Kalahari MOLOPO K-41i - khaki

111 bodů do věrnostního systému
Cena
1 111 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
253617

Hmotnost balení
0.46 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Brašna (25x19x10cm. raktická brašna přes rameno nejen pro ultrazoom kompakt, zrcadlovku s širokorozsahovým (např. 18-200 mm) nebo videokameru, ale může sloužit také jako elegantní multifunkční osobní společník pro všechny příležitosti. Ať už v kanceláři, při nakupování nebo během cesty, tato brašna vždy dobře poslouží. Bez vnitřních přepážek, ale velice dobře polstrovaná. Přední kapsa s přezkou, dvě boční kapsy na zip a zadní kapsa na zip. ... Přečtěte si více

Kalahari CANVAS

Kalahari CANVASBavlna (70%) poskytuje příjemný komfort přírodního materiálu, doplněná materiálem „Terylene" (30%) je maximálně odolná i proti roztrhnutí. Tento mateiál a unikátní design „plátěných" brašen nevzbuzuje zbytečnou pozornost, protože jen málokdo v nich díky svému designu pozná fotobrašnu. Série brašen Canvas započala úspěšný příběh Kalahari brašen a díky svému „neformálnímu" vzhledu ve dvou barvách, vybledlé khaki a černé, jsou již téměř kultovní záležitostí.
Mimochodem: Přiložené „Tygří oko" - ochranný a léčebný kámen - chrání před krádeží a má přinášet štěstí na cestách.

Tygří oko, ochranný a léčebný kámenTygří oko
Především mezi Araby a Řeky velice populární. Ve středověku používán jako ochrana před uhranutím čarodějnicí a proti prokletí. Jako léčebný kámen pomáhá vyjasnit svou vizi a podněcuje tvořivost.
Na každé brašně, pouzdru či batohu Kalahari je připojen jeden zušlechtěný kámen. Zamezí tak mnoha závistivým pohledům k vaší fotovýbavě a poskytuje Vám více nápadů a jasný obraz.

Impregnace brašen Kalahari CANVASImpregnační sprej Holmenkol
K ošetření brašen Kalahari CANVAS z bavlny doporučujeme použít impregnační sprej Holmenkol. Sprej byl testováno výrobcem brašen a batohů Kalahari a tento model byl vyhodnocen jako nejlepší varianta pro izolaci. High-tech impregnace jak pro tkaniny Gore-Tex a pod., tak i pro vaše fotografické brašny Kalahari v plátěném provedení. Tento šikovný sprej zajistí silné odpuzování vody a snadné odstraňování nečistot z ošetřených materiálů tímto impregnačním sprejem. Jediný nám známý impregnační sprej na trhu s nano technologii Lotus Hybrid Matrix.

MOLOPO K-41i

Praktická brašna přes rameno nejen pro ultrazoom kompakt, zrcadlovku s širokorozsahovým (např. 18-200 mm) nebo videokameru, ale může sloužit také jako elegantní multifunkční osobní společník pro všechny příležitosti. Ať už v kanceláři, při nakupování nebo během cesty, tato brašna vždy dobře poslouží. Bez vnitřních přepážek, ale velice dobře polstrovaná. Přední kapsa s přezkou, dvě boční kapsy na zip a zadní kapsa na zip.

Tento model je možné zakoupit též v barevné varianatě modré, černé nebo květiny.

Vybrané parametry
Hmotnost 410 g
Barva Khaki
Pláštěnka Ne
Přihrádka na notebook Ne
Vnitřní výška 10 cm
Vnitřní šířka 19 cm
Vnitřní délka 22 cm