Delkin čtečka karet CFexpress typ B a SD UHS-II karta

-14%
260 bodů do věrnostního systému
Cena
2 606 Kč s DPH

Běžná cena
3 041 Kč s DPH

Ušetříte
14% (435 Kč)

Výrobce

Kód produktu
801690

Hmotnost balení
0.21 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 22.07.2024
ks

• 1 x slot pro kartu CFexpress typu B
• 1 x slot pro paměťovou kartu SDXC UHS-II
• Rozhraní USB 3.2 typu C (10 Gb/s)
• Gumový koncový kryt
• Plug-and-Play
• Konstrukce z eloxovaného hliníku
• Včetně kabelu USB typu C na typ A
• Včetně kabelu USB Type-C na Type-C ... Přečtěte si více

Čtečka paměťových karet USB 3.2 CFexpress typu B a SD UHS-II od společnosti Delkin Devices je určena pro uživatele na cestách, kteří potřebují nejen kompaktní zařízení, ale také zařízení, které zvládne vysoké nároky na výkon karet používaných v profesionálním vysílání, kinematografii a fotografii.

Čtečka je vybavena rozhraním USB 3.2 Gen 2 typu C (10 Gb/s) a dokáže načítat velké soubory, včetně nezpracovaných snímků ve vysokém rozlišení a videa v rozlišení 8K, 4K, Full HD a 3D.

K dispozici je slot pro karty CFexpress typu B a slot pro paměťové karty SDXC UHS-II. Napájení je zajištěno prostřednictvím rozhraní USB a funkce plug-and-play znamená, že k použití nejsou potřeba žádné další ovladače ani napájecí adaptéry. Je vyrobena z eloxovaného hliníku pro zvýšení odolnosti, budete do ní moci uložit jednu kartu CFexpress a zakrýt ji přiloženou gumovou krytkou, která kartu ochrání před nárazy, otřesy, poškozením vodou, prachem a dalšími vlivy. Slot pro kartu SD je umístěn na boku zařízení. Další ochranu zajišťuje několik chladičů pro zvýšené chlazení. Pro snadné připojení k systému jsou součástí balení kabely USB Type-C na Type-C a Type-C na Type-A.

*Poznámka: Paměťové karty XQD, CFast 2.0 a CompactFlash nejsou s touto čtečkou paměťových karet kompatibilní. * Rychlost nové generace Čtečka je vybavena rozhraním USB 3.2 a nabízí rychlost vhodnou pro profesionální fotografy a kameramany. Rychle a efektivně načítejte velké soubory, například nezpracované snímky ve vysokém rozlišení nebo videa v rozlišení 8K, 4K, HD a 3D, rychlostí až 10 Gb/s. Využijte všechny možnosti karet CFexpress typu B a SDXC UHS-II, čímž výrazně zkrátíte dobu přenosu a zefektivníte pracovní postupy.

Kompletní všestranná ochrana Tato čtečka je vyrobena z eloxovaného hliníku a využívá silnějších materiálů, které poskytují odolnou ochranu a prodlužují její životnost. Má několik chladičů, které pomáhají předcházet přehřívání. Tato čtečka také poskytuje bezpečné vnitřní úložiště pro jednu kartu CFexpress typu B a je dodávána s gumovým koncovým krytem pro ochranu před nárazy, údery, poškozením vodou a prachem nebo jinými formami nečistot.

Kompaktní a vhodná na cesty Čtečka měří na délku 4,5" a váží méně než 1/4 kg, takže poskytuje pohodlné a bezproblémové přenášení. Vezměte si ji s sebou, kamkoli půjdete, a bezpečně ji uložte do batohu, příruční tašky, pouzdra na notebook nebo tašky pro každodenní nošení. Ať už se nacházíte uprostřed rozlehlé otevřené pouště, tropického deštného pralesa, nebo dokonce v zamrzlé tundře, kompaktní rozměry čtečky vám umožní přistupovat k vašim souborům prakticky kdekoli a kdykoli, přičemž zabírá minimum místa.

Plug-and-Play Design Rychlý přístup k souborům. Nepotřebujete žádné ovladače ani externí napájení - čtečku stačí připojit k portu USB typu A nebo USB typu C v počítači (samostatné kabely jsou součástí dodávky) a můžete začít prohlížet své fotografie a videa. Čtečka je také zpětně kompatibilní s porty USB 3.0, 2.0 a 1.1, ale data bude přenášet pomaleji.

V balení

  • Čtečka paměťových karet Delkin Devices USB 3.2 CFexpress typu B a SD UHS-II
  • Kabel USB typu C na USB typu A
  • Kabel USB Type-C na USB Type-C
  • Omezená 5letá záruka

Není součástí balení

  • Paměťové karty (nejsou součástí balení)
Vybrané parametry
Paměťové karty Secure Digital (SD), SDHC, SDXC, CFexpress typ B
Delkin čtečka karet CFexpress typ B a SD UHS-II karta