158 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
253624

Hmotnost balení
1 kg

Vodotěsná taška přes rameno vybavená stejně jako W-35 a vhodná díky své větší hloubce k použití s větší fotovložkou 17 cm. Pojme fotoaparát s bateriovým gripem nebo profesionální zrcadlovku s třemi objektivy, externím bleskem a mnoho dalšího nezbytného příslušenství. ... Přečtěte si více

Vodotěsná taška přes rameno vybavená stejně jako W-35 a vhodná díky své větší hloubce k použití s větší fotovložkou 17 cm. Pojme fotoaparát s bateriovým gripem nebo profesionální zrcadlovku s třemi objektivy, externím bleskem a mnoho dalšího nezbytného příslušenství.

Vnitřní rozměr: 36 x 24 x 20cm
Hmotnost (bez foto vložky): jen 500g

JEDNA pro DVĚ, jedna brašna dvou velikostí
 Kalahari vložka 17 a 10 cmDvě odlišné brašny - plátěná CANVAS nebo vodotěsná z potahovaného nylonu OKAVANGO - do obou můžete použít jednu vložku/polstrování! Standardní polstrování (vnitřní rozměry: 32 x 23 x 10 cm) dodávané s brašnou „Kapako K-35" dokonale zapadá do naprosto vodotěsného vaku „Okavango W-35". Ideální kombinace pro všechny fotografické výlety! Pro velké fotoaparáty (s bateriovým gripem), máte také možnost rozšíření „Kapako K-35" o extra velkou vložku (Vnitřní rozměry: 32 x 23 x 17 cm) „. Tato velká vložka Kapako K-35" se hodí do vodotěsné „Okavango W-36"!

Kalahari vložka 10 cm (K-35, W-35)
Kalahari vložka 17 cm (K-35, W-35)

 

Kalahari K-35, vložka 17 cm, variabilní uspořádáníProč mít doma spousty zbytečných věcí, které využijete jen občas. S našim řešením, můžete prostor brašny libovolně uspořádat, podle vašich okamžitých požadavků, za cenu jedné brašny a jedné 17 cm vložky tak získáte prakticky brašny dvě.

 

 

 

Kalahari K-35, khaki, vložka 17 cmHorní otevřené víko brašny KAPAKO K-35 se 17 cm vyjímatelnou vložkou pro rozsáhlé fotografické vybavení. Do brašna se vám například vejde jedna zrcadlovka s bateriovým gripem, 3-4 objektivy, v závislosti na jejich velikosti, a 1-2 blesky.

 

 

Brašny a batohy Kalahari Okavango

100% nepropustné: „Okavango" fototašky a vaky jsou 100% vodotěsné a prachotěsné!
Potahovaný nylonový materiál je také velmi odolný proti roztržení a stárnutí. Materiál se podobá plachtám nákladních automobilů, jen je mnohem lehčí!

Ať už na vodu, pláž nebo na sjezdovky nebo v tropickém deštném pralese, na poušti nebo v horách - v těchto nepropustných vacích bude vaše technika 100% chráněna před nepřízní počasí a povětrnostným vlivům.

VakHorní okraj vaku se dvakrát otočí a uzavře rychloupínacími přezkami. Díky tomuto zavinutí je vaše cenné zařízení v vacích „Okavango" zcela uchráněno před vlhkostí tropických dešťů nebo písečnými bouřemi. Polstrované vložky s přestavitelnými přepážkami mohou být z vaků „Okavango" snadno vyjmuty, což umožňuje vaky použít jako praktické univerzální tašky pro sport a volný čas.

Vodotěsný potahovaný Nylon
100% těsný: „Okavango" tašky jsou 100% vodotěsné a prachotěsné! Zcela vodotěsný a vzduchotěsný potažený nylonový materiál je trvanlivý a odolný proti protržení. Materiál stejný jako plachta nákladního automobilu, ale mnohem lehčí!

Jedno zda na surfování, na pláž nebo na sjezdovky, ať už v tropickém deštném pralese nebo na poušťi - v těchto brašnách je vaše zařízení vždy pod 100% ochranou.

Vybrané parametry
Hmotnost 500 g
Barva Šedá
Pláštěnka Ano
Přihrádka na notebook Ne
Vnitřní výška 20 cm
Vnitřní šířka 24 cm
Vnitřní délka 36 cm