Delkin Fat Gecko Camera Mounts - FG Dual Suction

-12%
218 bodů do věrnostního systému
Cena
2 186 Kč s DPH

Běžná cena
2 498 Kč s DPH

Ušetříte
12% (312 Kč)

Výrobce

Kód produktu
252798

Hmotnost balení
500 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 25.04.2024
ks

Delkin "FAT GECKO" je velmi pevným uchycením vaší kamery či fotoaparátu! S dvěma silnými přísavkami (každá o průměru 8,5 cm) a 2 stabilními kulovými klouby. Ideální pro montáž na fotoaparátu či kamery na auto, motocykl, snowboard. Zvláště ve spojení se stabilizátorem obrazu z kamery jsou možné zcela nové perspektivy pohledů. (Našimi zaměstnanci testováno při rychlosti 200km/h! *).

Pro kamery do 3,6 kg.
Stativ má maximální výšku 24 cm.

* Při běžném provozu není povolena montáž na vnější stranu vozidla či motocyklu .

Malý bratr ze série FAT GECKO držáků. Tento držák disponuje jednou přísavkou a naklápěcí hlavou, zatížení max 1,8kg. Dodáván včetně nástavce pro prodloužení ramene.

O systému FAT GECKO

Instalace na sportovním vozuExtra pevný držák s přísavkou! Získejte pohled z jiné perspektivy se záznamem vašich extrémních zážitků při jízdě v autě, na motocyklu, lyžích atd. Přísavka velikosti 8,5cm vhodná pro hladké povrchy jako jsou plasty, sklo, kov apod. Držák je ukončen standardním 1/4" šroubem pro uchycení jakéhokoli fotoaparátu či videokamery.

Přísavné stativy FAT GECKO lze použít i jako opěrný stativ pro fotografování z auta. Fotografování z autaCož najde uplatnění při fotografování divoké zvěře, rallye a pod.

Nemožné záběry jsou možné! Držáky Delkin Fat Gecko nabízejí širokou škálu úhlů a možností upevnění, včetně přísavek, svorek a šroubů, a dávají tak fotografickým nadšencům možnost pořizovat nemožné záběry z okna závodního auta, z helmy skokana nebo prakticky z jakéhokoli myslitelného povrchu.

Ať už se jedná o celovečerní filmy, krátkometrážní filmy, dokumenty, reklamy nebo jiné snímky, dvojitý přísavný držák tohoto držáku Delkin Fat Gecko umožňuje bezpečně připevnit až 8 kg vážící kameru na auto, loď, snowboard, jakýkoli typ okna a obecně jakýkoli rovný neporézní povrch a zachytit scény za pohybu.

Přísavky jsou velké, každá o průměru 3", a kromě bezpečného upevnění se na ně lze spolehnout pro snížení vibrací. Pomocí tří bodů nastavení a plného otáčení kulové hlavy můžete kameru nastavit v podstatě v jakémkoli úhlu a nasměrovat ji jakýmkoli směrem, včetně interiéru automobilu přes čelní sklo nebo boční okna, a natáčet plynulé scény v profesionálním stylu, které dodají vašim produkcím bohatý, vysokorozpočtový vzhled.

Klíčové funkce

 • Bezpečné připevnění pomocí dvou přísavek k automobilům, lodím a jakýmkoli rovným povrchům
 • Spolehlivé přísavky o průměru 3" navržené pro snížení vibrací
 • Nosnost 3,6 kg
 • 3 body nastavení a plná rotace kulové hlavy
 • Šroub pro uchycení fotoaparátu 1/4"-20
 • Součástí balení je adaptér Cold shoe pro zábleskové jednotky
 • 2x přísavky
 • Naklápění, otáčení a rotace o 360°
 • Záruka 2 roky
 • Držák FAT GECKO DUAL MOUNT je navržen tak, aby eliminoval vibrace při pohybu objektů, a podporuje digitální zrcadlovky a bezzrcadlovky pro profesionální snímání fotografií a videa.

V balení

 • Držák na fotoaparát Delkin Devices Fat Gecko Dual-Suction Mount
 • Adaptér Cold Shoe pro zábleskové jednotky
Delkin Fat Gecko Camera Mounts - FG Dual Suction