Comica Audio Traxshot, univerzálního mikrofonu s montáží na fotoaparát pro digitální zrcadlovky/bezzrcadlovky a chytré telefony iOS/Android vybavené konektorem pro sluchátka. Tento univerzální mikrofon se vyznačuje chytrou konstrukcí, která umožňuje zajistit nejlepší možné umístění mikrofonu pro vaše konkrétní potřeby, od videí TikTok až po dokumentování rodinné dovolené s čistotou a nadhledem.

Vyberte si ze čtyř různých režimů podle toho, jaký zvuk chcete nahrávat. Mikrofon se připojuje do 3,5mm vstupu TRS fotoaparátu nebo do 3,5mm konektoru TRRS pro sluchátka smartphonu. Vyhrazený 3,5mm konektor pro sluchátka vám umožní sledovat zvuk přímo z mikrofonu, kdykoli budete chtít. Vestavěná baterie vydrží až 20 hodin a nabíjí se přes USB. Součástí balení jsou větrné ochrany, stejně jako všechny kabely, které budete potřebovat - včetně nabíjecího kabelu USB.

Skutečně víceúčelový mobilní mikrofon

Díky své promyšlené konstrukci se mikrofon hodí k mnoha různým účelům. Pomocí monofonního režimu zachytíte čistě selfie videa. Režim Tight Stereo použijte pro ozvučení lokálních akcí, jako jsou svatby nebo večírky. Režim Wide Stereo je vhodný pro cokoli od nahrávání koncertů až po snímání prostředí B-roll. Obousměrný režim Front/Rear je ideální volbou pro živé rozhovory dvou osob.

Více možností montáže a robustní konstrukce

Komunikační zařízení Comica Audio Traxshot je vybaveno dvěma samostatnými mikrofony, které lze nezávisle na sobě orientovat pro snímání zvuku k různým účelům. Mikrofon má integrovaný držák do sáněk bleskuu pro vaše zařízení. Tato botka je vybavena patentovaným nárazovým držákem Air-Float, který absorbuje vibrace ve všech směrech a minimalizuje tak manipulační hluk. Na spodní straně najdete také závit 1/4"-20 pro upevnění mikrofonu na stativ.

Pro venkovní snímání pomáhá nízkofrekvenční filtr a dvě přiložené větrné clony snížit nízkofrekvenční šum způsobený silnějším větrem anebo chvěním fotoaparátu. Robustní celokovová konstrukce poskytuje dodatečné stínění proti vysokofrekvenčnímu rušení.

Všechny potřebné ovládací prvky

Traxshot je vybaven plynule proměnným knoflíkem zesílení pro průběžné nastavení úrovně nahrávání a také přepínačem low-cut pro zmírnění případných problémů s duněním nízkých frekvencí. Zvukový výstup 3,5 mm umožňuje připojit sluchátka k samotnému mikrofonu, takže můžete sledovat kvalitu zvuku během natáčení. Displej IPS s vysokým rozlišením přehledně zobrazuje stav mikrofonu a výdrž baterie.

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 Hz-20 kHz
 • Typ: superkardioidní
 • Připojení: 3,5mm TRS/TRRS konektor
 • Napájení: vestavěný Li-Ion akumulátor
Comica TraxShot Víceúhlý stereofonní mikrofon