IP kamera, 2,8 mm. Rozlišení 4 MPx, inteligentní IR, WDR, 3D DNR. Rozlišení osob a vozidel. Noční vidění. Snadná správa díky aplikaci VIGI. Možnost otočení poměru stran z 16:9 na 9:16 pro úzké místnosti. ... Přečtěte si více
Chcete chránit svůj pozemek? Pořiďte si síťovou kameru VIGI C440I (2,8 mm) od společnosti TP-Link. Monitoruje dění v okolí a poskytne vám jasný obraz. Zabezpečte svůj domov a firmu pomocí kamery s nočním viděním a vysokým rozlišením 4 MPx. Citlivý snímač navíc zachytí diskrétní a barevné detaily.
Hlavní výhody
- Vysoce kvalitní rozlišení 4 MPx pro barevné detaily
- Noční vidění
- Inteligentní infračervené osvětlení proti oslnění a protisvětlu objektů
- Minimalizace stínů a nastavení kontrastu s funkcí WDR
- 3D digitální redukce šumu pro video bez zkreslení
- Dokáže rozlišit osoby od vozidel
- Snadná správa kdekoli pomocí aplikace VIGI
- 2 způsoby nabíjení - PoE / 12 V DC
Technologie pro vysoce kvalitní videa
Vyzkoušejte všechny výhody technologie VIGI SmartVid. Zlepšete kvalitu a zpracování nahraných videí. Inteligentní infračervené osvětlení zabraňuje podexponování objektů ve tmě nebo naopak jejich přeexponování. Budete moci sledovat detaily a prohlížet si příchozí návštěvníky. O věrné vykreslení obrazu se stará funkce WDR, která minimalizuje efekty stínů a upravuje kontrast osvětlení. 3D DNR zajišťuje jasnější video bez zkreslení.
Spouštění detekce osob a vozidel
Kamera TP-Link VIGI sleduje své okolí a díky pokročilým algoritmům dokáže rozlišit osoby a vozidla od ostatních objektů. Pokud chcete dostávat upozornění pouze v určitých případech, spusťte pouze detekci osob nebo vozidel (nebo detekci vozidel i osob). Kamera nebude reagovat na padající listí nebo letící ptáky.
Inteligentní detekce a oznámení
Kamera TP-Link vás upozorní na všechny neobvyklé události, které zaznamená. Pošle vám oznámení, pokud zjistí pohyb, překročení vámi nastavené hranice, vniknutí do chráněné oblasti, manipulaci s kamerou a opuštěný nebo odnesený předmět. Vaše nastavení sníží počet falešných poplachů. Kameru spravujete pomocí uživatelského rozhraní NVR, aplikace VIGI nebo softwaru VIGI Security Manager.
Natáčení v úzkých chodbách
Kamera TP-Link se skvěle hodí i pro natáčení na chodbách nebo v úzkých prostorách. Umožňuje změnit poměr stran z 16:9 na 9:16. Díky tomu kamera lépe monitoruje i úzké místnosti. Navíc se snadno ovládá. Stačí ji připojit kabelem RJ45. Ten ji napájí a zároveň umožňuje přenos dat.
Komprese bez snížení kvality obrazu
Kamera TP-Link VIGI využívá kompresi H.265+. Přenáší komprimovaný křišťálově čistý obraz bez využití další šířky pásma. Tento typ komprese šetří místo na disku, nezatěžuje tolik síť a snižuje náklady na monitorování.
Specifikace
- Značka: Síťová kamera s kamerovým systémem, která je určena pro videokamery, které jsou v provozu od roku 2012.
- Model: Síťová kamera s kamerou, která je určena pro sledování videa, a s kamerou, která je určena pro sledování videa.
- Určení: IP kamera
- Obrazový snímač: 1/3" CMOS s progresivním skenováním
- Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10000 s
- Pomalá rychlost závěrky: ano
- Minimální osvětlení: 0,1 luxu, 0 luxů s infračerveným zářením
- Denní/noční mechanismus: IR Cut Filter
- Otáčení: 0° až 360°
- Náklon: 0° až 85°
- Otáčení: 0° až 360°
Objektiv
- Typ: objektivy s pevným ohniskem
- Objektiv: 2,8 mm
- Clona: F2,2
- FOV: horizontální 88,8°, vertikální 48,9°, diagonální 106,5°
- Uchycení: M12
Video
- Max. 2560 x 1440
- Hlavní proud: 50 Hz - 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps, 60 Hz - 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps, 30 fps
- Rozlišení hlavního proudu: 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720
- Vedlejší proud: 50 Hz - 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps, 60 Hz - 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps, 30 fps
- Rozlišení substreamů: 640x480, 352x288, 320x240
- Řízení přenosové rychlosti: CBR, VBR
- Komprese videa: hlavní tok - H.265+/H.265/H.264+/H.264, dílčí tok - H.265/H.264
- Datový tok videa: Hlavní proud - 256 Kb/s až 4 Mb/s, dílčí proud - 64 Kb/s až 512 Kb/s
Obraz
- Nastavení obrazu: zrcadlení, jas, kontrast, sytost, ostrost, expozice, WDR, vyvážení bílé, prevence přeexpozice infračerveným světlem, HLC ovladatelné klientským softwarem, otáčení (90°/270°)
- Vylepšení obrazu: BLC/3D DNR/HLC/SmartIR
Síť
- Zabezpečení: ochrana heslem, šifrování HTTPS, filtr IP adres, ověřování Digest
- Protokoly: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS
- API: ONVIF
- Současné živé zobrazení: 3 hlavní proudy a 3 dílčí proudy
- Klient: VIGI App, VIGI Security Manager, VIGI NVR, Web
Rozhraní
- Síťové rozhraní: 1x RJ45 10/100M samoadaptivní ethernetový port, PoE
- Napájení: DC napájecí port
Funkce:
- Detekce osob a vozidel
- Detekce narušení prostoru
- Detekce překročení hranice
- Detekce osob
- Detekce vozidel
- Detekce vstupu do oblasti
- Detekce opuštění oblasti
- Detekce opuštění prostoru
- Detekce odstranění předmětu
- Detekce pohybu
- Detekce neoprávněné manipulace s videem
- Výjimka (neoprávněné přihlášení)
Fyzické parametry
- Provozní teplota: -30 až 60 °C
- Barva: bílá
- Materiál: plast
- Rozměry: 123 x 84 x 123 mm
Obsah balení
- 1x síťová kamera
- 1x manuál
- 1x montážní příslušenství
| LAN | Ano |
|---|---|
| Rozlišení | 2560 x x1440 |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Baterie | Nie |
| Hmotnost (g) | 190 |
| Napájení | 12V |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 123 x 84 x 123 |
| Rozlišení (Mpix) | 4 |
| Zoom | ne |
| Rozhraní | LAN + POE |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 60 |
| Rychlost LAN portů | 10/100 Mbps |
| Provozní prostředí | Vnútorné |
| WiFi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Počet kamer | 1 kamera |
| Snímač | 1/3" |
| Dosah IR přísvitu | 30 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Montáž | Stropný |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Nie |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 36 |
| Video komprese | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Mikrofon / reproduktor | Nie / Nie |
| Režim den / noc | ICR (IR cut filtr) |
| Spotřeba – provoz [W] | 10,5 |
| Audio vstup / výstup | Nie / Nie |
| Provedenie | Turret |
| Obsah balení | Kamera, návod, šroubek a hmožděnka |
| Napájanie pres PoE | 802.3af / at aktívne |
| Provedenie antivandal | Nie |
| Napájecí konektor | DC konektor |
| Slot pro paměťovou kartu | Nie |













