Kalahari MOLOPO K-41i, camouflage, omyvatelný Nylon

74 bodů do věrnostního systému
Cena
741 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
786512

Hmotnost balení
0.3 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Brašna z nepromokavého nylonu je extrémně lehká a univerzální brašna přes rameno pro outdoorové nadšence a milovníky přírody, stejně tak je ideální pro tvrdou velkoměstskou džungli. ... Přečtěte si více

Kalahari CANVAS

Kalahari CANVASBavlna (70%) poskytuje příjemný komfort přírodního materiálu, doplněná materiálem „Terylene" (30%) je maximálně odolná i proti roztrhnutí. Tento mateiál a unikátní design „plátěných" brašen nevzbuzuje zbytečnou pozornost, protože jen málokdo v nich díky svému designu pozná fotobrašnu. Série brašen Canvas započala úspěšný příběh Kalahari brašen a díky svému „neformálnímu" vzhledu ve dvou barvách, vybledlé khaki a černé, jsou již téměř kultovní záležitostí.
Mimochodem: Přiložené „Tygří oko" - ochranný a léčebný kámen - chrání před krádeží a má přinášet štěstí na cestách.

Tygří oko, ochranný a léčebný kámenTygří oko
Především mezi Araby a Řeky velice populární. Ve středověku používán jako ochrana před uhranutím čarodějnicí a proti prokletí. Jako léčebný kámen pomáhá vyjasnit svou vizi a podněcuje tvořivost.
Na každé brašně, pouzdru či batohu Kalahari je připojen jeden zušlechtěný kámen. Zamezí tak mnoha závistivým pohledům k vaší fotovýbavě a poskytuje Vám více nápadů a jasný obraz.

MOLOPO K-41i

Kalahari Molopo K-41i z nepromokavého nylonu je extrémně lehká a univerzální brašna přes rameno pro outdoorové nadšence a milovníky přírody, stejně tak je ideální pro tvrdou velkoměstskou džungli.

Voděodolný materiál vás ochrání před kapkami rosy při chůzi přes louky, lesy a pole, které jednoduše po materiálu sklouznou a speciální zipy ochrání před proniknutím vlhkosti do kapes. Prostorná hlavní kapsa nemá žádné interiérové ​​dělicí prvky, takže zde můžete uschovat předměty každodenní potřeby. To rozšiřuje využití brašny, kdy jí doplněním o fotografickou vložku uzpůsobíte na bezpečné uschování fototechniky. Brašna je uzpůsobena pro uschování drobného foto příslušenství, peněženky a telefonu. V prostorné boční kapse najde dostatek prostoru tablet nebo notebook či návod k použití. Brašna má široký popruh, který je příjemný na delších cestách.

Vnitřní rozměry: 25x19x10 cm
Hmotnost: 275 g

Tento model je možné zakoupit též v barevné varianatě khaki, černé nebo květinového vzoru.

Vybrané parametry
Hmotnost 275 g
Barva Černá
Pláštěnka Ne
Přihrádka na notebook Ne
Vnitřní výška 10 cm
Vnitřní šířka 19 cm
Vnitřní délka 25 cm