Kalahari KAPAKO K-32 černá

244 bodů do věrnostního systému
Cena
2 448 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
789114

Hmotnost balení
1.3 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Brašna pro systémové kompakty a DSLR s dalšími objektivy, blesky a příslušenstvím, pro brašnu není problém pobrat dokonce i 70-200 mm teleobjektiv. ... Přečtěte si více

Kalahari CANVAS

Kalahari CANVASBavlna (70%) poskytuje příjemný komfort přírodního materiálu, doplněná materiálem „Terylene" (30%) je maximálně odolná i proti roztrhnutí. Tento mateiál a unikátní design „plátěných" brašen nevzbuzuje zbytečnou pozornost, protože jen málokdo v nich díky svému designu pozná fotobrašnu. Série brašen Canvas započala úspěšný příběh Kalahari brašen a díky svému „neformálnímu" vzhledu ve dvou barvách, vybledlé khaki a černé, jsou již téměř kultovní záležitostí.

Impregnace brašen Kalahari CANVASImpregnační sprej Holmenkol
K ošetření brašen Kalahari CANVAS z bavlny doporučujeme použít impregnační sprej Holmenkol. Sprej byl testováno výrobcem brašen a batohů Kalahari a tento model byl vyhodnocen jako nejlepší varianta pro izolaci. High-tech impregnace jak pro tkaniny Gore-Tex a pod., tak i pro vaše fotografické brašny Kalahari v plátěném provedení. Tento šikovný sprej zajistí silné odpuzování vody a snadné odstraňování nečistot z ošetřených materiálů tímto impregnačním sprejem. Jediný nám známý impregnační sprej na trhu s nano technologii Lotus Hybrid Matrix.

Kalahari KAPAKO K-32

Brašna pro systémové kompakty a DSLR s dalšími objektivy, blesky a příslušenstvím, pro brašnu není problém pobrat dokonce i 70-200 mm teleobjektiv. Brašna je svým členěním velmi variabilní. Asymetrický tvar z plátna v kombinaci s jemnými koženými aplikacemi a mnoho detailů z něj činí elegantního společníka. Mnoho oddílů usnadňuje uložení příslušenství v různých velikostech pro pro baterie, filtry, mini stativy, lahve na pití a dokonce i tablety. Pogumované dno chrání vak při položení na mokrý terén. Široká ramenní vložka odnímatelného popruhu je velmi pohodlná s pogumovaným protiskluzovým povrchem. Velká úzká přihrádka na zadní straně může být použita i pro jiné příslušenství nebo s otevřeným druhým zipem jako držák na kolečkové kufry. Při nepříznivém počasí využijete dodávanou pláštěnku.

Vnitřní rozměr: 32,5 x 25 x 12 cm
Hmotnost: 1.300g

Vybrané parametry
Hmotnost 1300 g
Barva Černá
Pláštěnka Ne
Přihrádka na notebook Ne
Vnitřní výška 12 cm
Vnitřní šířka 25 cm
Vnitřní délka 32 cm