Kamera TP-Link VIGI C250(2.8mm) 5MPx, venkovní, IP Dome, 30m osvětlení
Venkovní IP kamera, plně barevné noční vidění, max. rozlišení 5 MPx, objektiv 2,8 mm, IR LED přísvit 30 m, 3D digitální redukce šumu 3D DNR, inteligentní detekce pohybu a překročení hranic, vodotěsná, správa pomocí aplikace VIGI. ... Přečtěte si více
Zabezpečte svůj majetek pomocí venkovní kopulové síťové kamery VIGI C250 s objektivem 2,8 mm od společnosti TP-Link. Kamera monitoruje dění kolem vás a poskytuje jasný barevný obraz i za tmavých nocí, čímž zajišťuje maximální bezpečnost vašeho podnikání. kamera VIGI C250 s plně barevným nočním viděním a mimořádně vysokým rozlišením 5 MPx monitoruje vaše okolí díky kvalitnímu objektivu a vysoce citlivému snímači.
Hlavní výhody
- Mimořádně vysoké rozlišení 5 MPx a objektiv 2,8 mm
- Plně barevné noční vidění
- Inteligentní infračervené osvětlení, které zabraňuje oslnění a podsvícení objektů
- Minimalizace stínů a nastavení kontrastu s funkcí WDR
- 3D digitální redukce šumu pro video bez zkreslení
- Inteligentní detekce pohybu
- Snadná správa odkudkoli pomocí aplikace VIGI
- Vestavěný mikrofon
- Vodotěsné provedení
- 2 způsoby nabíjení - PoE / 12 V DC
Kvalitní ochrana i za deště
Vodotěsné provedení chrání kameru před poškozením vodou. Svůj majetek tak můžete mít v bezpečí za každého počasí. Kamera si zachovává stabilní výkon a zaznamenává důležité detaily. osoba se zlými úmysly nebude mít šanci vyváznout bez trestu. Kamera se vám bude hodit i v případě nehod a přírodních katastrof. Jejich následky můžete s pomocí záznamu snadno prokázat pojišťovně. Ochrana IK10 navíc zajišťuje, že je kamera odolná proti úmyslnému poškození.
Chytré infračervené záření
Inteligentní IR ve tmě zabraňuje podexponování objektů ve velké vzdálenosti nebo naopak přeexponování v blízkosti kamery. Zbavíte se tak nepříjemného přeexponování a protisvětla. Užijete si pohled zblízka a prohlédnete si příchozí návštěvníky.
Rozlučte se s pixelizací obrazu
Zajistěte si věrné podání obrazu. 3D digitální redukce šumu (3D DNR ) minimalizuje efekty stínů a upravuje kontrast osvětlení. 3D digitální redukce šumu (3D DNR) poskytuje čistší obraz a odstraňuje zkreslení. Jejich kombinace vás zbaví příliš tmavého a zrnitého obrazu.
Inteligentní detekce a oznámení
Kamera vás upozorní na všechny činnosti, které zaznamená. Pošle vám oznámení, pokud zaznamená pohyb, někdo překročí hranici střeženého prostoru nebo dokonce úmyslně otočí kameru jiným směrem. Díky vestavěnému mikrofonu uslyšíte vše, co se děje v okruhu 5 m od zařízení. kameru můžete spravovat pomocí webového prohlížeče, uživatelského rozhraní NVR, aplikace VIGI nebo dohledového softwaru VIGI Security Manager.
Komprese bez snížení kvality obrazu
Kamera VIGI C250 využívá kompresi H.265+. Přenáší komprimovaný křišťálově čistý obraz bez využití další šířky pásma. Tento typ komprese šetří místo na disku, nezatěžuje tolik síť a snižuje náklady na monitorování.
Specifikace
- Značka: Síťová kamera, která je určena pro videokamery, je vybavena systémem pro sledování videa.
- Model: Model: Model, který je určen pro sledování videa, je určen pro sledování videa.
- Určení: venkovní kamera
- Zabezpečení: ochrana heslem, šifrování HTTPS, filtr IP adres, ověřování algoritmem Digest.
- Protokoly: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS
- API: otevřené síťové video rozhraní (profil S)
- Současné živé vysílání/sledování: 3 hlavní proudy a 3 vedlejší proudy
- Klient: Vigi App, Vigi Security Manager, Web UI
- Webový prohlížeč: Google Chrome® 57 a vyšší, Firefox® 52 a vyšší, Safari® 11 a vyšší, Microsoft® Edge 91 a vyšší
- Cloud: ano
- Připojení alarmu: záznam videa na paměťovou kartu, Message Push, blikající bílé světlo
- Ochrana: IP67, IK10
Rozhraní:
- Síťové rozhraní: 1 samoadaptivní ethernetový port RJ45 10/100M, PoE
- Zvukový vstup: vestavěný mikrofon
- Zvuk: zvukový vstup, komprese zvuku, filtrování okolního hluku
- Vzorkovací frekvence zvuku: 8 kHz
- Datový tok zvuku: 64 Kb/s (G.711 alaw)
Baterie a napájení
- Napájení: stejnosměrný napájecí port
- Napájení: 12 V DC ± 5 %, 7 W, 5,5mm koaxiální napájecí zástrčka, PoE (802.3af/at, třída 0), max. 8 W.
