Kalahari KAAMA LS-85 Crossdraw popruh pro nošení

-9%
243 bodů do věrnostního systému
Cena
2 431 Kč s DPH

Běžná cena
2 674 Kč s DPH

Ušetříte
9% (243 Kč)

Výrobce

Kód produktu
785169

Hmotnost balení
0.5 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Popruh pro nošení fotoaparátu je stylovým doplňkem fotografa, který neupřednosňuje pouze funkčnost ale i nadčasový vzhled. ... Přečtěte si více

Řada Kalahari KAAMA, elegantní, luxusní, nadčasové

Kalahari KAAMA logoKalahari řady KAAMA přichází s nejvyšší kvalitou ručně zpracovávané buvolí kůže, která vás bude provázet po celý váš život. Kůže není uměle barvená, ale je zpracovávána v oleji a každá taška nebo pouzdro je tak jedinečné.
Čím déle výrobky KAAMA používáte, tím se s přibývající patinou stávají krásnějšími. Kalahari KAAMA kožené brašny nevypadají jako skutečné fotobrašny, čímž jsou pro mnohé fotografy s drahým fotovybavením velmi ceněné. V nabíce série KAAMA naleznete pouzdra několika velikostí, Kalahari KAAMA, kvalitní zpracováníledvinku, brašny, podložku pod myš, poutka pro fotoaparáty nebo i peněženku. K vynikajícímu zpracování dostanete i 5 letou záruku na každý produkt z řady KAAMA. Tradiční zpracování kůže a prvotřídní ruční práce je základem kvality, která vás nadchne. Odstín a struktura se tak může od vyobrazeného výrobku díky ručnímu zpracování a přírodnímu materiálu mírně lišit od vyobrazení.

 

Kalahari KAAMA LS-85 Crossdraw popruh pro nošení

Kaama LS-85Luxusní verze popruhů je první volbou pro svatební a reportážní fotografy. Popruh pro nošení fotoaparátu je stylovým doplňkem fotografa, který neupřednosňuje pouze funkčnost ale i nadčasový vzhled.

 

bezpečnostní řemínkyS popruhem dosáhnete velmi příjemného rozložení hmotnosti a široké popruhy netlačí na ramenou a máte stále volné ruce, přičemž jste během okamžiku připraveni fotografovat. Popruhy mají nastavitelnou délku a fotoaparát je možné zabezpečit dvěma nastavitelnými řemínky.

Šrouby vhodné pro uchycení popruhů k fotoaparátu naleznete zde.