Kalahari MATA MATA K-6 černá

123 bodů do věrnostního systému
Cena
1 233 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
252133

Hmotnost balení
0.6 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

pouzdro (225 x 100 x 130 mm. Kompaktní brašna pro malé zrcadlovky či mirrorless systémy. Větší tělo fotoaparátu (např. Nikon D300s bez gripu) může být uloženo s objektivem dolů nebo do strany. V závislosti na velikosti objektivu zbývá ještě prostor pro blesk a příslušenství. ... Přečtěte si více

Kalahari CANVAS

Kalahari CANVASBavlna (70%) poskytuje příjemný komfort přírodního materiálu, doplněná materiálem „Terylene" (30%) je maximálně odolná i proti roztrhnutí. Tento mateiál a unikátní design „plátěných" brašen nevzbuzuje zbytečnou pozornost, protože jen málokdo v nich díky svému designu pozná fotobrašnu. Série brašen Canvas započala úspěšný příběh Kalahari brašen a díky svému „neformálnímu" vzhledu ve dvou barvách, vybledlé khaki a černé, jsou již téměř kultovní záležitostí.
Mimochodem: Přiložené „Tygří oko" - ochranný a léčebný kámen - chrání před krádeží a má přinášet štěstí na cestách.

Tygří oko, ochranný a léčebný kámenTygří oko
Především mezi Araby a Řeky velice populární. Ve středověku používán jako ochrana před uhranutím čarodějnicí a proti prokletí. Jako léčebný kámen pomáhá vyjasnit svou vizi a podněcuje tvořivost.
Na každé brašně, pouzdru či batohu Kalahari je připojen jeden zušlechtěný kámen. Zamezí tak mnoha závistivým pohledům k vaší fotovýbavě a poskytuje Vám více nápadů a jasný obraz.

Impregnace brašen Kalahari CANVASImpregnační sprej Holmenkol
K ošetření brašen Kalahari CANVAS z bavlny doporučujeme použít impregnační sprej Holmenkol. Sprej byl testováno výrobcem brašen a batohů Kalahari a tento model byl vyhodnocen jako nejlepší varianta pro izolaci. High-tech impregnace jak pro tkaniny Gore-Tex a pod., tak i pro vaše fotografické brašny Kalahari v plátěném provedení. Tento šikovný sprej zajistí silné odpuzování vody a snadné odstraňování nečistot z ošetřených materiálů tímto impregnačním sprejem. Jediný nám známý impregnační sprej na trhu s nano technologii Lotus Hybrid Matrix.


Kompaktní brašna pro malé zrcadlovky či mirrorless systémy. Větší tělo fotoaparátu (např. Nikon D300s bez gripu) může být uloženo s objektivem dolů nebo do strany. V závislosti na velikosti objektivu zbývá ještě prostor pro blesk a příslušenství.

Ideální základní brašna

pro tělo, objektiv, blesk a příslušenství.

  • S plochou přední kapsou a síťovanou kapsou ve víku
  • Odnímatelný, nastavitelný a polstrovaný ramenní popruh

Hlavní rysy brašny Kalahari MATA MATA K-6 :

  • Zipem uzavíratelná přední kapsa s přihrádkami.
  • Nasazovací víko s držadlem, zavírání na suchý zip, rovněž další zipem uzavíratelné přihrádky.
  • Nastavitelné vnitřní oddělení ideální základní brašna pro SLR pojme tělo, objektiv, blesk, filtr, příslušenství odnímatelný a nastavitelný polstrovaný ramenní popruh .

Tento model je možné zakoupit též v barevné varianatě khaki.

Vybrané parametry
Hmotnost 320 g
Barva Černá
Pláštěnka Ne
Přihrádka na notebook Ne
Vnitřní výška 13 cm
Vnitřní šířka 10 cm
Vnitřní délka 22 cm