Kamera
- Obrazový snímač: 1/2,7" CMOS s progresivním snímáním
- Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10000 s
- Pomalá závěrka: ano
- Minimální osvětlení: 0,005 luxů barevně, 0 luxů s IR/bílým světlem
- Den/noc: IR filtr
- Přepínání den/noc: jednorázové/plánované/automatické
- Objektiv: 2,8 mm
- Ohnisková vzdálenost: 2,8 mm
- Clona - 2,8 mm: F1,6
- FOV - 2,8 mm: horizontální FOV: 109°, vertikální FOV: 57°, diagonální FOV: 128°
- Uchycení objektivu: M12*P 0,5
- Vzdálenost DORI - 2,8 mm: detekce: 64 m (209 stop), pozorování: 27 m (87 stop), rozpoznání: 13 m (42 stop), identifikace: 6 m (21 stop)
- Rozsah: 0° až 360° otáčení, 0° až 85° náklon
- Dosah IR LED: 30 m
- Vlnová délka IR LED: 850 nm
- Dosah bílé LED: 30 m
- Ovládání zapnutí/vypnutí osvětlovače: automatické/plánované/navždy zapnuto/navždy vypnuto
Video a obraz
- Max. 2,880 x 1,620
- Komprese videa: H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Snímková frekvence - hlavní proud: 50 Hz: 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps, 60 Hz: 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps,
- Rozlišení - hlavní proud: 2 880 x 1 620, 2 688 x 1 520, 2 304 x 1 296, 2 048 x 1 280, 1 920 x 1 080, 1 280 x 720
- Snímková frekvence - substream: 50 Hz: 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps, 60 Hz: 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 35 fps
- Rozlišení - substream: 704 x 576, 640 x 480, 352 x 288, 320 x 240
- Řízení přenosové rychlosti: CBR, VBR
- Komprese videa: Hlavní stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264
Dílčí stream: H.265/H.264 - Datový tok videa: hlavní tok 256 Kb/s až 6 Mb/s, dílčí tok 64 Kb/s až 512 Kb/s
- Nastavení obrazu: Zrcadlení, jas, kontrast, sytost, ostrost, expozice, WDR, vyvážení bílé, prevence přeexpozice infračerveným světlem, HLC nastavitelné pomocí klientského softwaru.
- Vylepšení obrazu: BLC/3D DNR/HLC/SmartIR
- Široký dynamický rozsah: 120 dB
- SNR: ? 52 dB
- Přepínač parametrů obrazu: ano
- Nastavení OSD: ano
Funkce:
- Detekce osob a vozidel
- Detekce narušení prostoru
- Detekce překročení čáry
- Detekce osob
- Detekce vozidel
- Detekce vstupu do oblasti
- Detekce výstupu z oblasti
- Detekce opuštění objektu
- Detekce odstranění objektu
- Detekce volného pohybu
- Detekce změny prostředí
- Detekce pohybu
- Detekce neoprávněné manipulace s videem
- Výjimka (neoprávněné přihlášení)
Fyzické parametry
- Tlačítka resetování
- Certifikace: CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC
- Provozní teplota: -30 až 60 °C
- Materiál: plast
- Hmotnost: 0,28 kg
- Rozměry (š x v x h): 115 x 85,7 x 115 mm
Obsah balení
- 1x síťová kamera VIGI
- 1x návod k použití
- 1x vodotěsná kabelová prodlužka
- 1x montážní příslušenství
| LAN | Ano |
|---|---|
| Rozlišení | 2880 x 1620 |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Baterie | Nie |
| Hmotnost (g) | 280 |
| Napájení | 12V |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 115 x 86 x 115 |
| Rozlišení (Mpix) | 5 |
| Zoom | ne |
| Rozhraní | LAN + POE |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 60 |
| Rychlost LAN portů | 10/100 Mbps |
| Provozní prostředí | Vonkajšie |
| WiFi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Počet kamer | 1 kamera |
| Snímač | 1/27" |
| Dosah IR přísvitu | 30 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Montáž | Stropný |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Nie |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 36 |
| Video komprese | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Mikrofon / reproduktor | Áno / Nie |
| Režim den / noc | ICR (IR cut filtr), plnobarevné |
| Audio vstup / výstup | Áno / Nie |
| Provedenie | Dome |
| Napájanie pres PoE | 802.3af / at aktívne |
| Provedenie antivandal | Áno |
| Napájecí konektor | DC konektor |
| Slot pro paměťovou kartu | Áno |













