IP kamera, 2,8 mm. Rozlišení 3 MPx, čistý obraz i ve večerních hodinách, inteligentní IR, WDR, 3D DNR. Rozlišení osob a vozidel. Vestavěný mikrofon. Barevné noční vidění. Snadná správa díky aplikaci VIGI. ... Přečtěte si více
Chcete chránit svůj pozemek? Pořiďte si síťovou kameru VIGI C430 (2,8 mm) od společnosti TP-Link. Monitoruje dění v okolí 24 hodin denně. Poskytne vám jasný obraz i v pozdních večerních hodinách. Díky plnobarevnému nočnímu vidění kamery a kvalitnímu rozlišení 3 MPx zabezpečíte svůj domov i firmu. Citlivý snímač a bílé LED osvětlení vám zajistí barevné detaily i ve tmě.
Hlavní výhody
- Vysoce kvalitní rozlišení 3 MPx pro barevné detaily
- Plnobarevné noční vidění
- Inteligentní infračervené osvětlení proti oslnění a podsvícení objektů
- Minimalizace stínů a nastavení kontrastu s funkcí WDR
- 3D digitální redukce šumu pro video bez zkreslení
- Rozlišení osob a vozidel
- Integrovaný mikrofon
- Snadná správa odkudkoli pomocí aplikace VIGI
- 2 způsoby nabíjení - PoE / 12 V DC
Technologie pro vysoce kvalitní videa
Vyzkoušejte všechny výhody technologie VIGI SmartVid. Zlepšete kvalitu a zpracování nahraných videí. Inteligentní infračervené osvětlení zabraňuje podexponování objektů ve tmě nebo naopak jejich přeexponování. Budete moci sledovat detaily a prohlížet si příchozí návštěvníky. O věrné vykreslení obrazu se stará funkce WDR, která minimalizuje efekty stínů a upravuje kontrast osvětlení. 3D DNR zajišťuje jasnější video bez zkreslení.
Spouštění detekce osob a vozidel
Kamera TP-Link VIGI sleduje své okolí a díky pokročilým algoritmům dokáže rozlišit osoby a vozidla od ostatních objektů. Pokud chcete dostávat upozornění pouze v určitých případech, můžete spustit pouze detekci osob nebo vozidel (nebo detekci vozidel i osob). Kamera nebude reagovat na padající listí nebo letící ptáky.
Inteligentní detekce a oznámení
Kamera TP-Link vás upozorní na všechny neobvyklé události, které zaznamená. Pošle vám oznámení, pokud zjistí pohyb, překročení vámi nastavené hranice, vjezd do chráněné oblasti, manipulaci s kamerou a opuštěný nebo odnesený předmět. Vaše nastavení sníží počet falešných poplachů. Kameru spravujete pomocí uživatelského rozhraní NVR, aplikace VIGI nebo softwaru VIGI Security Manager.
Integrovaný mikrofon a snadné zapojení
Díky vestavěnému mikrofonu uslyšíte vše, co se děje v okruhu 4 m od kamery. Navíc se snadno ovládá. Stačí ji připojit kabelem RJ45. Ten ji napájí a zároveň umožňuje přenos dat.Komprese bez snížení kvality obrazu
Kamera TP-Link VIGI využívá kompresi H.265+. Přenáší komprimovaný křišťálově čistý obraz bez využití další šířky pásma. Tento typ komprese šetří místo na disku, nezatěžuje tolik síť a snižuje náklady na monitorování.
Specifikace
- Značka: Síťová kamera s kamerovým systémem, která je určena pro videokamery, které jsou v provozu na internetu.
- Model: Model: Model, který se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu, je určen k přenosu dat.
- Určení: IP kamera
- Obrazový snímač: 1/2,8" CMOS s progresivním snímáním
- Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10000 s
- Pomalá rychlost závěrky: ano
- Minimální osvětlení: 0,005 lux, 0 lux s IR/bílým světlem
- Mechanismus den/noc: IR filtr
- Otáčení: 0° až 360°
- Náklon: 0° až 85°
- Otáčení: 0° až 360°
Objektiv
- Typ: objektivy s pevným ohniskem
- Objektiv: 2,8 mm
- Světelnost: F1,6
- FOV: horizontální 107,5°, vertikální 57,2°, diagonální 128,7°
- Uchycení: M12
Video
- Max. 2304 x 1296
- Hlavní proud: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps
- Rozlišení hlavního proudu: 2304 x 1296, 2048 x 1280, 1920x1080, 1280x720
- Vedlejší proud: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps
- Rozlišení dílčího proudu: 704x576, 640x480, 352x288, 320x240
- Řízení datového toku: CBR, VBR
- Komprese videa: hlavní tok - H.265+/H.265/H.264+/H.264, dílčí tok - H.265/H.264
- Datový tok videa: Hlavní proud - 256 Kb/s až 4 Mb/s, dílčí proud - 64 Kb/s až 512 Kb/s
Obraz
- Nastavení obrazu: zrcadlení, jas, kontrast, sytost, ostrost, expozice, WDR, vyvážení bílé, prevence přeexpozice v infračerveném spektru, HLC ovladatelné klientským softwarem, otáčení (90°/270°)
- Vylepšení obrazu: BLC/3D DNR/HLC/SmartIR
Síť
- Zabezpečení: ochrana heslem, šifrování HTTPS, filtr IP adres, ověřování Digest
- Protokoly: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS
- API: ONVIF
- Současné živé zobrazení: 3 hlavní proudy a 3 dílčí proudy
- Klient: VIGI App, VIGI Security Manager, VIGI NVR, Web
Rozhraní
- Síťové rozhraní: 1x RJ45 10/100M samoadaptivní ethernetový port, PoE
- Napájení: DC napájecí port
Funkce:
- Detekce osob a vozidel
- Detekce narušení prostoru
- Detekce překročení hranic
- Detekce osob
- Detekce vozidel
- Detekce vstupu do oblasti
- Detekce opuštění oblasti
- Detekce opuštění prostoru
- Detekce odstranění předmětu
- Detekce pohybu
- Detekce neoprávněné manipulace s videem
- Výjimka (neoprávněné přihlášení)
Fyzické parametry
- Provozní teplota: -30 až 60 °C
- Barva: bílá
- Materiál: plast
- Rozměry: 123 x 84 x 123 mm
Obsah balení
- 1x síťová kamera
- 1x manuál
- 1x montážní příslušenství
| LAN | Ano |
|---|---|
| Rozlišení | 2304 x 1296 |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Baterie | Nie |
| Hmotnost (g) | 210 |
| Napájení | 12V |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 123 x 84 x 123 |
| Rozlišení (Mpix) | 3 |
| Zoom | ne |
| Zorný úhel | 107 |
| Rozhraní | LAN + POE |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 60 |
| Rychlost LAN portů | 10/100 Mbps |
| Provozní prostředí | Vnútorné |
| WiFi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Počet kamer | 1 kamera |
| Snímač | 1/2.8" |
| Dosah IR přísvitu | 30 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Montáž | Stropný |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Nie |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 36 |
| Video komprese | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Mikrofon / reproduktor | Áno / Nie |
| Režim den / noc | ICR (IR cut filtr), plnobarevný |
| Spotřeba – provoz [W] | 10,5 |
| Audio vstup / výstup | Áno / Nie |
| Provedenie | Turret |
| Obsah balení | Kamera, návod, šroubek a hmožděnka |
| Napájanie pres PoE | 802.3af / at aktívne |
| Provedenie antivandal | Nie |
| Napájecí konektor | DC konektor |
| Slot pro paměťovou kartu | Nie |













