Kamera s rozlišením 8 Mpx, rozlišením 4K, nočním viděním s dosahem 12 m. Detekce pohybu s umělou inteligencí a rozpoznáváním obličeje. Zvukový a světelný alarm. Obousměrný zvuk - vestavěný mikrofon a reproduktor. ... Přečtěte si více
Wi-Fi kamera TP-Link Tapo C260 zjednodušuje zabezpečení vaší domácnosti. Díky kvalitnímu rozlišení 4K 8MP uvidíte na záběrech každý důležitý detail. Kamera vám zároveň poskytuje živý náhled toho, co se v danou chvíli děje před objektivem. Navíc podporuje 18násobný digitální zoom a má široký rozsah pohybu.
Hlavní výhody
- Domácí bezpečnostní kamera Wi-Fi s možností horizontálního a vertikálního otáčení
- Video ve vysokém rozlišení 4K pro detailní a čistý obraz
- Vylepšené noční vidění až na 12 metrů
- Detekce pohybu, vozidel, skla, dětského pláče, štěkání a mňoukání pomocí umělé inteligence
- Možnost spuštění zvukového a světelného alarmu
- Obousměrný zvuk - vestavěný mikrofon a reproduktor
- Zabezpečené úložiště podporuje karty microSD (až 512 GB)
- Možnost nastavení vlastních zón aktivity a blokovaných zón
Detekce pohybu s umělou inteligencí
Umístěte kameru tak, aby mířila na vchod do domu, garáže nebo sklepa. Udržujte svou rodinu a majetek v bezpečí. Využívá umělou inteligenci k detekci osob, rozlišení tváří vašich blízkých od cizích lidí a inteligentnímu sledování pohybu lidí a domácích mazlíčků. Upozorní vás na všechny důležité události. Dokáže také spustit světelné a zvukové efekty, které odradí nezvané návštěvníky.
Přizpůsobitelné zóny aktivity
Velkou výhodou je také možnost nastavení vlastních zón aktivity a uzamčených zón v určitých oblastech. Můžete si tak zvolit, jaká upozornění budete dostávat. Stejně tak můžete použít fyzický kryt pro zachování soukromí.
Vylepšené noční vidění
Toto zařízení vás navíc chrání, i když spíte. Pokročilé noční vidění zajišťuje, že uvidíte i za zhoršených světelných podmínek. Až do vzdálenosti 12 metrů.
Obousměrný zvuk
Komunikujte se svým blízkým pomocí integrovaného mikrofonu a reproduktoru. Kamera dokáže zaznamenat tříštění skla, jedoucí vozidlo, pláč dítěte, štěkot a mňoukání. Můžete ji tedy použít i jako chůvičku a dohlížet na své domácí mazlíčky.
Soukromí především
Pocit soukromí završuje skutečnost, že veškerá data o obličeji jsou zpracovávána lokálně. Záznamy můžete ukládat na kartu microSD. Kamera podporuje tyto karty s kapacitou až 512 GB.
Hlasové ovládání
Kameru Wi-Fi můžete ovládat také hlasem, a to pomocí hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.
Praktická aplikace a otáčení
Videokamera nahrává z různých úhlů. Ve skutečnosti zvládá 360° horizontální a 116° vertikální rotaci. Využít můžete také funkce videa v reálném čase, obousměrný zvuk (mikrofon a reproduktor) a praktickou aplikaci Tapo Camera.
Specifikace
- Značka: Tapo Tapo.
- Model: IP Tapo C260
- Určení: kamera
- Obrazový snímač: 1/2,7" snímač CMOS s progresivním snímáním a hvězdným světlem
- Objektiv: ohnisková vzdálenost 4,3 mm, F1,6
- Rozsah objektivu: 109,6° úhlopříčně, 91,5° horizontálně, 46,1° vertikálně
- Noční vidění: infračervená LED dioda s vlnovou délkou 850 nm do 12 m
- Mechanismus den/noc: IR-Cut filtr s automatickým přepínáním
- Rozhraní a tlačítka: 1x resetovací tlačítko, 1x slot na kartu microSD (až 512 GB)
- Úložiště: karta MicroSD (až 512 GB), služby cloudového úložiště Tapo Care
- Kompatibilita: Google Assistant, Amazon Alexa, Samsung SmartThings
Video:
- Maximální rozlišení: 4K 8MP (3 840 x 2 160 px)
- Snímková frekvence: 15/20/25 fps (výchozí 20 fps)
- Digitální zoom: 18x
- Komprese videa: H.264
- Živý náhled: ano
- Vylepšení obrazu: 3DNR, WDR
Zvuk:
- Vstup a výstup zvuku: vestavěný mikrofon a reproduktor
- Zvuková komunikace: obousměrný zvuk s potlačením šumu
- Hlasitost sirény: 90 dB
Funkce
- Rozpoznávání obličeje
- Detekce pohybu
- Detekce osob
- Detekce vozidla
- Detekce domácích zvířat
- Detekce překročení čáry
- Detekce neoprávněného vniknutí / narušení (např. krytu kamery)
- Detekce plačícího dítěte
- Detekce mňoukání kočky
- Detekce štěkání psa
- Detekce rozbití skla
- Zóny aktivity
- Upozornění
Síť
- Připojení: přes Wi-Fi
- Bezdrátové připojení: IEEE 802.11a/b/g/n, 2,4 a 5 GHz Wi-Fi
- Protokoly: TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP
- RTSP: Ano
- ONVIF: ano
- Přenosová rychlost: 11b: 11 Mb/s, 11a/g: 54 Mb/s, 11n: 72,2 Mb/s
- Zabezpečení: strojové učení v zařízení, 128bitové šifrování AES s protokolem SSL/TLS, WPA/WPA2-PSK/WPA3-personal
Napájení:
- Napájení: napájecí adaptér 5 V DC
- Vstupní napětí: 100-240 V, 50/60 Hz
- Výstupní napětí: 5 V, 2 A (port typu A)
- Délka napájecího kabelu: 3 m
- Typická spotřeba energie: 2,5 W
- Maximální spotřeba energie: 8,65 W
Fyzické parametry
- Certifikace: CE, FCC
- Montáž: stůl, strop, stěna
- Provozní teplota: 0 až 40 °C
- Hmotnost: 210,6 g
- Rozměry: 74,59 x 118,87 x 88,74 mm
Obsah balení
- 1x kamera
- 1x napájecí adaptér
- 1x 3m napájecí kabel USB-Type C
- 2x montážní kotvy
- 2x montážní šrouby
- 1x montážní držák ve tvaru písmene L
- 1x montážní šablona
- 1x návod k použití
| LAN | Ne |
|---|---|
| Rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Objektiv | 4,3 mm |
| Baterie | Nie |
| Hmotnost (g) | 210,6 |
| Napájení | 5V 2A |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 74,59 x 118,87 x 88,74 |
| Rozlišení (Mpix) | 8 |
| Zorný úhel | 92 |
| Rozhraní | WIFI |
| Provozní prostředí | Vnútorné |
| WiFi | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Počet kamer | 1 kamera |
| Smart aplikace | TP-Link TAPO |
| Snímač | pohybu |
| Dosah IR přísvitu | 12 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Montáž | Nástěnné |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Áno |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 24 |
| Video komprese | H.264 |
| Mikrofon / reproduktor | Ano / Ano |
| Režim den / noc | ano |
| Spotřeba – provoz [W] | 8,65 |
| Provedenie | Doskové |
| Napájanie pres PoE | Nie je |
| Provedenie antivandal | Nie |
| Napájecí konektor | USB |
| Slot pro paměťovou kartu | Áno |











