Kalahari KAAMA L-57 pouzdro na filtry

65 bodů do věrnostního systému
Cena
656 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
785164

Hmotnost balení
0.08 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Velmi kompaktní pouzdro pro úschovu příslušenství jako jsou baterie a paměťové karty nebo především jako pouzdro pro až tří sešroubované filtry do průměru 82mm. ... Přečtěte si více

Řada Kalahari KAAMA, elegantní, luxusní, nadčasové

Kalahari KAAMA logoKalahari řady KAAMA přichází s nejvyšší kvalitou ručně zpracovávané buvolí kůže, která vás bude provázet po celý váš život. Kůže není uměle barvená, ale je zpracovávána v oleji a každá taška nebo pouzdro je tak jedinečné.
Čím déle výrobky KAAMA používáte, tím se s přibývající patinou stávají krásnějšími. Kalahari KAAMA kožené brašny nevypadají jako skutečné fotobrašny, čímž jsou pro mnohé fotografy s drahým fotovybavením velmi ceněné. V nabíce série KAAMA naleznete pouzdra několika velikostí, Kalahari KAAMA, kvalitní zpracováníledvinku, brašny, podložku pod myš, poutka pro fotoaparáty nebo i peněženku. K vynikajícímu zpracování dostanete i 5 letou záruku na každý produkt z řady KAAMA. Tradiční zpracování kůže a prvotřídní ruční práce je základem kvality, která vás nadchne. Odstín a struktura se tak může od vyobrazeného výrobku díky ručnímu zpracování a přírodnímu materiálu mírně lišit od vyobrazení.

 

Kalahari KAAMA L-57 pouzdro na filtry

Velmi kompaktní pouzdro pro úschovu příslušenství jako jsou baterie a paměťové karty nebo především jako pouzdro pro až tří sešroubované filtry do průměru 82mm. Zip s páskem kůže pro snažší otevření pouzdra. Pouzdro je vhodné jako doplněk pro brašny Kaama L-22, L-26, L-28 a L-45.

Vnitřní rozměr: 9x1,5 cm
Hmotnost: 64 g