Laminátor ARTA HQ-236 A4, 125mic, 25cm/min., s integrovaným řezacím pravítkem
Kompaktní laminátor pro kancelář nebo domácnost, 2 vyhřívané válce. Laminování za tepla i za studena, rychlost 400 mm/min, max. síla laminace 125 mikronů. Stroj se zahřeje na provozní teplotu za 1,5 minuty. Integrovaná řezačka. Bílo-černá barva. ... Přečtěte si více
Ať už jste doma, v kanceláři nebo ve škole, neobejdete se bez špičkového mobilního telefonu. Arta HQ-236 A4. Mezi jeho přednosti patří snadné ovládání, skladování a rychlost zahřívání laminátoru. Zařízení se zahřeje až na pracovní teplotu za pouhou minutu a půl a stroj nabízí laminování za tepla i za studena rychlostí 400 mm za minutu. Funkce Release zabraňuje zasekávání dokumentu mezi válci, což výrazně usnadňuje manipulaci s laminátorem. Ve spodní části je také integrována jedna řezačka, která pro příležitostné ořezávání papíru nebo laminovaných dokumentů.
Hlavní výhody
- Laminátor Arta HQ-236 se skvěle hodí k laminování dokumentů doma i v domácnosti. v kanceláři
- Zahřátí stroje na provozní teplotu trvá 1,5 minuty
- Laminátor DSB HQ 236 je vhodný pro laminování formátu A4
- Maximální síla laminace 125 mikronů
- Laminování za tepla i za studena rychlostí 400 mm/min.
- Funkce uvolnění zabraňuje uvíznutí dokumentu mezi válci
- Vestavěná řezačka ve spodní části pro ořezávání papíru nebo laminovaného dokumentu
- Srdcem stroje jsou 2 vyhřívané válce
- Laminátor má kompaktní rozměry a snadnou obsluhu
Technické údaje
- Brand.
- Model: HQ-236 A4
- Určení: laminátor
- Max. 230 mm
- Max. 230 mm Tloušťka dokumentu: 0,5 mm
- Vstupní výška: 2 cm
- Rychlost laminování: 400 mm/min.
- Maximální laminovací síla: 125 mikronů
- Vyhřívané válce: 2
- Výkon: 300 W
- Hmotnost: 1,5 kg
- Rozměry (š x v x h): 36 x 7 x 15 cm
Obsah balení
- Laminátor Arta HQ-236
| Hmotnost (kg) | 1,15 |
|---|---|
| Rozměry (cm) | 36 x 15 x 7 |
| Max. formát dokumentu | A4 |
| Automatická kontrola teploty | Áno |
| Rychlost laminace (cm / min.) | 40 |
| Maximální formát | A4 |
| Zahřívací doba | 1,5-2 min |
| Max. šířka fólie | 230 mm |
| Max. tloušťka fólie | 125 mic |
| Rychlost | 40cm/min |
| Max. tloušťka dokumentu | 0,5 mm |
| Možnost nastavení teploty | Áno |





