KALAHARI SWAVE sedlová fotobrašna S31

36 bodů do věrnostního systému
Cena
366 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
253510

Hmotnost balení
0.3 kg

Na skladě - Centrální sklad (dodání 5 - 6 pracovních dnů)
ks

Mini sedlová brašna s bezpečným upevněním na suchý zip na jízdní kola. Ideální pro mobilní telefon, kompaktní fotoaparát, klíče, peněženku. Úzké kapsy pro doklady, karty, atd. Ideální doplněk k velké brašně. Lze snadno připojit a odpojit. ... Přečtěte si více

Brašny Kalahari Swave

Kalahari SWAVEElegantní ušlechtilý design řady SWAVE v barvě černé lávy nebo písku s jasně oranžovým příjemně sametovým interiérem. Kontrastní barvy na popruzích, velice příjemný ruční grip s reliéfním písmem. Brašny jsou vhodné i pro profesionální reportážní nasazení. Světlý interiér usnadňuje práci v obtížných světelných podmínkách. I v šeru velmi dobře vidíte příslušenství uvnitř brašny! Voduodpuzující nylonové materiály s voděodolným zipem zajistí, že vaše zařízení bude v suchu i ve špatném počasí. Kalahari SWAVEDvě největší varianty S14 a S18 umožňují díky volitelným popruhům modifikaci na batoh, snadno tak zkombinujete výhody brašny s vynikající dostupností uloženého příslušenství a batohu pro pohodlnější nošení na delší vzdálenosti. Brašny jsou s dvojitým víkem. Vnitřní buď pevně uzavřete pomocí zipu, nebo pro rychlý přístup uzavíráte pouze prostřednictvím vrchního víka (vnitřní se pak otevírá společně s vrchním, propojí se suchým zipem). Do prostoru mezi horní horními víky lze umístit například i monopod. Malé modely Swave S7 a S11 jsou k dispozici také v pískově béžové s tmavě hnědým polstrováním interiéru.

Voděodolná nylonová tkanina
Voděodolná, nezničitelná a lehká černě nylonová tkanina (200x200 D) - ideální materiál na fotografické brašny. Cibulovitý design a jasně oranžový interiér vytrhuje tuto řadu brašen z jednotvárnosti běžných brašen pro fotoaparáty.

Swave Mini sedlová brašna S31

Mini sedlová brašna s bezpečným upevněním na suchý zip na jízdní kola. Ideální pro mobilní telefon, kompaktní fotoaparát, klíče, peněženku. Úzké kapsy pro doklady, karty, atd. Ideální doplněk k velké brašně. Lze snadno připojit a odpojit.