Kalahari KAAMA L-97 peněženka s ochranou RFID

150 bodů do věrnostního systému
Cena
1 501 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
794590

Hmotnost balení
0.18 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Fotografická peněženka s ochranou proti neoprávněnému čtení karet s RFID čipy. ... Přečtěte si více

Řada Kalahari KAAMA, elegantní, luxusní, nadčasové

Kalahari KAAMA logoKalahari řady KAAMA přichází s nejvyšší kvalitou ručně zpracovávané buvolí kůže, která vás bude provázet po celý váš život. Kůže není uměle barvená, ale je zpracovávána v oleji a každá taška nebo pouzdro je tak jedinečné.
Čím déle výrobky KAAMA používáte, tím se s přibývající patinou stávají krásnějšími. Kalahari KAAMA kožené brašny nevypadají jako skutečné fotobrašny, čímž jsou pro mnohé fotografy s drahým fotovybavením velmi ceněné. V nabíce série KAAMA naleznete pouzdra několika velikostí, Kalahari KAAMA, kvalitní zpracováníledvinku, brašny, podložku pod myš, poutka pro fotoaparáty nebo i peněženku. K vynikajícímu zpracování dostanete i 5 letou záruku na každý produkt z řady KAAMA. Tradiční zpracování kůže a prvotřídní ruční práce je základem kvality, která vás nadchne. Odstín a struktura se tak může od vyobrazeného výrobku díky ručnímu zpracování a přírodnímu materiálu mírně lišit od vyobrazení.

Luxusní elegance, peněženka pro fotografy s ochranou proti nechtěnému čtení RFID

Peněženka fotografů vyrobená z měkké hovězí kůže s elegantním prošíváním, individuální patinou a logem Kalahari na přední straně. S dvěma přihrádkami na mince, 5 sloty na kreditní karty, 3 dalšími sloty na karty a kapsou na fotografie. Peněženka má dvě kapy pro SD karty, takže máte vždy karty po ruce.

Novinkou této verze peněženky je ochrana vašich citlivých dat díky ochranné vrstvě RFID, která byla začleněna do peněženky k ochraně kreditních a vstupních karet s čipy RFID (Radio Frequency Identification). Tato speciální podšívka zabraňuje neoprávněnému skenování nebo čtení čipu, pokud jsou karty uloženy v peněžence která je řádně uzavřená.

Vnější rozměry (ŠxVxH): 12 x 9,5 x 2,5 cm
Hmotnost: 110 g

Peněženka je dodávaná bez obsahu.