Helios BIGLAMP 430 RING stálé světlo kruhové

-13%
306 bodů do věrnostního systému
Cena
3 065 Kč s DPH

Běžná cena
3 525 Kč s DPH

Ušetříte
13% (460 Kč)

Výrobce

Kód produktu
253335

Hmotnost balení
2 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
Předpokládaný datum odeslání 24.06.2024
ks

Stálé kruhové světlo o výkonu 65W. Ideální pomocník pro nasvícení beze stínů při fotografování portrétů nebo produktové fotografii a vhodné pro videoblogery. Světlo vytváří v odrazu oka zajímavým kruh. Díky dostatečnému vnitřnímu průměru 36cm můžete snadno a jednoduše manipulovat s fotoaparátem uvnitř kruhu. ... Přečtěte si více

Helios BIGLAMP 430 Ring je stálé kruhové světlo o výkonu 65W. Ideální pomocník pro nasvícení beze stínů při fotografování portrétů nebo produktové fotografii. Díky dostatečnému vnitřnímu průměru 36cm můžete snadno a jednoduše manipulovat s fotoaparátem uvnitř kruhu. V balení naleznete husí krk o délce 20cm, který usnadňuje nastavení kruhového světla do různých úhlů. Délka přívodního kabelu 2,5m a barevné teplota světla je 5400 K.

Světlo pro vloggery a youtubery

Světlo Helios BIGLAMP 430 Ring je velmi oblíbené mezi vloggery a youtubery. Světlo osvětlí scénu příjemným měkkým, jednotným světlem a vytváří v odrazu oka zajímavým kruh. Díky dostatečnému vnitřnímu průměru 36cm můžete snadno a jednoduše manipulovat s fotoaparátem, kterým natáčíte uvnitř kruhu.

Při natáčení fotoaparátem nebo kamerou ze stativu mohou vloggeři využít univerzální svorku se studiovým čepem pro uchycení světla přímo na fotografický stativ.

Stálé světlo kruhové Helios BIGLAMP 430 RING lze upevnit prostřednistvím studiového čepu k libovolnému studiovému stativu, který není součástí balení.
Studiové stativy můžete vybírat zde.

Difuzér pro natáčení videí

Na četné žádosti youtuberů, vloggerů jsme jako volitelné příslušenství Helios BIGLAMP 430 RING připravili jednoduchý softbox/difuzér, který změkčuje přímé světlo výbojky.

Světlo tak neoslňuje a jeho efekt odrazu v očích zůstává stále stejný a světlo krásně a měkce rozptýlí.

Difuzér (softbox) pro Helios BIGLAMP 430 RING se na světlo jednoduše upevňuje gumičkami na suchý zip.

Upozornění: Průběžně kontrolujte teplotu v reflektoru a dbejte aby nedošlo k přehřátí difuzoru. V případě potřeby difuzor sejměte.

Praktická polstrovaná brašna pro Ring 430

Potřebujete-li světlo přenášet, převážet či jen uskladni určitě vám dobře poslouží brašna speciálně pro tento typ světla. Brašna má vnitřní rozměry 68 x 68 x 8 cm, zvenku je vybavena dvěma velkými kapsami pro drobné příslušenství.

 

 

Světlo pro líčení, permaentní makeup

Světlo si nachází uplatnění jako perfektní neutrální zdroj světla pro líčení a to jak v salonech s pevnou instalací světla tak i především jako mobilní zdroj světla při líčení na nejrůznějších životních událostech, svatbách ...

Světlo pro virtuální pozadí

Pracujete-li při videokonferenci, videochatu, helpdesku, technické podpoře s virtuálním pozazím například v prostředí Zoom, pomůže vám světlo v oddělení vaší postavy od pozadí.

Světlo pro Tatoo salony a tatéry

Tetovací salóny využívají světla pro dokonalou a detailní práci při tetování. Tatéři si chválí světlo pro jeho snadnou obsluhovatelnost, kterou je možné upevnit na klasický studiový stativ umožňující pohodlný pohyb těsně kolem stativu, nebo pevnou instalaci například ukotvenou na ýklopné rameno fixované na zeď.

Náhradní výkonná výbojka 65W s barevnou telotou 5400 K

Náhradní zářivku o výkonu 65W a barevné teploty 5400 K pro stálé kruhové světlo Helios BIGLAMP 430 RING nejdete zde.

 

Barevná teplota: 5400 K
Index podání barev: Ra > 90
Příkon: 65 W
Hmotnost (s husím krkem): 1.606 g
Vnitřní průměr reflektoru: 36,5 cm
Vnější průměr reflektoru: 48,3 cm

 

Vybrané parametry
Typ zdroje světla Výbojka
Příkon 65 W
Průměr kruhového světla 48 cm
Vnitřní průměr kruhového světla 36 cm
Vhodné pro Telefon, Fotoaparát
Barevná teplota minimální 5400 K
Barevná teplota maximální 5400 K
Stmívání Ne
Helios BIGLAMP 430 RING stálé světlo kruhové