Doprava Zdarma
316 bodů do věrnostního systému
Cena
3 168 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
785160

Hmotnost balení
0.5 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Tato krásná brašna z robustní buvolí kůže byla vyvinuta speciálně pro nejnovější modely fotoaparátů ze segmentu systémových kompaktů s výměnnými objektivy. ... Přečtěte si více

Řada Kalahari KAAMA, elegantní, luxusní, nadčasové

Kalahari KAAMA logoKalahari řady KAAMA přichází s nejvyšší kvalitou ručně zpracovávané buvolí kůže, která vás bude provázet po celý váš život. Kůže není uměle barvená, ale je zpracovávána v oleji a každá taška nebo pouzdro je tak jedinečné.
Čím déle výrobky KAAMA používáte, tím se s přibývající patinou stávají krásnějšími. Kalahari KAAMA kožené brašny nevypadají jako skutečné fotobrašny, čímž jsou pro mnohé fotografy s drahým fotovybavením velmi ceněné. V nabíce série KAAMA naleznete pouzdra několika velikostí, Kalahari KAAMA, kvalitní zpracováníledvinku, brašny, podložku pod myš, poutka pro fotoaparáty nebo i peněženku. K vynikajícímu zpracování dostanete i 5 letou záruku na každý produkt z řady KAAMA. Tradiční zpracování kůže a prvotřídní ruční práce je základem kvality, která vás nadchne. Odstín a struktura se tak může od vyobrazeného výrobku díky ručnímu zpracování a přírodnímu materiálu mírně lišit od vyobrazení.

 

Kalahari KAAMA L-13

Vyvážené vnitřní rozměry pro maximální prostor s variabilními příčkami ve spojení s celkovou velikostí se perfektně hodí pro systémové kompakty. Do brašny se vejde i další objektiv a příslušenství. Velké víko se zipem se otevírá směrem od těla a tak poskytuje jednoduchý a rychlý přístup k fotoaparátu. Úzké kapsy na příslušenství na přední a boční straně pojmou paměťové karty a vizitky.

Rozměry vnitřní (ŠxVxH): 21x14x10cm
Hmotnost: 490 g

Vybrané parametry
Hmotnost 490 g
Barva Hnědá
Pláštěnka Ne
Přihrádka na notebook Ne
Vnitřní výška 10 cm
Vnitřní šířka 14 cm
Vnitřní délka 21 cm